ACCESS CONSCIOUSENSS® KEHATEHNIKAD….on loodud Accessi asutaja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas.

Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja võimalik on saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskkonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused.

Mis siis, kui saad tühistada selle programmeeringu, mis takistab asjadel sinu jaoks muutumast? Mis siis, kui saad muuta oma vaatepunkte millekski, mis panustab sulle, sinu kehale ja ellu? Mis siis, kui see klass on järgmiseks sammuks, et luua ühendust oma kehaga?

Accessi kehaprotsesside õppimiseks ja kursustel osalemiseks…

ei ole rohkem eelnõudeid, kui vaid lihtsalt olla valmis õppima midagi uut. Access Kehatehnikad on lihtsad, kus läbi kerge puudutuse keha erinevates punktides aktiveeritakse energia, mis vahendab muutusi, mida ollakse valmis vastu võtma. Võid kutsuda kaasa pereliikmed ja sõbrad, et saaksite hiljem praktiseerida neid tehnikaid omavahel.

Mis oleks, kui sa hakkaksid oma keha rohkem nautima? Mis siis kui sa vaatepunktid ongi need, mis ei luba su kehal muutuda? Mis siis, kui ongi käes aeg lukustada lahti need mustrid ja harjumused, mis ei luba su kehal ise terveneda ja muutuda selliseks nagu sa soovid? Mis siis kui see võib olla kergem kui arvatagi oskad?

Hea võimalus kogeda ja omandada erinevad Accessi Kehatehnikad™ iseenda rahulolu suurendamiseks või teiste aitamiseks. Need on suurepärased oskused iseenda, pere, sõprade või hoopis klientide aitamiseks. Accessi kehatehnikaid saab kombineerida ja kasutada ka koos teiste meetoditega.

Tule avasta, kuidas täiesti uuel moel oma kehaga paremas ühenduses olla ja oma kehaga suhelda. Kui soovid Accessi kehatehnikaid individuaalseansil kogeda, siis võta julgelt ühendust.

Viidatud leheküljelt www.

“KEHADE HOMÖOPAATILISE GENEREERIMISE TAASTAMINE

 

„ERIKAALU EEMALDAMINE JA HÄVITAMINE“
See protsess elimineerib selle, mida oleme teinud oma kehale, et muuta end raskeks ja tõsiseks, et sobituda sellesse reaalsusesse.  See protsess toob sind suuremasse ühendusse oma kehaga ning elimineerib kõik, kus oled püüdnud läbi erinevate  kehastuste  omaks  võtta  erinevaid  kultuuri –  ja  moraalinõudeid, mis on loonud kehasse kaalu ja olemise tõsiduse,  mis ei ole sina.
Ühesõnaga selle kehatehnikaga lood saa muutuse oma kehasse, et midagi muud on võimalik, kui sa seni arvanud või omaks võtnud oled ja keha hakkab selles ruumis tegema teistsuguseid valikuid ja kehakaal võib/saab hakata muutuma.
See Kehatehnika kursus maksab 50€
Erasessioonil hind 200€ 1,5h

„SILMANÄGEMISE KORRIGEERIMINE JA SILMAHAIGUSTE ELIMINEERIMISE PROTSESS“

Access kehatehnika,  mis läbi erinevate energeetiliste sageduste aitab luua muutust silma nägemise taastamisele, leevendust silmade ülekoormuse, nägemishäirete või ka eredast valgusest tingitud pimestuse korral , jms. Kõigele lisaks annab see kehatehnika näha läbi sõnade, kehade, seinte ja olukordade, mis suurepärast seal veel on. Kehaprotsess annab võimaluse  vabaneda prillidest või läätsedest. See protsess võib aidata luua muutust ka mitmete silmahaiguste korral. Sobib hästi nii inimestele kui loomadele. Püsivate tulemuste saavutamiseks on protsessi vaja teha mitmeid kordi.
Mida tähendab sinu jaoks näha? Mida tähendab sinu jaoks mitte näha? Mida sa oled otsustanud, et nägemine tähendab? Millist definitsiooni ja tõestust sa olemasolevale nägemisega otsid? Mida soovid läbi nägemise omale kinnitada?  Kui palju oled võtnud omaks teiste vaatepunkte oma nägemise osas?  

„MTVSS“

 

„SEISUNDILISED TEHAH-D“

 

“KOLMEKORDSED JÄRJESTIKULISED SÜSTEEMID”

 

Access kehatehnika VILJAKUSE TAASTAMISEKS

 

“VASTUMEELSE MAGNETILISE KÜLGETÕMBE KUSTUTAMINE ja GENEREERIVA SEKSUAALENERGIA TAASTAMINE”

 

 MOLEKULAARNE MUUNDAMINE

 

KÜLMETUS-JA VIIRUSHAIGUSTEST VABANEMISEKS ning IMMUUNSUSE KIIREKS TAASTAMISEKS „Ruutjuur miinus ühest

 

“KUULMISHÄIRETE ja KÕRVAHAIGUSTE KORRAL KASUTATAV TEHNIKA

See kehatehnika vahendab muutust nii kuulmisehäirete kui kõrvahaiguste korral.

Mille osas oled otsustanud, et ei soovi seda kuulda? Mis on mitte kuulmise väärtus sinu jaoks? Kas oled valmis oma vaatepunkte kuulmise ja mittekuulmise osas vabaks laskma?

