september, 2020

22Sept.18:0022:00Kehaprotsess Allergilistele tahkestamisteleTALLINN VIIMSI SPA

Rohkem infot

Sündmuse üksikasjad

Kehaprotsess ALLERGILISELE TAHKESTMISELE on energeetiline. “käed peal” Accessi kehaprotsess, et tühistada kogu vastuoluline mälu kehas ja kehaga, mis loob allergilist reaktsiooni, mis ei lase teha valikut.
See on uskumatult dünaamiline protsess ja loob silmnähtavaid imesid, lubades kehal valida tervenemise.
ACCESS CONSCIOUSENSS® KEHATEHNIKAD….on loodud Accessi asutaja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas.
Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja võimalik on saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskkonnast või traumadest tekitatud kahjustused.
Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused.
Mis siis, kui saad tühistada selle programmeeringu, mis takistab asjadel sinu jaoks muutumast?
Mis siis, kui saad muuta oma vaatepunkte millekski, mis panustab sulle, sinu kehale ja ellu? Mis siis, kui see klass on järgmiseks sammuks, et luua ühendust oma kehaga?
Hea võimalus kogeda ja omandada erinevad Accessi Kehatehnikad™ iseenda rahulolu suurendamiseks või teiste aitamiseks. Need on suurepärased oskused iseenda, pere, sõprade või hoopis klientide aitamiseks. Accessi kehatehnikaid saab kombineerida ja kasutada ka koos teiste meetoditega.
Osalustasu 80€ Lastele kuni 15 a. osalmine koos osalustasu maksva vanemaga tasuta. lapsed vanuses 16-17 -50% hinnast
KOHTUMISENI
Kerguse , rõõmu ja hiilgusega
Kaidi Karilaid

Aeg

(Teisipäev) 18:00 - 22:00

Asukoht

Viimsi Spa

Randvere tee 11

Osavõtutasu

Hind 80.00€

Mitu osalejat? -1 +

Kokku 80.00€

Küsi lisateavet
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
X