Seansid

Kui soovid kogeda minuga tervendavat ja väestavat eraseanssi, siis vali endale altpoolt sobiv viis. Nendel privaatsetel seanssidel räägitud info jääb vaid meie vahele ning see, mida seansil teha valin, võib igast inimesest lähtuvalt olla erinev. Keskendun ainult sinule ja kõige olulisemale sinu elus.
Mida see sinu jaoks luua võib?

Lisainfo saamiseks kirjuta mulle info@kaidikarilaid.com või täida soovitud seansiviisi juures olev tellimisvorm.

ERASEANSID

Access Consciousness® tehnikaid (Access Sümfoonia®) kasutades seanss vastavalt sellele, millist muutust soovid ja mida sinu keha on valmis vastu võtma.

Sümfoonia sh Bars® hind: 250 €
Access Barsi® seansi hind: 150 €
Asukoht: kokkuleppel

Mis on Access Sümfoonia® sessioon?

Access Sümfoonia® on energeetiline seanss, mis väestab ja loob muutust, mis omakorda võib sind kutsuda avanema ELULE täiesti teistsugusel moel. Igal inimesel on unikaalne võimekus kinkida ja vastu võtta energiaid ja Sümfoonia seanss lubab sul hakata ligi pääsema sellele, mis on sinu ja su keha jaoks tõde – rohkem, kui kõik see, mida sa oled teinud endale ja oma kehale tõeseks selle reaalsuse kohta.

Sümfoonia seanss baseerub Access Consciousness® vahenditele, mis on loodud läbi energeetilise transformatsiooni Accessi kaaslooja dr. Dain Heeri poolt.  Sümfooniast lähemalt: https://www.accessconsciousness.com/synthesis/

Access Sümfoonia® erasessioon
GRUPISEANSID

Võid seansile tulla näiteks elukaaslasega, perekonnaga, sõprade, töökollektiiviga või misiganes seltskonnaga, kellega tundub panustav/vajalik midagi koos mõista, lahendada ning luua.

Hind: 250 €
Kestus: 2 tundi
Asukoht: kokkuleppel

Maksimaalselt 5 inimest

KAUGSEANSS
TELEFONI/SKYPE’I TEEL

Lepime omavahel kokku aja, millal saame telefoni või interneti teel vestelda. Telefoniseanssi on hea kasutada ka eraseansi järel, kui on veel vaja midagi juurde luua, mõista.

Hind: 1 minut 1 €
Kestus: sinu valikul

LIITU UUDISKIRJAGA

Kui soovid olla kursis kõikide minu poolt korraldatavate ürituste, koosviibimiste ja koolitustega ning anda endale valikute võimalus, mis loob enamat su ellu, siis kirjuta enda nimi ja e-mail siia lahtrisse. Luban et ei jaga sinu e-maili kolmandatele isikutele ning saadan sulle ainult asjakohast infot. Milline panus see sulle olla saab?

FB-grupp OLEMISE VÄGI
KASULIKUD LINGID
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
X