“MAAGA ÜHENDUSE TAASTAMINE”

SINU KEHA ON OTSEÜHENDUSES PLANEET MAAGA!!! kui palju oled ära lõiganud neid sidemeid temaga. Kui palju ignoreerid oma keha ja planeeti? Kui palju sa surud peale, käsid, piitsutad ja VÕTAD oma kehalt ja planeedilt? Kas nüüd aitab?

Kui palju oled ennast teinud ebateadlikuks ja lukustanud oma kehasse vaatepunktid ja seiskanud energiad, et mitte olla teadlik kõigest ja kõigist, sest see on liiga intensiivne? Kui teadlik su keha tegelikult on ja kui palju keelad seda ühendust oma kehaga, mida ta sulle öelda tahab? Kas tiirled orbiidil, kuid oled unustanud selle ühenduse ja teadlikkuse, mis sul on oma keha ja planeediga?  Kui sa saad teada, mis tegelikult toimub, mida sa siis valida saad oma keha jaoks, oma elu loomiseks ja kogu planeedi jaoks?

Kui sügavas ebateadlikkuse unes sa oled ja mida sa sellega oma kehale lood? Kas oled valmis ärkama ja looma ühenduse oma kehaga, et taastada kommunikatsioon ja teadlikkus, ning kosmiline kiirus oma kehas ja elus, ning panustada sellega meie planeedile? Kas oled valmis täielikult ja totaalselt olema see universumi ja planeedi ürgne vägi, mis sina ja su keha tegelikult olete?

Kas oled valmis koos oma kehaga olema see piiritu võimalikkuste ruum, mida tajud kui vaatad öisesse augustikuu taevasse? Kas oled valmis Piiritult teadma , tajuma, olema ja vastu võtma ning LOOMA sellega oma kehasse ellu enamat?  Kas oled valmis suhtlema iga planeedi ja keharakuga? Iga lille, liblika ja rohukõrrega, iga mullakivi ja sõnnikutükiga? Iga veepiisa ja lehevõbelusega? …, mis kõik hüüavad, ma kingin sulle elu, võta vastu????

“LÜMFISÜSTEEMI PUHASTAMISEKS”

 

“KOMPENSATOORNE KÕRVALEKALLE”

 

“EMOTSIONAALSETE PINGELISUSTE VÄHENDAMISEKS JA HÄVITAMISEKS NING RÕÕMUKS KEHASTUMISE TAASTAMINE”

Mis siis, kui su elu võiks olla taas rohkem nauditav ja selles oleks iga päev kasvõi natukenegi rõõmu ja see hakkaks kasvama kuni kaasaksid sellesse ka kõik, kes sinu ümber? Mis siis, kui sul on nii lõbus, et sa ei märkagi, kui inimesed sulle hinnanguid annavad? Mis siis, kui nüüd on aeg millekski teistsuguseks, mis on tegelikult sinu jaoks palju leebem, lahkem ja kergem; kus saad olla lahke kõige pealt enda vastu ja selliselt, mida oled alati lootnud, et keegi teine on valmis olema sinu vastu. Kas sa oled alati teadnud, et

midagi rohkemat on võimalik? Milline energia, ruum ja teadlikkus saad sina ja keha olla, et kehastuda täielikuks rõõmuks?

“KÕIGI SEKSI JA SUHETE AUTOMAATPILOODI SÜSTEEMIDE TÜHISTAMINE

Kui palju sinu suhetest ja seksist toimub automaatpiloodil? Mis siis, kui seda on võimalik muuta? Sekskatab kõiki neid kohti, kus saaksid omada olemise ekspansiivsust. Kas oleksid valmis olema nii seksis kui suhtes täielikult kohal?Mis siis, kui see võiks avada sinu jaoks hoopis teistsuguse olemise, mida sa kunagi isegi oodata pole osanud?

“PIIRITU PAINDLIKKUSE TAASTAMINE
See protsess võib kustutada jäikuse ja paindlikkuse puudumise, mida meie kehad võivad võtta osana “normaalsest” (inimese) vananemise protsessist sel planeedil. See protsess võib luua enam paindlikkustnii olemisse kui kehasse.

IMMUNOTSÜTOOSI TAASTAMINE
Kasutamiseks  vähihaigetel,  et  toetada  ja  taastada  nende immunnsüsteemi. Neile, kes on saanud kiiritust või keemiaravi.

KEHASTUMISE RUUM JA RUUMINA KEHASTUMINE

Selle asemel, et end defineerida selle reaalsusetiheduse ja tihkusena, näitab protsess kehale, kuidas olla hoopis ruum molekulide vahel. 99,9999999999999% on molekulide vahel ruum, mis on puhas teadvus. Kui palju oleme meie otsustanud, et me oleme tahked ja tihked, vormi ja struktuuriga, määratletud? Kui palju selle oleme loonud oma kehasse järeldusest ja hinnangust tehes selle ülioluliseks? Mis siis, kui olles määratlematu ilma vormi ja struktuurita , loob meile ühenduspunktid loomispuntidega, kus saame valida olla  piiritu ruum, kes mina ja mu keha  tegelikult oleme, kus meie kehadel on piiritu võimekus ja valik?

 

Share Button

Lisa kommentaar

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment