Eile oli kuidagi niii tugevalt kõike vägevat õhus!!, õhtul jätkasin raamatuga  ja no ei saanud magama minna. Need polnudki enam küsimused mis õhus möllasid ja igalt poolt välja tahtsid tulla.  need olid lausa nõudmised.  Ja no palun väga, täna.. olemas :))
Isegi kui ma ikka veel täna hoolega järgisin oma “pea liiva alla” mustrit, siis see ei toiminud. No täpselt, küsi – ja sulle antakse! Isegi kui see oli midagi mida nii kaua olen püüdnud kontrollida, vältida, arvata, et küll saab ja tuleb “õige” aeg… no ei , just nüüd ja kohe ja praegu ja ootamatult ja siis no nii.. mul ju nii väga oligi seda vaja.. ja ongi üks tohuvapohu, ja ma lihtsalt olen hetkel hämmastuses ja lummuses, kuidas see kõik toimib ja töötab ja see on nii hea!!!!   Et ongi nii nagu on. Ongi kergus ja lihtsus ja rõõm. Ja ma ei tea kuidas ja mis edasi ja sellest pole midagi, sest nii peabki olema. Sest see on õige tunne. Ja ükskõik mis tuleb, las tuleb, ma luban sellel tulla ja liigun edasi ja just selles suunas mis toimib.  Kurat küll, ma ei oskagi seda kõike siia kirja panna:)) Igatahes on kõiges selles nii palju väge ja võimu ja usaldust. Aitähh!  Aitähh kõige eest!!
Elamisväärne elu…   jaaaa, palun!!  Ma olen valmis!
————————————————————————————————————————–
Ma otsustasin ennast nüüd alasti võtta nagu see kaugenev naine sinu postituse pildil.
Olen häbenenud seda jama, mis mul on olnud ja iseennast.
Olen olnud kahes suhtes, mis mõlemad on olnud nii või teisiti vägivaldsed. Viimane suhe siis ka füüsiliselt vägivaldne. Nii umbes viiel või ka kuuel korral olen püüdnud lõpetada seda suhet, aga ikka jälle ja uuesti ennast pettes sajal erineval moel, seda jätkanud. Olen süüdistanud partnerit ja iseennast, remontinud ennast nii ja teisiti, uskunud, et kui nüüd veel seda teen, siis kindlasti kõik muutub ja meie suhe muutub harmooniliseks, austavaks, usaldavaks…blaa, blaa, blaaaa. Lootus on lollide lohutus:)  Lasin nagu orav rattas, kogu aeg üht ja sama ringi pidi ja ei suutnud aru saada, mida ma valesti teen, et sellelt karussellilt maha ei saa astuda. Iga kord peale koledaid tülisid ennast jälle püsti ajades ja elukaaslasega ära leppides, lubasin endale, et nüüd muudan seda olukorda täielikult ja siis saab kõik okei olema. Persse küll, kui palju erinevaid valesid oli mul enda jaoks nagu tagataskust võtta, peaasi, et ainult tõde ei tunnistaks 🙂
Tulin sinu seansile suurte ootustega, sest tahtsin muutust ja teadsin, et see on võimalik. Esialgu, peale seanssi, ei saanud veel millestki aru. Sinu juurest tulles ja autosse minnes, oli minu auto taga maas väike valge suleke. Võtsin selle kaasa kui kinnituse, et nüüd saab kõik võimalikuks.
Võtsin kätte ka Dain Heeri raamatu, mille olin juba ammu pooleli jätnud. Nüüd lugesin selle läbi ja iga sõna selles raamatus puudutas mind ja väga teravalt. Sinu hangoutid suhte teemadel hävitasid ja kustutasid palju blokeeringuid, mis ei lasknud mul tõde näha. Kõik need hangoutid ja postitused, mis sa viimasel ajal teinud oled, on olnud mulle nii kümnesse, et lihtsalt järjest ja järjest langesid valeloorid tõe eest.
Ja siis peale järjekordset inetut tüli ma järsku lihtsalt teadsin. Täielik teadlikus- olin ennast kogu aeg valeks teinud, ennast kritiseerinud, alla surunud, väikeseks teinud,hinnanguid andnud ja petnud. Oiii ma olen ikka vägev! Ma olin kogu aeg lootnud, et mu elukaaslane muutub. Ma ei lubanud tal olla see kes ta on ja seda iseendale tunnistada, et selline ta ongi.  Ja siis ma teadsin, et see ei muutu mitte kunagi, kui ma ei ütle lihtsalt STOPP, mulle aitab ja ma valin nüüd midagi muud.
Olin ise enda kallal tarvitanud kõige julmemat vägivalda. Mu vaene keha on seda kõike niiii vapralt talunud…Ma palun vabandust oma kehalt ja iseendalt. Ja olen tänulik ka oma elukaaslasele selle sita eest, mis mind nii valusal moel lõpuks äratas! Sellest sitast saab nüüd küll minu tuleviku väetis :)))
Praegusel hetkel olen totaalses muutustekeerises – korter, kus elasime öeldi ka sobivasti üles ja otsustasin, et kas nüüd või mitte kunagi. Otsin endale praegu uut kodu, olen ilma oma autost ja tööga on ka sitad lood, aga ma tean, et see kõik loob nüüd ruumi millegi uue ja suurepärasema sünniks ja ma olen ELUS!!! KSVPM? ja MVVO?
Suur tänu sulle Kaidi, et oled otsustanud hakata selleks juhiks, kes minusuguseid äratab ja näitab, et midagi muud on võimalik, et tuleb lihtsalt otsustada ja valida! Et oled see liblikas, kelle tiivalöök põhjustab torme, tsunaamisi ja orkaane! Lihtsalt suuuuur aitähhhh sulle!!!
 Juhhhuuu, jippiiiiiiiiiii jeeeee, mis nüüd küll kõik võimalik on??? No eks hirm on natuke ka, aga ilmselt on see lihtsalt elevus kõige selle ees, mis nüüd juhtuma hakkab.
Tiina Tallinnast
_______________________________________________________________________

