10929130_1081771581849065_6610251243568926593_nKas mäletad viimast korda oma elus, kui olid täielikult lõdvestunud ja sinu eest kanti hoolt ning hellitati? Või on sellest natukene liiga kaua aega möödas, kui võtsid vastu tervenemist ja lahkust ilma hinnanguteta oma keha ja olemuse osas?

Esimene klass Accessis on Barsid. Kas teadsid, et sinu peas on 32 punkti, mille kerge puudutamisega vabastatakse pingutustevabalt ja kergusega kõik, mis takistab sul vastu võtmast? Need punktid sisaldavad kõiki mõtteid, ideid, uskumusi, emotsioone ja arvamusi, mille oled salvestanud kõikides eludes. See on sinu võimalus kõik vabastada!

Iga bars seansiga on võimalik vabastada 5-10 tuhande aasta piiranguid selles eluvaldkonnas, mis on seotud puudutava kindla barsi punktiga. See protsess on uskumatult hellitav ja lõdvestav ning vabastab piirangud sinu kõigis eluaspektides, kus oled muutusteks valmis.

Kui suure osa oma elust sa veedad tegutsemises, selle asemel, et vastu võtta? Oled sa märganud, et su elu ei ole ikka veel selline nagu soovid? Sa võid saada kõik, mida ihaldad (ja rohkemgi veel), kui oled valmis rohkem vastu võtma ja vähem tegema. Bars seanssi saades või õppides saab see kõik võimalikuks ning sinu ellu saab ilmuda palju enamat.

Bars on aidanud tuhandetel inimestel muuta erinevaid aspekte oma keha ja elu osas, kaasaarvatud uni, tervis, kehakaal, raha, seks ja suhted, ärevus, stress ja palju muud. Kõige halvemal juhul tunned, et oled saanud oma elu parima massaaži. Parimal juhul võib kogu su elu muutuda suurepärasemaks täieliku kergusega.

Bars klassis osalemine on eelnõue kõigis teistes Access Consciousness® põhiklassides osalemiseks, sest see lubab su kehal töödelda ja vastu võtta kerguses need muutused, mida sa valid.

Kestus: 1 päev
Eelnõuded: puuduvad
Osalustasu 220 €, lastele kuni vanuses 15 a tasuta, vanuses 16-17 poole hinnaga. Kursuse kordajatele poole hinnaga.
Share Button

1 Comment

Lisa kommentaar

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment