MISKI VÄLINE EI TERVENDA SIND MITTE KUNAGI

MISKI VÄLINE EI TERVENDA SIND MITTE KUNAGI

..mitte kunagi

Kui me asendame enesearmastuse,

iseenese väärtuse,

kui me asendame selle, kes me tegelikult oleme,

asendame selle, et mitte tunda end üksi,

kui me asendame selle välisega, kellegagi, millegagi või kogemusega, oleme selles alati kinni.

Ja sa oledki illusioonis, et see isik, see asi või see kogemus on see, kuidas sa koged armastust, kuidas sa koged väärtuslik olemist. See on see, kuidas koged üksikuna mittetundmist, kuidas koged aksepteerimist ja kui see läheb ära, mis siis juhtub on see

…. SISEMINE draama, mis algatas sinu vajaduse minna otsima seda väljaspoolt sind, hüppab kõva häälega välja.

Ta ütleb sulle: “Hei sa pole mind 30. aastat, 40. aastat vaadanud, kui ma esimest korda ilmusin.

Sa oled taga ajanud neid väjaspool olevaid inimesi, asju, sa oled taga ajanud neid väliseid kogemusi.

Ja niipea kui need on kadunud ja klammerdumine läheb valjemaks, siis sind suunatakse nendele originaalsete draamade juurde, et sa enam ei klammerduks välisesse ja ei teeks seda kõike vastutavaks sinu enda tervendamise ja heaolu tekitamise eest.”

MISKI VÄLINE EI TERVENDA SIND KUNAGI

Ükski inimene ei tervenda sind IIALGI.

Ükski kogemus, suhe ega töö, maja, riided, ega raha- MITTE MISKI EI TERVENDA SIND, PEALE SINU ENDA, kui sa vabastad kogu klammerdumise välise külge, vabastad kõik selle!

Kui sa avastad ennast situatsioonist, kus inimesed lahkuvad su elust, kindlustunne on sinult ära võetud, on see imeilus kingitus ebamugav, jube, tüütu, vastik kingitus lõpuks koju tulemiseks, mis hakkab tervendama seda draamat, mis on olnud pakitud sinu kehasse.

Vaata seda klammerdumist, kui energeetilist välise maailma kohtunikku, mis loob ILLUSIOONI sellest, kuidas see justnagu lahendab ja parandab selle koha sinus, kluidas sa ennast tunned ja mida endast mõtled, et sa tegelikult ei tunneks seda draamat, mis on sinu sees.

Kas see tegelikult parandab??

See nagu plaasterdaks selle keepununa. Seepärast me klammerdumegi.

Siin pole mitte kõik versioonid klammerdumisest. Suur osa klammerdumistest on energeetilise hinnagu väline osa, mis lubabsul kekskenduda kõigele, mis on väljaspool, kus sa ei pea vaatama iseenda sees olevat draamat, mis tegelikult selle energeetilise hinnangu maailma osas ongi loonud.

Põhjus, miks klammerdumised (attachment’s) on nii ohtlikud on see, et niipea, kui see klammerdumise objekt on kadunud, keerab see energia kohe tagasi iseenda draama juurde.

See, mida sa sel hetkel otsekohe tegema hakkame, on see, et sa lähed otsima uut klammerdumist.

Lähed otsima uut välist, mille külge klammerduda, sest keelatud on tunda seda draamat .

Klammerdumine eraldab meid sisemisest draamast ja sa ei saa kunagi sellest vabaks. Sa vangistad oma sisemise draama isenda sisse, vangistad ennast, mis seespoolt sind sööma hakkab.

Paljusid on söönud juba väga kaua aega …

Mis siis, kui see draama, mis sinu sees on, on midagi, mida vaadates ja vastu võttes (kogedes) saab see tranformeeruda ja midagi imelist ilmuda sinu ellu, mida sa oled arvanud, et sa saad välisest maailmast?

KAS MA JULGEN?

Jah sa julged!- ütlen sulle, sest kui sa siiani oled juba lugenud, siis see pole niisama. Su keha teab, et silmade ja oma teadvuse ja huvi ja tahtega oled selle kirjutise lõpuni lugenud, mingil põhjusel. See ongi julgus ja nüüd on ka valik sul saadaval.

Kui sa teadvustad, et sa oled üks julgemaid olevusi siin maapeal, saad sa muuta kõike- abosluutselt kõike.

Ja mind inspireerivad julged inimesed, kes kellel on tahe ja kes võtavad vastutust oma elu eest või siis soovivad seda teha, aga puuduvad vahendid , oskused või ei mäleta, kuidas …

ja mina saan olla sulle see meelde tuletaja…

Sest, ma tead seda, mida tähendab julgeda vaadata endale otsa haavatavalt kõiges ja tunnistada ja siis näha seal kõige all seda imevõimast suursugust iseennast , kes ma olen …iga päevaga enam ja enam..

..ja ma olen märganud, et see muudabki Maailma.

UUDISHIMU, TAHE JA JULGUS VÕTTA VASTUTUS JA LUUA MUUTUS OMA ELUS.

Mis panus ma saan olla sulle?

Ma tean, et mul on võimekused ja anded ja mind on nimetatud :

Muutuse katalüsaatoriks

Võimendiks

Teadvustreeneriks

Alateadvuse häkkeriks

Vägede kokku -ja maaletoojaks

Jõustajaks.

Ühte ma tean- inimesed , kes valivad astuda järgmisele tasemele, saavad seda teha, sest neil on seda teha minuga julge ja lihtne.

Jah

Ma näitan sulle sind ennast

Ma näitan sulle, kes sa oled ja olla saad.

Ma näitan, sulle SIND ja sa saad näha

ja valida.

Kaidi

Liitu uudiskirjaga

X