Rikkuse ja võimaluste kraanid

Rikkuse ja võimaluste kraanid

Mis oleks, kui iga kord “kraane ” lahti keerad saad vastu võtta KULDA ja rikkusi ja ELU?

 

Kui palju sul on neid kraane, mille oled kinni keeranud, või oled nõustunud ja lubanud kellelgi teisel need kinni keerata? Või oled ära unustanud, et kui kraan lahti, siis see võib olla puhas kuld, mida saad vastu võtta?

 

Kui palju oled unustanud ära, et sina oled see maagia, kes sa tegelikult oled?

Kui palju oled vältinud neid kraane lahti keerata arvates, et siis saad liiga palju vastu võtta kõike?

 

Ja mis sinust siis arvatakse?

 

Siis saad tähelepanu ja sa paistad teistele teistsugusena, mitte nagu tavaliselt ja seda sa mitte mingil juhul ei soovi? Kui paljud teist on valvurid, et mitte mingil juhul kraane lahti keerata?

Kui paljud teist teavad seda, et kui sa oma kraanid lahti keerad, siis sina, su elu ja su keha pole enam endine? Kui paljud teist praegugi seda lugedes mõtlevad…on ikka jutt?

Kraanist ei tule ealeski ju raha ja rikkusi ja võimalusi?

 

Mis on kraan sinu jaoks? Mis siis, kui kraan võib olla veel piiritult igasugu muud, mis resoneerib sinu elu, keha ja valikutega? Kui palju sinul on neid kraane ja neid ühendustorusid ja torude süsteeme, milles pole ammu kuld, raha ja rikkused, võimalused voolanud, mis on olnud lihtsalt sinu valik, et need kinni on ja mille voolusuund on sinu poole, kuid sa hoiad seda ava kinni keeratuna?

 

Mis siis, kui vaid natukene, kasvõi mm neid kraane avades, hakkab juba rohkem raha ja võimalusi sinu ellu sisse tulema, voolama? See võib nati sogane algul olla, mis sealt tulema hakkab ja võib välja näha vastupidine sellele, kui paistab. Vaata, kui kraanid kinni kaua olnud, siis alguses tuleb ikka sogast vett, kas pole? Sinu vaatepunkt loob sinu reaalsuse!

 

Oled sa pannud tähele, kuidas kogu universum kingib kogu aeg, kuid meie valime ise seda, kui palju, millal ja kuidas seda kõike vastu võtta? Justnagu selekteerime, et vaid selliselt sobib, muud variandid mitte.

 

Mis siis, kui see võib olla takistus hoopiski? Miski, mis ei lase vastu võtta? Kas sa oled ise märganud seda, milline maag sina tegelikult oled, sinu keha tegelikult on? Need kõik, mis ei lase seda näha, ongi need kraanid, mille oled kinni keeranud?

 

Mis siis, kui sa saaksid olla ühenduses selle maagiaga igal sekundil, kus kõik su kraanid, need salajased ja peidetud kraanid ka, on avatud? Nüüd keegi arvab, et ohhh kui mul need liiga lahti on, siis ma võin ju ära uppuda? Seda tuleb ju siis nii palju?

 

Kui palju oled sa arvanud, et kui miskit on liiga palju, siis sa upud, ei saa hakkama? Kuidas oleks ujuda kulla, ilu, võimaluste, energia või raha sees lõbu pärast?

Vaatamata sellele, mis teised arvavad? Mulle meeldib!

Milliseid valikuid sina nüüd teha saad?

Milliseid vaatepunkte muuta saad, et rohkem vastu võtta saad, muidugi juhul kui sa seda soovid?

armastusega

#kuidassaadaiseendaks

//Kaidi

Liitu uudiskirjaga

X