Facebook
Facebook

See grupp on kõikidele neile, kes on valmis ja valivad luua oma ellu ja maailma midagi, mida veel kunagi varem loodud pole, kuid nad teavad, et see on võimalik. Loomise Vägi grupp annab sulle tööriistad aktualiseerida kõike oma ellu ja maailma Access Consciousnessi® tööriistade abil. Grupp on tasuline ja seda juhib Access Consciousnessi® CF Kaidi Karilaid. 
Kasutame kõige värskeimaid teadlikkusi, kustutsulauseid, teeme laiv-videosid ja Zoomi kõnesid. Sulle saab olema ligipääas teemadele, millest keegi ei räägi, kuid kõik teavad.

Loomise Vägi FB grupp

Grupiga liitumiseks pead looma endale konto Kaidi kodulehel. Sellega luuakse sulle sinu liikmekonto, kus sul on võimalik sisse logides sooritada uusi makseid ja näha oma oste.

Vajutades nuppu “Maksan liitumistasu” lisatakse sinu poolt valitud perioodi makse ostukorvi, sealt saad siirduda kassasse ning tasuda maksekeskuse pangalingi kaudu. 
Ostukorvi saad siseneda paremalolevast veerust või klikates navigatsiooniribal ikoonile
Peale maksmist saad automaatselt teavituse ning arve e-mailile. 
Seejärel  klikka “Liitu grupiga Fb-lehel” nupule, mis viib sind FB-grupi lehele, kus saad klikata “Liitu grupiga” nupule.

Kui grupi liikme järgmise makse periood ligineb, saad e-postile teavituse, et tuleks sooritada järgmise perioodi makse. Peaksid seejärel sisenema oma liikmekontole Kaidi kodulehel ning sooritama järgmise perioodi makse. Sul on võimalik seal vajadusel vahetada järgmise perioodi kestvust ning ka maksekaarti. 

Clear

Palun klikka allolevale nupule peale liitumistasu makse sooritamist.

LIITU UUDISKIRJAGA

Kui soovid olla kursis kõikide minu poolt korraldatavate ürituste, koosviibimiste ja koolitustega ning anda endale valikute võimalus, mis loob enamat su ellu, siis kirjuta enda nimi ja e-mail siia lahtrisse. Luban et ei jaga sinu e-maili kolmandatele isikutele ning saadan sulle ainult asjakohast infot. Milline panus see sulle olla saab?

FB-grupp OLEMISE VÄGI

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
X