Energiatõmme-Milline haavatavus saan ma olla?

10.00

Energiatõmbe salvestus

  •  SISALDAB
    1) MP3 salvestust, et uuesti ja uuesti üle kuulata ( alla laetav)

Peale ostu sooritamist saad e-maili milles sisaldub allalaetav MP3 salvestus. Kui sa ei leia e-maili, siis palun vaata ka spämmi ja muud kasutad läbi.

Salvestus: Milline haavatavus saan ma olla?

7.aprill-6.mai korraldatud FB grupis 30 päeva energiatõmbeid ja maagiat koos Kaidiga.

Mis tegelikult võimalik on, mida me mõtleme inimestena , et pole võimalik, et kui me LUBAKS sellel olla võimalik, siis aktualiseeruks see täiesti teistsuguse reaalsusena KERGUSE, RÕÕMU JA HIILGUSEGA. See grupp loodi, et luua rohkem teadlikkust maailma ja enda ellu, ning olla panuseks teistsuguse reaalsuse, üle selle reaalsuse loomisel sulle endale, planeedile Maa ja tulevikule.

Access consciousness® mantra: Kogu elu tuleb minuni kerguse, rõõmu ja hiilgusega. Kui seda lausuda hommikuti ja õhtuti 10x, siis see aktiveerib teadlikkuse elementaalid, kus kõik saab muutuda ja ilmuda suurepärasemana. LISAKS KÕIKIDELE!!!!!!

JAGA SEDA LINKI: MINU EESMÄRGIKS on luua kokku 1.MILJON inimest, kes igal hommikul ja õhtul ütlevad mantrat 10X Mida see maailma luua saab? Mida see planeedile luua saab? Mida see sulle ja su lähedastele luua saab?

OSALE VÄLJAKUTSES saame kokku 1.Miljon südant: Kliki siin ja vajuta südamele https://kaidikarilaid.com/kogu-elu-tuleb-minuni-kerguse-roomu-ja-hiilgusega

Armastusega, Kaidi

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Scroll to Top
X