Inimesed ei huvitu sellest, kuidas sul on olla.

Inimesed ei huvitu sellest, kuidas sul on olla.

Oled sa märganud seda, kui inimesed sinuga räägivad, siis nad tegelikult üldse ei huvitu sellest, kuidas sul on olla, kuidas mul läheb, mida ma tegelikult tahan, mis mind inspireerib, miks see inspireerib, kes ma olen… neid mitte kedagi tegelikult see ei huvita…

Huvitama hakkab siis, kui midagi on VIGA- VALESTI sinuga.

Enamik inimesi ei esita ühtegi küsimust. Või kui siis esitavad, esitavad nad küsimuse vaatepunktist, et selgitada ja õigustada oma vaatepunktide õigsust, samal ajal oodates, et sa tema vaatepunktiga nõustuksid. Oled märganud??


Muideks see pole vale, nad ei oska muud moodi ja ei teadvusta, et midagi muud saab võimalik olla.

Kõik on sinu jaoks huvitav vaatepunkt.

Oled sa märganud, et enamik inimesi , kui sinuga vestleb, ei küsi küsimusi, et päriselt sinu kohta teada saada, vaid küsivad küsimusi, et sinult midagi saada ja võtta. Sa tunned selle ära… Tahan seksi, tahan sinu väge, anna mulle oma tähelepanu, tahan seda energiat. Tead küll. See ka pole vale.

Kogu see reaalsus toimib selle baasilt- ma võtan sinult, mul pole seda või mul on puudus. Ja kui ma selle saan, siis ma olen õnnelik, muidu mitte. Inimesed jätkavad võtmist niikaua, kuni meie reaaluses on võimalik puudus ja me ei teadvusta, et nii palju elame puuduse teadvuses, samal ajal, kui kõik on sul olemas, aga sa ei võta seda vastu ega teadvusta, kuidas sa oled megaõnnelik inimene, sest sul on kõik olemas.

Ma küsin endalt tihti- kui palju mul on anda? Väga piiritult palju…. Küll aga ma annan seda, et sa oma piiritu väe leiad ja ühendud kõige selle rikkusega mis SINA OLED. Ma ei täida su “AUKE” sest neid pole olemas, need on sinu illusioon puudusest. Ma saan aidata ja panustada näha sul sinu ilu, väge ja kõike seda fenomenaalsust, mida sa senini teada pole tahtnud, näha ja vastu võtta pole tahtnud, juhul kui sa nüüd seda soovid.

Mul on megaosav võime panna sind nokkapidi iseenda sisse ennast nägema. Kas valid?

Ja veel, ära mitte kunagi arvusta inimest selle põhjal, mida sa näed, või kuuled tema kohta. SA TEAD!!!! Sa ju tead, seda, kui vähe tegelikult teised sinust aru saavad, onju?

Seega, kui sa veel iseennast ei tunne, kuidas sa arvad, et inimesed peaks sind tundma?

Ja üldse , kas sind saab kunagi keegi üldse lõpuni tundma? Kas lõppu on olemas??

MIS NÜÜD TÕESTI VÕIMALIK ON?

Kaidi

Liitu uudiskirjaga

X