Access Foundation

Oled sa märganud, et see reaalsus ei toimi sinu jaoks alati? Kas otsid võtmeid, mis avaksid kõik selle reaalsuse piirangud ja lubaksid sul astuda piiritutesse võimalustesse, et tõepoolest saada kõik, mida sa elus ihaldad.

Access Consciousness® on pragmaatiline süsteem, mis aitab toimida väljaspool selle maailma piiranguid, mis sinu jaoks ei toimi.  Vaadates elu probleeme hoopis teisest perspektiivist, muutub kõige muutmine lihtsaks. Selleks, et miski sind limiteeriks, pead sa toimima mõne anti-teadvuse või alateadvuse vormi baasil. Seega mida sa saad selle asemel valida?

Access Foundationi kursus seisneb selle reaalsuse raamistikest väljumisel. Sa hakkad vabastama neid vaatepunkte, mis sind piiravad ja muutes neid, avaneb sul võimalus toimida küsimisest, valikust, võimalusest ja panusest.

Sa avastad, kuidas tõeliselt luua oma elu selliselt kui soovid. See klass annab sulle veel suurema teadlikkuse iseendast, kui piiritust olendist ja kõik need piiritud võimalused, mis sul on. Sind panevad hämmastama võimalused, läbi küsimuse „Mis veel võimalik on?“

Sa saad praktilisi, tõsielulisi tehnikaid, kaasa arvatud mõned oskuslikud kehaprotsessid. Kõige suurem võime on oskus muuta ja transformeerida kõike.

Kestus:4 päeva

Eelnõuded: Access Bars® 

Kursuse hind 1100€

Lastele kuni 15 a tasuta (koos vanemaga) , lastele vanuses 16-17 poole hinnaga. Kursuse kordajatele aasta jooksul poole hinnaga.

 Vaata ka kalendrist.

Share Button

Lisa kommentaar

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment