BEING the power i BE

BEING the power i BE

OMG kui palju mul on olnud varem vaatepunkte, järeldusi, hinnaguid, projektsioone, ootusi, definitsioone, kes ma olen ja kuidas on ÕIGE OLLA ja kuidas seda väljendada!

Issver kui palju energiat sellesse kehasse on paigutatud ,et see ära mahutada ?
Need sõnad ” Being the Power i BE ” Olles see vägi kes ma olen, ei tulnud varem olemise ega kõne allagi, kirjutada siia või öelda endale, et ma see olen!

Ma eelistasin pigem seda isegi mitte mõelda, sest see polnud “ilus” niimoodi. Eputada, tõsta ennast esile ja kõik näevad ja jms… Ehk eelistasin olla nii nagu kõik! Sest see on korrektne ja viisakas! Nagu vist sind ka õpetatud on? Ja vaata, kuidas sinuga on, kui keegi ON see POWER ja väljendab seda ja räägib seda?

Vaata, mis sinus üles tuleb sellega? Mul tuli kohe mõttesse see, et küll on vägev ja vaatasin nagu alt üles!

Mõnikord tunnetasin veidrat kaugenemist, vaatasin neid inimesi eemalt ! Julge oli olla vaid siis, kui ma olin kaugel! Olin vait ja tasa!

Mul oli alati see, et ma põgenesin vägevate inimeste eest kaugele, sest ma olin vääriti mõistnud ja valesti kasutanud väge!

Ma ju põgenesin tegelikult selle energia eest, kes mina tegelikult Olen !
Vägi ja intensiivsuse energia oli mulle tuttav VIHANA ja LAASTAVANA, sest ma nägin seda suure osa oma elust pealt kuidas mu lähedased kogesid seda ennast hävitades, kes on mulle alati alati olnud ja jääb kõige suuremateks õpetajateks minu elus, kellele ma olen piiritult tänulik!
Ma ei talunud seda energiat, sest see oli nii intensiivselt hävitav ja ma pigem põgenesin, kui et näha pealt, kuidas nad kannatavad, kes on mulle nii olulised ja kõige kallimad maailmas ( btw siiani on).

Sealt õpitud ainus valik tol korral oli: kui on olukord vihane, intensiivne – põgene või tee kõik selleks, et see korda teha ja et keegi ei sureks!

Ja tegelikult põgenesin ma ju enda eest- enda olemise, hoolivuse ja lahkuse eest, mis on nii palju suurem kui see laastamine ja hävitamine, mis tegelikult tapab meid kõiki, mille oleme teinud oma elus tihti prioriteediks!

Mina tapsin ennast põgenemisega oma lahkuse ja hoolivuse eest!!! Stupid ? selle asemel, et olla see, kes ma olen ?( ebateadlikkus sellel hetkel ju).
Kaua arvasin, et ma olen paha ja julm EVIL ja ma teen inimestele haiget! Mis on SUUR VALE, mis pole tegelikult mina ega pole eales mulle kuulunud!
Tõesti kõik ON vastupidine sellele, kui paistab ja midagi pole vastupidist sellele, kui paistab!

Kui palju sina seda teinud oled, mis on SIND ENNAST hävitanud ega pole lubanud endal olla see piiritu lahkuse ja hoolivuse aatompomm, tsunami ja keeristorm, et pühkida maapealt kõik need valed ja sodi, mis on meil teepeal ees?

Mis siis kui nüüd on aeg olla see piiritu vägi, et mitte üksi VALE, antiteadlkkus ja ebateadlkkus, ei suuda eksisteerida siin planeedil maa vaid sulavad ja transformeeruvad SINU VÄE palge ees?

Ma tean, et sa oled see, ükskõik, kui palju sa seda ei peida või omale valesid ka räägid! SA TEAD!!!
Piiritult armastades elu ja SIND ❤️❤️❤️

Kaidi
#beingyou #consciousness #infinitebeing

Liitu uudiskirjaga

X