Edasijõudnute kursuse järel:
Täna on olek kerge ja imeline , Töökaaslased kysisid, et mis kursusel ma olen käinud, et säran täiega, et nemad tahavad ka. Ma siis rääkisin, et kuulge see on see imeline Access, millega ma tegelen, et vaadake yle need neti-aadressid, mis neile varem saatnud olen… hi hiii Ma vist nyyd peale seda 4 päeva alles hakkasin tajuma, mis see Access on… vau… Sydamest tänud , et oled olemas ja avasid mu silmad heart emoticon
Eve

_________________________________________________________________________

Iganädalane barsi seanss on mulle andnud rohkem kergust,ruumi,energiat, lubab mul näha,tajuda ja olla rohkem see kes ma valin olla.Aeg-ajalt tajun veidrat lõputut olemise suurust(sõnadesse ei mahu).Mis veel võimalik on? Läbi parema keha tunnetuse ja küsimise lihtsalt tean asju ja olukordi justkui ette(Külas olles tõusen järsku püsti ja hakkan ära minema ,rattaga koju jõudnud hakkab järsku meeletut padukat sadama ) Kuidas saab veel paremaks minna? Just sai küsitud sõbrale uut üüri korterit.Maailm ütleb: suveperioodil ,Pärnusse, pikaajalist lepingut,võimatu! No ja mis on tarvis selleks et…..Täna õhtul kolib sisse??? Ja minu keha rõõmustab tänulikkuses jeeeee!! Millised võimalikkused veel saadaval on?

