Access Consciousness® pakub pragmaatilisi vahendeid, et saaksid oma elus muuta asju, mida sa senini pole muuta saanud.
Access Consciousness® võimaldab sulle vahendeid, et saada täielikult teadlikuks ja hakata toimima teadliku olendina, kes sa tõeliselt oled.

ACCESS CONSCIOUSNESS® ASUTAJA ON GARY M. DOUGLAS JA KAASLOOJA DR. DAIN HEER

Gary

Accessi mõte on luua maailm, kus valitseks teadlikkus ja ühtekuuluvus.

Teadlikkus ja ühtekuuluvus kaasavad kõike ja ei arvusta mitte midagi. See on valmisolek ja võime olla täielikult teadlik ja kohal kõigis oma elu valdkondades, arvustamata seejuures ei ennast ega ka kedagi teist. See on võime ilma hinnanguteta kõike vastu võtta, lubades kogu Universumil olla see, mis ta on. Kui sul puuduvad hinnangud, siis hakkad sa nägema kõike sellisena, kui see on, mitte sellena, kuidas sa soovid, et see oleks või peaks olema, vaid lihtsalt niisugusena, mis ta on. Sellisest ruumist saad sa muundada ja muuta asju ning luua kõike, mida sa oma ellu ihaldad – midagi enamat, kui sul praegu on ja palju rohkem, kui sa suudad ette kujutada.

Accessi siht on väestamine.

Access Consciousnessis® baseerub kõik sinu teadlikkuse võimendamisel, et võiksid kõike piiritult tajuda, teada, olla ja vastu võtta. Ta võimendab sind kogu aeg teadma, et sa tead. Nii nagu igaüks meist astub oma ülevusse, muutuvad ka kõik sellega loodavad võimalikkused meie kõigi jaoks lõpmatult suuremaks.

Mis on teadlik maailm? Sellest räägivad Accessi asutaja Gary M. Douglas ja kaasasutaja Dr.Dain Heer.

Accessi sihiks on olla sina ise ja muuta maailma.

Sa oled võimeline muutma enda energiaga, mis sa võid olla, nii maailma kui ka kõiki enda ümber. Kui sa astud paanikast vallatud inimestega ruumi, siis võib see paanika kaduda tänu sinu energiale, kui sa vaid oled valmis olema see energia. Samas pead sa olema valmis olema see võimsus ja vägevus, et miski ei takistaks sul olemast see teadlikkus, mis sa tegelikult oled.

Mis siis, kui sina, olles sina ise, oled kingitus, mida maailm vajab? Kas nüüd on aeg?

Meie eesmärk Accessis on olla see, kes me tegelikult oleme ja muuta maailma.

Sa oled võimeline muutma maailma ja muutma igaühte enda ümber energiaga, mis sa olla võid. Kui sa üksinda kõnnid ruumi , mis on täis paanikas inimesi, võib paanika kaduda tänu sinu energiale, kui sa oled valmis olema see energia. Kuid sa pead olema valmis olema see võimekus, et miski ei peata sinu teadlikkust , mis sa oled. Mis siis, kui olles see, kes sa tegelikult oled , oled kingitus ja muutus, mida see maailm vajab? Kas nüüd on aeg?

Kas sa teadsid, et Access Consciousness® on juba levinud rohkem kui 131 riiki?

Access Concsiousness´I looja Gary Douglas kanaldas selle 1990. Aastal ja ta arendab ja laiendab seda koos Accessi kaaslooja Dr. Dain Heer viimase 15 aasta jooksul .Access Consciousness on nüüd saadaval paljudes riikides üle terve maailma.

Kujutle …
Mis  oleks,  kui  maailm  oleks  teadlikum  paik?   Kas  siis  kõik hävitustööd, sõjad ja raskused, mis praegusel hetkel toimuvad, jätkaksid  eksisteerimist?  Need  asjad  ei  saaks  eksisteerida teadlikkuse palge ees.
Accessi sihiks on viia meid punkti, kus oleme piisavalt teadlikud, et  luua  muutusi  iseendas  selleks,  et  saaksime  suurendada trauma,  draama  ja  hullumeelsuste  muutmise  võimalust,  mis praegu elus aset leiavad.
Mis oleks, kui kehastuksid selliseks teadlikkuseks  kõiges, mida teed,  et  teised  inimesed  valiksid  selle  tulemusel  teadlikuks saamise?  Mis  siis,  kui  sa  oled  inspiratsioon  suuremale võimalikkusele?
Sina oled selle muutuse loomise allikas, mida ihkad. Sul peab olema tahe see olla. Teadlikkus  on  võimalus  elimineerida  kõik  loodud  eraldatuse seinad. Mida läheb tarvis selleks, et see muutuks reaalsuseks
siinsel planeedil? Sul on ainult tarvis see valida.
Gary Douglas
Access Consciousness  looja

Soovin rohkem Accessist teada saada ? www.accessconsciousness.com

Share Button