UNFUCK YOURSELF

Kas sinu teadlikkuse tase on välja venitanud sinu lubamise taseme???

….mis ei lase näha seda, mis tegelikult on, mitte seda, nagu paistab. Sa tead ja tajud , kuid ei luba omale seda tegelikkust , see tekitab stressi, ükindust, kurbust ja viha.

See on aastast aeg, kus asjad võivad olla väga huvitavad! Kui sa oled tundnud ennast ebanormaalselt kurva, vihase või stressis olevana… küsi “Kas see kõik üldse kuulub mulle?” ..ja see võib kaduda.

“99% meie mõtetest tunnetest ja emotsioonidest ei kuulu meile. Me oleme nagu raadiosaatjad/vastuvõtjad ja tajume võtame vastu kõike ümbritsevat, kõiki vibratsioone”…

 

…lugesin 4.a tagasi raamatust ” Kuidas saada iseendaks ja muuta maailma?” by Dr Dain Heer …..ja sel hetkel loksatas kõik kohale.

Kõik see raskus, mida pidasin enda omaks: tunded, emotsioonid, mingid lood, mingid ebamugavused , kurbus, võrdlused, kehaprobleemid, hinnangud enda ja teiste kohta, äng, viha, järeldused, vaatepunktid, jne, jne….. Mitte miski polnud minu.

Ma tajun seda kõike lihtsalt, mis inimeste maailmades toimub, minu ümber, eriti minu perekonna ja lähedaste maailmades. Varem ma ei osanud sellega midagi peale hakata, arvasin, et minul on midagi viga. Nüüd vaid üks küsimus” Kellele see tegelikult kuulub? ” (vastus pole oluline) muudab kohe kõik kerguseks minu jaoks.

Kui palju kogevad inimesed praegu, eriti noored inimesed, seda raskust?, rusutust? Oled märganud? , Nad tajuvad kõikide inimeste pinget, kes nende ümber on. Neid keegi ei tunnusta selle teadlikkuse taseme eest, mis neil on.Nad tajuvad seda stressi, mis emal ja isal või preliikmetel on, et pole piisavalt raha või, et niipalju on teha, nende enesehinnaguid, suheteprobleeme vms.

Sellel ajal aastas on tohutult projektsjoone ja ootusi perekonnale, mis on õige ja mis on vale, kuidas peab ja kuidas ei tohi, mis on aksepteeritud ja mis mitte. jms. Need on kõik vaatepunktid , mis on hinnagutele ja järeldustele baseeruvad, mis vangistavad energeetiliselt ja mida me tajume, mis tekitavad raskust, ebamugavust ja vangistust. Küsi “kellele see kuulub?” ..ja kõik see raskus võib kaduda.

Millised oleks jõulud siis, kui me julgustaksime noori inimesi ja üksteist olema need , kes me tegelikult oleme , selle asemel, et saada neid ja isennast vastama perekondlikule survele ja traditsioonidele?

Ma olen täiesti veendunud, et perekonna surve on ebatervislik ja ebavajalik faktor pühade ajal.

Rõõm ja kergus saavad palju kergemalt avalduda kõikide jaoks, kui inimesed õpiksid :
1) Lõpetama oma hoiakute muutmise, et teisi rahuldada.
2) Julgustama teisi olema isikupärased ja need, kes nad tegelikult on, üskõik kui grazyd ja arusaamatud nad ka poleks. (Sa ei pea aru saama muide)
3) Olema tänulikud nende inimeste üle oma elus.
4) Saama teadlikuks sellest, kui suur mõju on tujudel ja emotsioonidel , mis mõjutavad sinu enda heaolu, tervist ja ELU.

Küsi seda lihtsat küsimust igal pool, iga päev, kogu aeg: KUIDAS SAAB NÜÜD VEEL PAREMAKS MINNA?…mida mina hakkasin küsima 4 a tagasi, mis lõi minu ellu tsunamilaine teadlikkuses ja avardumises, lõik kerguse ja ma kasutan seda iga päev endiselt.
Aitähh, et seda lugesid! Milline panus saad sa selle kõigega nüüd olla iseendale ja teistele kohe täna, nüüd ?

Armastusega
Kaidi Karilaid

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
X