See on grupp, kus kasutame Access Consciousnessi tööriista “Huvitav vaatepunkt, et mul on see vaatepunkt”.
See on energeetiline verbaalne tööriist, millega saad muuta oma elus kõiki valdkondi suurepärasemaks.
Selle tööriista kasutamisel saab ilmuda lubamine, lubamisega saad vastu võtta ja sellega luua piiritult võimalusi. Piiritute võimalustega saad teha piiritult valikuid ja luua kõike. HUVITAV VAATEPUNKT on teadlikkusele ligipääsemise tööriist! Kas sa oled valmis kõikidest oma vaatepunktidest loobuma , huvitava vaatepunkti kasuks? Kui jahh, siis see grupp on sulle.

Mis on accessi kehatehnikad?

Vaata siit:
kaidikarilaid.com/kehaprotsessid

kaidikarilaid.com/accessi-kehaprotsesside-kursused

Huvitav Vaatepunkt

See grupp on tasuline grupp. 6 kuu osalustasu on 100€ ja sa saad osaleda ühes kehatehnika klassis ( väärtus 80 eur) selle 6 kuu jooksul TASUTA.

Grupiga liitumiseks pead looma endale konto Kaidi kodulehel. Sellega luuakse sulle sinu liikmekonto, kus sul on võimalik sisse logides sooritada uusi makseid ja näha oma oste.

Vajutades nuppu “Maksan liitumistasu” lisatakse sinu  makse ostukorvi, sealt saad siirduda kassasse ning tasuda maksekeskuse pangalingi kaudu.
Ostukorvi saad siseneda paremalolevast veerust või klikates navigatsiooniribal ikoonile
Peale maksmist saad automaatselt teavituse ning arve e-mailile.
Seejärel klikka “Liitu grupiga Fb-lehel” nupule, mis viib sind FB-grupi lehele, kus saad klikata “Liitu grupiga” nupule.

Maksesüsteem saadab sulle e-mailile automaatse meeldetuletuse kui 6 kuud hakkab läbi saama, et saaksid pikendada grupis osalemist. Kui soovid grupist lahkuda anna meile teada. Peaksid seejärel sisenema oma liikmekontole Kaidi kodulehel ning sooritama järgmise perioodi makse. Sul on võimalik seal vajadusel vahetada maksekaarti.

Palun klikka allolevale nupule peale liitumistasu makse sooritamist.​

LIITU UUDISKIRJAGA

Kui soovid olla kursis kõikide minu poolt korraldatavate ürituste, koosviibimiste ja koolitustega ning anda endale valikute võimalus, mis loob enamat su ellu, siis kirjuta enda nimi ja e-mail siia lahtrisse. Luban et ei jaga sinu e-maili kolmandatele isikutele ning saadan sulle ainult asjakohast infot. Milline panus see sulle olla saab?

FB-grupp OLEMISE VÄGI

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
X