Kustutades igal õhtul kõik oma suhted iseeendaga ,oma koduga ,töökaaslastega,kallimaga,mille või kellega iganes ning tehes seda korduvalt ühtäkki kõik muutub.Minul isiklikult on tekkinud vabaduse ,selguse samas ka kindlustunne,mis minu seeset üles kerkib ,tohutu tänutunne kõige ja kõigi suhtes,mis või kes mu elus hetkel on.Allasurutus minus on asendunud tänulikkusega, teadlikkusega et mul on alati võimalus valida, kogu aeg,Kuidas saab veel paremaks minna?
Kersti Pärnust
______________________________________________________________________
Lasen ikka küsimustes edasi ja juba on ka liikumist tunda süsteemis. Kuidas saab veel paremaks minna?
Sain just paar päeva tagasi tagasisidet eluaegselt kinnipeetavalt, kellega sai alguses parajalt piike murtud, kuna kinnises süsteemis ei olnud tema meelest kunagi mingit muutust võimalik, kuid nüüd teatas mulle uhkusega, et isegi tema tunneb, et muutused toimuvad 🙂
Alustasin temaga tööd poolteist aastat tagasi ja nüüd tuletasin talle meelde, et just need teemad mida temaga alguses rääkisime ongi need muutused. Alguses oli ta “raudpolt” kindel, et mingid küsimused ei saa midagi muuta ja läks lausa kurjaks, kui kasutasin vestluses Accessi küsimusi 😉
Samuti on Marilyn Bradfordi raamat tulemusi andnud ka noorte hulgas, kellel on sõltuvusprobleemid. Minu kolleeg, kes töötab noortega, pakkus selle lugemiseks ühele oma hoolealusele. Muutused märgatavad.
Toetus ja usk, et inimene suudab muutuda on meie süsteemi peamine puudujääk ja kui leidub inimesi, kes neid toetavad (jõustavad) leiavad meie hoolealused ka eneses jõudu ja ka oskust eluga hakkama saada 🙂
Kuidas saab veel paremaks minna, kui see?
 Millised on veel võimalused?  Minu enda üksuses kasvab huvi Accessi vestluste suhtes, meestele on huvitav kogeda huvitavat vaatenurka ja kui vastuseis minu kui ametniku suhtes läbi nende vestluste on hääbunud, töötavad huviga kaasa. 🙂  Tunnistan, et olen teinud ka mõnele oma kinnipeetavale osalist Barsi. Osalist seetõttu, et tegelikult füüsilist kontakti vanglas ei lubata, kuid kabinetis, kus pole kaameravalvet olen abivajajatele seda teinud ja tulemus on olnud kohene 😉 😀 mulle meeldib see, mida ma teen 🙂
Näha, kuidas inimesed ärkavad justkui uuesti elule on suurepärane 🙂
Elle
_______________________________________________________________________
Pärast Accessi seanssi olen õppinud ennast armastama kui tervikut. See tähendab nii minu keha, hinge kui ka kogetu. Tänu sellele suudan armastusega suhtuda ka inimestesse enese kõrval. Isegi inimestesse, kellega koos olemine on minu jaoks olnud alati väljakutse. Olen enda vastu aus, lubades endal tunda kõiki tundeid, ka negatiivseid. Peamine, mis accessiga minu elus muutunud: on tulnud teadmine, et ennast leida saan mitte meeleheitlikult väljaspoolt otsides, vaid ennast kuulates.
Võtan elu rohkem kui mängu, olen enam hetkes ja ei loo kujutluspilte ideaalsest elust. See on toonud mu hinge rahu, tasakaalu ning avatuse.
Tänud Sulle!
Tiina
________________________________________________________________________
Meie kohtumise leidis aset peaaegu 2 aastat tagasi Jõgeval ja paar päeva pärast seda tundsin, et olen võimeline ellu viima ühe väikse unistuse. Olin plaaninud joosta elu esimene poolmaraton sügisel, tegin seda aga juunis. Ilmselgelt mõjutas mind meie Jõgeva koolitus. Tunne, soov ja teostus olid suurepärased.
Tänaseks olen läbinud 8 täispikka jooksumaratoni….
Tiina Jõgevalt
________________________________________________________________________
See kustutuslausete värk sobib mulle, sest ma tunnen nii tugevalt, kuidas energia hakkab kogunema ja siis vabaneb, ning ma tean ka, mis teema või küsimus järgmisena tuleb. Olen väga rahul. Mul on selline tunne, nagu ma oleks sattunud klassi, mille osa materjali mul juba selge on 🙂 Barsi olen ma veel vähe teinud, aga see räägib minuga ka. Ma olen ikka õnneseen!
