6-osaline online kursus: Kuidas olla raha?

150.00

SALVESTUS 13-29.01.2020 toimunud kursuselt

KURSUS SISALDAB
1) MP3 salvestust iga kõne kohta, et uuesti ja uuesti üle kuulata (ei ole alla laetavad)
2) PDFi kustutuslausetega (alla laetav)

Oled sa valmis nüüd olema see miljonär, millest sa unistanud oled?
See klass on Access Consciousnessi looja G. Douglase töövihiku järgi. How to become money?

Üliintensiivne ja transformatiivne kursus accessi vahenditega, mis muudab sinu vaatepunkte , uskumusi ja annab võimaluse teha uusi valikuid, et muuta oma finatsreaalsust täielikult ja totaalselt.

NB!!! Kursusel kasutatakse töövihikut Kuidas olla raha: 25€ saad osta www.margaret.ee

Mis siis, kui raha mõte on olla su elu kütus? Kas sa tegelikult küsid seda raha, mis looks sulle elu, mida sa sulle meeldiks omada? Mis siis, kui raha on samasugune kütus, mis paneb auto liikuma? Kas oled valmis olema see kütus- mis paneb su elu liikuma suurepärasemaks?

On väga palju inimesi, kes meeleheitlikult proovivad muuta oma finantsilist olukorda. See klass on sellest kuidas OLLA raha. Iga vaatepunkt , mille oled loonud raha kohta loob piiranguid ja parameetreid , millest lähtuvalt sa saad raha. Kas oled valmis olema brutaalslt aus iseendaga ja nägema, mis on sinu vaatepunktid raha kohta? Sina oled see ainus, kes iseennast lolliks teeb , kui sa pole valmis olema aus iseendaga. Tegelikult on nii palju veidraid asju, mis tulevad välja seoses rahaga ja enamikel juhtudel pole sellel miskit pistmist rahaga kuid on seotud täielikult sellega, kes sa pole valmis OLEMA.

Kuidas Olla Raha (How To Become Money Workbook) on Gary Douglase poolt kanaldatud töövihik See on 89 lk selgitusi ja avastamaks kõiki neid viise, kus sa ennast piirad , et vastu võtta raha , mida sa tegelikult ihaldad. See on üks kõige väärtuslikeim asi Accessis ja ka kõige suurim asi üldse , mida inimesed väldivad .Kas nüüd on aeg seda muuta? Mis siis, kui rahaks saada on lihtne, lõbus ja täis teadlikkuseid , mida sa ette kujutadagi ei oska?

MINU KOGEMUS TÖÖVIHIKUGA VAUUUUU: Pärast töövihiku läbitöötamist toimusid muutused rahavoogudes kohe. Minu poja neiu, järgmisel päeval müüs maha suure magamistoa kapi, nii et lausa järjekord tekkis. Minu ex-abikaasal tekkisid suurepärased ideed raha loomise osas. Minul lisandusid uued sissetulekte allikad.

Kerguses, naudingus ja külluses
Kaidi Karilaid 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Scroll to Top
X