Iseendana Olemise
seiklus

Sertfitseeritud Iseendana Olemise vahendajana korraldan mina, Kaidi Karilaid, ülemaailmseid klasse, mis võivad kesta paar tundi õhtuti kuni poolteist päeva nii laivis, onlines kui ka eraseansina.

Kestus: oleneb sündmusest

Eelnõuded: puuduvad

Osalustasu: oleneb sündmusest

Kuni 15-aastastele lastele tasuta koos vanemaga.
16-17-aastastele noortele poole hinnaga.
Klassi kordajatele poole hinnaga aasta jooksul pärast viimast klassi.

Mis siis, kui teekond selleni, et olla see piiritu olend, kes sa tegelikult oled, on vägevaim ja olulisim teekond, mille sa eales ette võtad? Kui sa teaksid samme selle olemiseni … kas sa läheksid sellele seiklusele?

Kas sa oled pidevalt otsimas “midagi”, mida me kõik teame, et on meie jaoks võimalik? Mis siis, kui see “miski” oled SINA? Mis siis, kui kõik, mida on vaja, et muuta absoluutselt kõike, on see, et sina oleksid SINA?

SINA olemine ei tähenda, et sa pead olema õige või kuidagi enda moodi õigesti. See on see, kui sa oled sinuks olemise energia, kuidas iganes see väljenduda võiks ükskõik millises olukorras. Kui sa hakkad olema sina ise, lõpetad sa olemast selle maailma tulemus, milliseks see on sind kujundanud. Sina oled juhiistmel ning tead, et iga olukorda on võimalik muuta. 

Kas sa oled valmis olema see vōimekus ?

Iseendana Olemise Seiklused hõlmavad laia hulka teemasid ja eluvaldkondi ning need väestavad sind päriselt teadma, et SINA oled oma elu ja elukorralduse looja.

See uhiuus olemise klasside sari – Iseendana Olemise Seiklus – sisaldab tööriistu raamatust “Kuidas saada iseendaks ja muuta maailma” ja teisi dr. Dain Heeri poolt loodud meetodeid. Kuula raamatu audioklippi Soundcloudis. 

 

See on väga eriline raamat, mis on kirjutatud meie maailmas elavatele unistajatele – inimestele, kes teavad, et võimalik on ka midagi muud, aga kel pole kunagi varem olnud selle saavutamiseks vajalikke vahendeid. Mis siis, kui ütleksin sulle, et need vahendid on olemas? Kõik see, millest sa oled kunagi unistanud, on ka päriselt võimalik!

See raamat pakub sulle hulgaliselt praktilisi ja dünaamilisi abivahendeid ning protsesse, mis annavad sulle võime enesele teadvustada, mis on sinu jaoks tõene ja kes sa tõeliselt OLED. Mis siis, kui sina iseendana võiksid muuta kõike -oma elu, suhteid, keha, rahalist seisu ja kogu maailma?
2000. aastal olin ma pealtnäha edukas kiropraktik, aga selle välispinna all valdas mind sügav masendus. 

Ma jõudsin oma eluga sellisesse punkti, kus olin valmis kõigele ise lõpu tegema. Andsin universumile aega kuus kuud… Ja siis ühtäkki, kui olin järele proovinud kõikvõimalikud eneseabivahendid ja spirituaalsed meetodid, avastasin ma midagi, mis muutis kogu mu elu – Access Consciousnessi programmi.

Access on süsteem, mille abil võid avada uksed, mis viivad kõigi selles maailmas leiduvate võimalusteni. See süsteem võimaldab sulle ligipääsu sinus peituvale sügavamale teadmisele seeläbi, et suurendab dünaamiliselt sinu teadlikkust ja teadvuslikkust, on valmis kõike vastu võtma ega arvusta mitte midagi. Palun arvesta sellega, et mul ei ole sulle pakkuda vastuseid, vaid üksnes küsimusi. 

Ainult sina tead, mis on sinu puhul tõene. Ma hoopis kutsun sind koos minuga avastama seda, kes sa tegelikult oled. Minu enda tee kõrgema teadvuse saavutamiseks kestab ikka veel, nagu sinugi oma. Kui sa oled nõus, võib see raamat sulle näidata, kuidas saada iseendaks ja muuta maailma. Kas käes ongi õige aeg? 

Kas seda sa oodanud oledki?

UUS AUDIO RAAMAT – KUIDAS SAADA ISEENDAKS JA MUUTA MAAILMA, EESTI KEELES

Loeb Piret Pajusaar

VEEBILEHT
http://beingyouchangingtheworld.com/et
Sa saad kuulata esimest peatükki ja sissejuhatust tasuta.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Scroll to Top
X