Loe ja kuula mida õnnelikud kursustel osalejad ise räägivad.

Raketisõit SINU UUDE REAALSUSESSE! Foundationi® kursus seisnebki selle reaalsuse raamistikest väljumisel. Sa hakkad vabastama neid vaatepunkte, mis sind piiravad ja muutes neid avaneb sul võimalus toimida küsimisest, valikust, võimalusest ja panusest. Loe lähemalt >>

Sümfoonia sessioonid Kaidiga Access Sümfoonia® on energeetiline seanss, mis väestab ja loob muutust, mis omakorda võib sind kutsuda avanema ELULE täiesti teistsugusel moel. Igal inimesel on unikaalne võimekus kinkida ja vastu võtta energiaid.

Loe lähemalt >>

30 päevases raha programmis osaleja:

Heli Sillaots Brändi “SIKSAK” juht.

www.siksak.ee

Olen siiani selle koolituspäeva ja energia lummuses. Tajun, et see kestab ja loob ennast siiani edasi kuigi käisin seal viis päeva tagasi. Ma ei teadnud mitte midagi selle kohta rohkemat kui seda, et ma tahan kindlasti seda ise õppida vahendama. Ma teadsin seda juba aasta tagasi, siis kui ma selle protsessi nime esimest korda kuulsin. Ilmselt see alustas oma koosloomist minuga juba siis. Mul ei olnud aimugi mida see kehaprotsess sisaldab ja mida seal üldse tehakse. Aga põnevus minu sees oli vastupandamatu. Minu keha teadis juba tookord midagi, mida mina ei teadnud. Mul oleks olnud võimalus minna ja saada seda kellegi juures, kes mulle seda protsessi pakkunud oleks. Selliselt oleksin saanud seda kogeda ennem kursusel osalemist. Aga ma ei läinud. Ma meelega hoidsin seda teadmatust ja põnevust endaga kaasas. Kuni nüüd tuli minu aeg seda klassi kogeda. See põnevuse hoidmine oli seda väärt. Minna klassi tühja valge lehena, kus kogu selle protsessi graatsia hakkab koheselt end mulle avama igal järgneval sekundil. Seda ei ole võimalik sõnades kirjeldada. Nii ilusaid sõnu ei ole sõnade keeles. Neid saab tajuda, kogeda, vastu võtta ja tänutundes nende sees ennast hellitada. Hästi palju avardus vastuvõtmise võimekus ja energiate tajumise võimekus. See ühepäevane klass oli minu jaoks nagu võlukunsti järgmisse klassi astumine. Access Facelift kehaprotsessi saada on taevalik kogemus ja seda teha teisele inimesele on sama taevalik kogemus. Kui meenutada ühte lauset, mis eriti helisema mu sisse jäi sellest päevast, siis see lause oli - KÕIGEL ON KEHA. Mida kõike see lause endas sisaldab!? Aitäh Sulle, imeline Kaidi, et vahendad selliseid võimalikkuseid ja helendad oma armastust meile kõigile!
Kujundaja Jane
Scroll to Top
X