Facebook
Facebook

Iseendaks Olemise
seiklused

Kestus: oleneb sündmusest

Eelnõuded: puuduvad

Osalustasu: oleneb sündmusest

Kuni 15-aastastele lastele tasuta koos vanemaga.
16-17-aastastele noortele poole hinnaga.
Klassi kordajatele poole hinnaga aasta jooksul pärast viimast klassi.

Mis siis, kui teekond selleni, et olla see piiritu olend, kes sa tegelikult oled, on vägevaim ja olulisim teekond, mille sa eales ette võtad? Kui sa teaksid samme selle olemiseni … kas sa läheksid sellele seiklusele?

Kas sa oled pidevalt otsimas “midagi”, mida me kõik teame, et on meie jaoks võimalik? Mis siis, kui see “miski” oled SINA? Mis siis, kui kõik, mida on vaja, et muuta absoluutselt kõike, on see, et sina oleksid SINA?

SINA olemine ei tähenda, et sa pead olema õige või kuidagi enda moodi õigesti. See on see, kui sa oled sinuks olemise energia, kuidas iganes see väljenduda võiks ükskõik millises olukorras. Kui sa hakkad olema sina ise, lõpetad sa olemast selle maailma tulemus, milliseks see on sind kujundanud. Sina oled juhiistmel ning tead, et iga olukorda on võimalik muuta. 

Kas sa oled valmis olema see vōimekus ?

Iseendaks Olemise Seiklused hõlmavad laia hulka teemasid ja eluvaldkondi ning need väestavad sind päriselt teadma, et SINA oled oma elu ja elukorralduse looja.

See uhiuus olemise klasside sari – Iseendaks Olemise Seiklus – sisaldab tööriistu raamatust “Kuidas saada iseendaks ja muuta maailma” ja teisi dr. Dain Heeri poolt loodud meetodeid.

Sertfitseeritud Iseendaks Olemise vahendajana korraldan mina, Kaidi Karilaid, ülemaailmseid klasse, mis võivad kesta paar tundi õhtuti kuni poolteist päeva nii laivis, onlines kui ka eraseansina.

Tulevased sündmused leiad siit:

LIITU UUDISKIRJAGA

Kui soovid olla kursis kõikide minu poolt korraldatavate ürituste, koosviibimiste ja koolitustega ning anda endale valikute võimalus, mis loob enamat su ellu, siis kirjuta enda nimi ja e-mail siia lahtrisse. Luban et ei jaga sinu e-maili kolmandatele isikutele ning saadan sulle ainult asjakohast infot. Milline panus see sulle olla saab?

FB-grupp OLEMISE VÄGI
KASULIKUD LINGID
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
X