Kaja Tallinnast
_________________________________________________________________________
Suur tänu kolmapäevase koolituse eest.  Pärast seda on enesetunne väga super. Loen mõttes neid küsimusi ja tunnen kuidas energia liigub selles. Meeleolu on hea ja olemine rahulik, et tõesti, kõik on võimalik, sest olen ise kõige looja. Vahet ei ole, kas sajab vihma või paistab päike, kõik on lihtsalt suurepärane. Sellises olemises tahaksin olla kogu aeg ja püüan anda endast kõik, et seda tunnet säilitada. Täna hommik algas kohe eriti eriliselt, et juba pool ärkamise faasis tundsin, kuidas minu keha täna eriti tugevalt võngub ja kui korraks peatun ja tunnetan, siis see on ka praegu nii. Lihtsalt suurepärane on olla täiesti vaba! 🙂
Tänan Sind!
Kadri
_______________________________________________________________________
Minul on üks imeline lugu Accessi tehnikaid kasutades.Nimelt, oli meie auto olnud suhteliselt pikalt müügis ja hakkas nähtuma uus remont. Mees vaatas müügikuulutust ja ohkas – peaks vist taas hinda alla laskma, huvitatuid üldse pole. Vaatasin teda ja küsisin – kas sa tahad kiiresti autot müüa? Ta vastas muidugi jah! :)Võtsin manuaali ette ja tegin energiapalli tehnikat. Võttis 24 tundi ja auto oligi müüdud ning huvitatuid oli lausa 2! VAU- Mis veel on võimalik? 🙂 Nagu näha on Access väga-väga palju muutnud minu ja minu pere elu ning elan igapäevaselt küsimises! 🙂 MVVO? 🙂
Marilin
__________________________________________________________________________
Mis on minuga muutunud peale accessi klassides käimist? Kõik! 😀
Esimene klass oli Barsi kursus, kus käisin 2013 sügisel. Sellest ajast saadik on elu üha kergemaks ja imelisemaks muutunud. Enam ei ole mul paaripäevaseid kuni nädalaid kestvaid masendushoogusid, kust neil hetkedel tundus, et ei ole kuidagi võimalik välja saada. Siiani tuleb selliseid “huvitavaid” hetki mõnikord peale, aga tean, et need praktiliselt kunagi ei kuulu mulle endale, seega on neist võimalik küsimuste abil väga kiirelt vabaneda, et olla jälle rõõmus 😀
Ma oskan üha paremini teha vahet teadlikkusel ja mõtlemisel. Usaldan oma teadlikkust üha rohkem, ega lase loogilisel mõtlemisel oma arvamust enam nii palju peale suruda 😀 Ja kõik on nii palju lihtsam tänu sellele!! 🙂
Annan endale palju vähem hinnanguid, kui varem. Enne accessi oli tavaline, et igas asjas süüdistasin ennast. Kui keegi minuga halvasti käitus ja keegi ütles nende kohta, et see ei ole õige, et nad nii käituvad minuga, hakkasin alati koheselt neid kaitsma, et neil oli kindlasti väga hea põhjus selleks jne ja et ise olin süüdi selles. Nüüd vähemalt, kui tulevad sarnased mõtted, siis küsin jälle küsimusi ja tean, et süüdistamine jms on vaid implantaadid, see pole tegelikult ju mina ja ei kuulu mulle 😀
Rahaga on asjad ka paremaks läinud 🙂 10% kõrvale panemine enda jaoks mõjub ülimõnusalt 🙂
Ja üks suurimatest muutustest on see, et ma ei näe enam vajadust olla nähtamatu ja ei proovi enam olla normaalne ja sulanduda raamidesse 🙂
Kui aasta tagasi ei lubanud ma endast üldse pilte teha või  kui neid tehti, siis kunagi ükski neist ei meeldinud, siis nüüd ei häiri see enam 😀 Ja üsna tihti vaatan endast tehtud pilte, et hmm, täitsa hea ju 😀 See, et olla kuskil nähtav tundus olevat mõeldamatult raske. Ka surusin maha asja, mida tõeliselt naudin- laulmist. Nüüdseks on aga asjad igati huvitavaks muutunud.  See tundus hullumeelne, mis  kõik toimub ksvpm? 😀
Igatahes, kes vähegi tahab oma ellu muutust ja kergust, siis access on ülivinge ja kiire võimalus selleks! :PJa ma olen NIII tänulik neile, kes accessi kursuseid ja klasse siin eestis läbi viivad, sest see on fenomenaalne, millist muutust see loob! aitäh, aitäh, aitäh!! mvvo ja ksvpm? 🙂
Kristi

