Sa oled nii ennast täis! + VIDEO

Sa oled nii ennast täis! + VIDEO

Täna öeldi mulle:
“Sa oled nii ennast täis!”
Kui hästi öeldud ? Tõesti olen, ma alles selle kommentaari peale tajusin kui väga ennast ma täis olen. Ääreni, pilgeni, nii, et üle ajab, vahutab ja voolab üleääre Minu olemine.

Jaaaaaaa aitähhhh ♥️ ja see on kõige vägevam tunne, teadmine, olemine , kingitus ,et ma olen iseennast täis.

 

See on fun, see on lõbus piiritu vabadus, kus kõik õnnestub ja loob minu ellu enamat.

Ja need, kes , mind vastu võtavad, kui ma olen ennast täis, saavad ka ennast täis ja siis ma saame koos olla täis iseennast 

Kui lõbus veel see on? ja MVVO?

See oli hea manipulatsioon praegu kas polnud mitte?
Kas sind ajas see eelnev minu jutt vihale või ajas naerma? Hakksid kritiseerima ja hinnanguid andma või küsisid endalt “Mis see minu jaoks on?”

See on manipulatsioon, mis paneb inimesi teadvustama iseenda rumalusi (kohti, kus nad omale valetavad, või projitseerivad oma valesid) See jutt oli just kavandatud selleks, et teadvustada , kuidas me oleme iseenda imelisuse keeranud suureks valeks ja hinnaguks, sest keegi on kunagi otsustanud, et ennast täis on olla vale.

Ja siis kogu maailm ootab, ja sa ise ootad endalt , et sa poleks ennast täis, et sa oleks täis kõike muud , probleeme, korda, reegleid, piirangud järeldusi täis, et sulle oleks fucket up elu, piiratud elu, nagu kõikidel teistel, kuni ma iseenda puudusesse ära suren. Sest kui sul kõik suurepärane on , siis see ei saa olla normaalne ja siis kui su elu lihtne on, siis ka sa juba oled vale ja ennast täis.

Armsad, mis veel võimalik saab olla, et me kõik valiksime olla iseennast täis ääreni pulbitsedes rõõmust iseenda üle sellena kes sa oled, ja mitte miski, ükski ootus ega projketsioon, mille osas sa teadlik oled, mida inimesed on sinu osas , sa ei pea sellele vastama?

Kui sa nüüd loobuks neile ootustele ja projektsioonidele vastamisest, mis ei lase, ei luba sul endaga vaba olla ja ennast täis olla? Mh? Mina valin olla ennast täis iseenda pärast,mitte et kellelegi tõestada.

Aga siis, mis sa arvad, milline see oleks, kui sa valiks ka olla ennast täis, enda lahkus iseendaga täis, armastust iseendaga täis, hoolivust täis ja rõõmu täis ja kõike veel ….??

Mis siis kui sa valides ennast täis olla, siis sa oled teemantina särav rikkus, valgus ja sära???

Ja muideks paljud ei kannata seda sära ja rõõmu välja…ja mis siis, kui just see ongi, miks nad ütlevad, et sa oled “Ennast täis”- sest nad teavad tõde, aga nad ise ei vali veel seda.

Armsad, kas nüüd on aeg?
SHINE UNICORNS SHINE!!!!
♥️♥️♥️

Kaidi Karilaid

PS: Kas oled valmis kahtlustest loobuma ja usaldama iseennast KÕIGES?

Selles, kes sa oled, mida teed, mida valid, mida tead, mida tajud tegelikult, mida lood? Oled sa valmis välja astuma hinnangute kastist, mis hoiavad sind pidevalt õige vale, hea halva ilusa koleda …polaarsuste lõksus, selle asemele, et olla vaba usaldades täielikult ja totaalselt iseennast ?

USALDADES ISEENNAST- 2 TUNNINE VIDEO Accessi muutuste õhtu

Liitu uudiskirjaga

X