ARMASTUSEST TEISE KOHA PEALT

ARMASTUSEST TEISE KOHA PEALT

Kõik määratlused loovad piiranguid. Armastust on alati määratletud, kui välistust kõikidele teistele. Eriti mehe ja naise vahel.
Välistamine on mis? Vaid armastus ja millelgi muul pole tähtsust. Tõeliselt saad sa armastada vaid siis, kui sa ei välista midagi ega kedagi ja sa ei aja taga ega püüa saavutada mingit kindlat tulemust.

Piiritu olend saab välistada vaid tohutu jõu ja pingutuse abil. Sinna läheb meeletu energia. Sellest sünnivad stress, depressioon, ärevus.

Kes on piiritu olend?
Piiritu olendina sa tajud, tead, võtad vastu ja oled piiritult kogu aeg. Teiste sõnadega sinu elus pole midagi, mida sa peaks eraldama, vältima, kaitsma, tagasi lükkama.

Välistav armastus oleks moodus sinu määratlemiseks ja piiramiseks. Armastus on määratletud vaatepunkt, seega on selles alati piirang. Kui palju armastuse definitsioone on Maailmas? Rohkem kui inimesi?

 

ARMASTUSES pole ei energiate liikumist ega muutust. Samas ARMASTAMINE sisaldab täielikku energiate liikumist, ning võimet muutuseks.

Armastus pole tõeline, kuid tänulikkus on.

Kas sa oled tõeliselt hea enese tühiseks tegemisel?
Mida enam sa endast tükke lahutad, seda paremaks muutub suhe- ON SEE REAALSUS. Seda peetakse õigeks, teha kõik kaaslase pärast. Olles end lõpuks täielikult kaotanud, on teine inimene õnnelik, sest kontrollib kõike. Seega, kui sa soovid tõesti suhet, siis pole probleemi. See on viis, kuidas sa seda teed. Kas see on põhjus, miks sa pihta ei saa, miks suhe ei toimi? Ma olen ju kõik sinu heaks teinud?? Justnimelt.

Tõeline relationship on creationship- pidev loomine, Kumbki partner iseendana olles kaaslasele panuseks , ilma ootuste projektsioonide, hinnagute ja eraldusteta.

Kui oled humanoid* ja inimesega* suhtes, siis arvab inimene alati, et teil on hea suhe, sest sa annad alati alla, alati muutud ning muudad oma vaatepunkte, et teda õnnelikuks teha. Seepärast on see suhe ka nende jaoks täiuslik. Nad on õnnelikud ja neid ei huvita, kas sina seda oled.
Humanoid, kes meeleheitlikult otsib võimalust olla inimene, tühistab kõik selle, mis ta on, et inimeste moel asju õigesti teha.

*Humanoid on see Maa asukas , kes alati näeb võimalusi, on kiire ja valmis muutuma, kuid süüdistab ennast, kui asjad ei lähe nii, nagu ta soovinud on.

*Inimene on see Maa asukas, kes armastab ühetaolisust, korda, vihkab muutusi ja kui asjad sitasti, süüdistab alati teisi või välist.

Mis oleks kui uus armastus on TÄNULIKKUS!♥️?

Kaidi

Inspireeritult enda elust ja Simone Milasasest, Raamatust “Relationship do you want one”, Gary Douglasest, Dain Heerist.

Liitu uudiskirjaga

X