Pärast Access Barsi sessiooni on mul tütrega suhted paremad, ta on justnagu rahulikum ja ei ärritu tühiste asjade peale.

Luule


 

Lapsel on õppeedukus tõusnud ja imekombel peab ta ajaliselt ka vähem õppima, kergemalt läheb. Aitähh.

K Tallinnast


 

Kui hea tunne oli , et esimest korda peale 20. aastat sain ma ilma unerohtudeta magama jääda.

Silvi Tartust


 

Ühesõnaga, midagi voolab ja muutu ja Igatahes on midagi kõvasti muutunud, ja kuhu see välja viib, pole veel teada. Aitähh Sulle!. Ja mul ei ole enam mitte mingit ebamugavustunnet südame piirkonnas. Hoopis õlad valutavad, nagu oleks kaua kantud koorem lõpuks ära võetud.

Tiiu


 

Kaidi tuli minu ellu just õigel hetkel – ma teadsin, et midagi peab muutuma, aga ei teadnud, kuidas see võimalik oleks. Pikki aastaid kestnud paanilised hirmud, raskustunne ja allaheitlikkus lõppesid, kui Kaidi kinkis mulle võimaluse elada elu läbi kerguse. Seda ei olegi võimalik sõnadesse panna.

Margit


 

Soovitan Kaidi eraseansse soojalt- õrnade puudutuste, nakkava elurõõmu ja sõnulseletamatu hea energia abiga koged imelist jalutuskäiku iseenda sisemaailma keerukatesse käikudesse. Kui natukenegi kaasa viitsid vantsida, koged kindlasti imelist muutust nii eneses kui ka kõiges ümbritsevas. See kogemus on proovimist väärt.

Ave


Ma ei tea Kaidi, mis nüüd küll juhtus, aga ma tunnen, et mul pole vähemalt 10 kg enam õlgadel….ja selleks läks vaid 1 tund aega….ja see kestab siiani…

Aare


Tema lähedalolek muudab juba maailma. Kui ta läheduses on siis valdab minda alati mingi kummaline rahu ja mul on lihtne ja kerge olla see, kes ma tegelikult olen. Ja mu puusaliiges ei valuta enam, mis oli valutanud mul viimased 5 aastat.

Ats


Kaidi on tõeline särasilm ja energiapall, kes suudab uskuma panna, et kõik muutused on võimalikud! Tema enda elu on selleks suurepärane näide ja see tõukas mind sedasama looma.

Kaja

Share Button