See segab mind, mulle ei meeldi see! Jätke mind rahule!

See segab mind, mulle ei meeldi see! Jätke mind rahule!

“See segab mind, mulle ei meeldi see!!!! Jätke mind rahule!! “Kas tunned või ütled seda tihti?

Mida sina tead selle kohta, kui palju siin on vastu võtmist või tagasi lükkamist, võitlust?? Kui palju siin on vaatepunkte?

Kui palju siin on erlaldust kõigest ja Üksolemist kõigega, kui me sedasi valime OLLA? Huvitav on mõelda, et me võime seda omale luua ja see on ka OK????

Taju.

Iga küsimus annab teadlikkusi.

Loe ja võta endalt vastu seda teadmist, mida sa tead ja mis on tõde sinu jaoks.

 

Kas piiritut olendit saab keegi segada?
Kas piiratud olendit saab keegi segada?
Kas piiritut olendit saab keegi häirida?
Kas piiratut olendit saab keegi häirida?
Kes sa oled, kui oled häiritud?
Valid olla kas piiratud või piiritu olend?
Mis seda looma paneb?

Sinu vaatepunkt, mida usud tõde olema, kuid on siiski VALE!!

Ainult siis, kui sul on vaatepunkt, et miski või keegi on sinust suurem , võimalikkus , et mingi energia on sinust suurem, saad sa olla häiritud ja sulle tundub, et keegi segab sind? sest see on suur vale, et see on tõde!
Ja kui sul see on, siis kui palju sa pidevalt pead endale tõestama, et sa saad OLLA vaba siis, kui…. tingimused???? …mis paneb sind vastavalt käituma.

Mis vaatepunkt sul on, mis loob häiritust? Kas oled valmis selle paljastama enda jaoks, et muuta oma elu baasenergiat olemaks vaba häiritusest ja luua enamat enda ja maailma jaoks?
Tõde, kui palju sinu häiritus on seotud mitte lubamisega LASTA ENDAL OLLA, vaatamata kõigele, mis ümberringi on või keegi valib olla??

Kui palju see on seotud sellega, et oled enda olemise pannud sõltuvaks sellest, mis ümberringi toimub? Kust see tuleb?

Läbielatud valu, hinnagutega nõustumine siin või eelmistes eludes? Uskudes, et see on tõde, et sa oled kuidagi HALB ja sinu pärast on nii?..ja mis sind keelab tegemast teistugust valikut…nt tänada ja ära minna? …valida teine tee? Mida sa säilitad? Kas oled enda vastu aus? Kas austad ennast, kui kannatad?
Mis siin veel võimalik on???

Kas arvad, et sa SAAD OLLA VABA vaid siis, kui teised või olukorrad võimaldavad sulle vabadust? …. , mis omakorda paneb sind kontrollima olukorda, inimesi oma olemist ja arvustama kõike endas, mis ei lase sul endal olla kohal, mis loob seda, et ka teised tahavad sinust eemale minna??
Mis vaatepunkt sul on, mis ei lase sul ümbritsevaga olla SINA ja vaba piiritu olend, mis paneb sind eemale tõukuma ja eralduma kõigest, eraldama kõike? Mis paneb sind Ennast väikseks tegema? Mis see on?

See on see, mis ei lase sul olla vaba kõigega, kõiges, kõigega koos, läbi kõige, üle kõige igalpool, kogu aeg ja beyond? …, et kui sa sellest loobuks nüüd looks sulle tõelise austuse iseendaga kõigega sinu ümber läbi kogu igaviku?
Kas see on see vaatepunkt, et sa ei saa, pole lubatud, ma olen halb ja paha ja ei ole võimalik kuidagi olla sina, kui sa oled teistega koos?
Mida sa oled otsustanud, et üksolemine on, mis see tegelikult pole? Mida sa oled otsustanud, et vabadus on, mis see tegelikult pole?

Kui sa neist definitsioonidest nüüd loobuksid, mida sa luua saaksid?

Ja kui me oleme kõige loojad- loome oma ellu kõike ise läbi oma vaatepunktide, mida usume tõesed olevat- siis me saame ka valida muud, kui paljastame valed, mis meid siiani juhtinud.

Kas valid ?
Armastusega♥️
Kaidi

Liitu uudiskirjaga

X