Access Bars® kursusel osalenud
0
Access Foundationil osalenud
0
9 aastaga kursustel osalenud
0
Sündmuste kalender

december, 2021

27Nov.09:0027Dets.10:00Tere hommikust kaunis Mina! 30 päeva iseendaks.ZOOM online

04Dets.(Dets. 4)17:3007(Dets. 7)01:30ONLINE JA KAIDI KODUS VIIMSIS

05Dets.12:0015:00LASTE Barsi kursus KaidigaTALLINNAS

08Dets.18:0020:00

11Dets.10:0018:00Access Barsi kursusTALLINNAS KAIDIGA

12Dets.11:0018:00Access Facelift® 1-päevane elumuutev kursusPÄRNU

17Dets.(Dets. 17)19:0019(Dets. 19)12:00

26Dets.10:0017:00

31Dets.12:0013:00PUNKT. MINE EDASI- Ilutulestiku pauk piirangutele.ONLINE ZOOMIS

Saa tuttavaks Kaidi kergust loova gängiga.

Kristi Roomets - ACBF, ACBP, AFPR
Sotsiaalmeedia, assistent kõiges.

Ma olen Kaidi assistent siin ja seal- nii, et kui sa soovid millelegi lahendust mis seotud Kaidi kodulehelt ostmisega, Facebookiga, kursustega või millega iganes, siis kirjuta mulle :).

Kõik mis puutub netiavarustesse on mulle kerge ja ma naudin vaheldusrikaste asjade loomist. Accessi tehnikaid kasutan igapäevaselt enda elus. Kaidile assistendi tegemiste kõrvalt, olen Access Barsi kursuste vahendaja (FB LEHT),  pakun Access Barsi ja  teisi Accessi kehatehnika seansse Soomes. Minu sooviks on luua maailm, kus inimesed on vabad mineviku programmeeringutest, mälestustest ja uskumustest, et luua tuleviku maailm inspiratsioonist, mitte vajadusest lähtuvalt. 

Milline panus saame me teineteisele ja maailmale olla?

Kirjuta mulle: kristirelax@gmail.com

Märt Sepper - ACBP, AFPR
Poeet ja turundus spetsialist.

Mina olen Märt Sepper, luuletaja, turundusspetsialist, button pusher ja armuhiiglane. Olen definitsioonideta looja, kellele pakub naudingut esteetika ja teadlikkus ning nende vormide manamine siia reaalsusesse.

Vahendan teadlikkust inimestele ja olen lummatud sellest panustamisest. iga naeratus ja särav silm on kingiks sellele maailmale ja toob rõõmu ka minu hinge. Te võite mind kohata kirjandusajakirjade vahel või raamatupoodide riiulil, Access Consciousnessi klassides Kaidiga ja erinevates laivides. 

Kogu elu tuleb meieni kerguse, rõõmu ja hiilgusega.
 
Kirjuta mulle: sepik9921@gmail.com
Gerli Peterson - ACBF, AFPR
Piiritu looja.

Minu nimi on Gerli. Kaidi tiimis panustan piiritu tänulikkusega tõlkimisse, tekstide korrigeerimisse ja kõigesse sellesse, milles saan iseendana olla parimaks panuseks teadlikkuse plahvatuslikule levikule.

Kui ma parasjagu Kaidile kaasloomega ei lõbutse, läheb minu põhifookus pisikesele taaskasutus- ja kingibutiigile Inglilaeka Buduaarinurk. Lisaks naudin igapäevaselt emaks olemist oma kolmele imelisele lapsele, olen aktiivne MTÜ Vali Ennast tiimiliige, tutvustan pisikestele huvilistele jooga võlumaailma Joogapai lastejooga õpetajana, võlun Inglilaekas poolvääriskivide toetavatest omadustest ja inglitest inspireeritud ehteid. Samuti aitan minuni jõudnud kaasteelistel läbi Access BARS®i seansside ja klasside ning teiste Access Consciousness kehatehnikate jõuda lähemale iseendale ja oma tõelisele väele.
Ma olen alati olnud veidi teistsugune ja mittenormaalne, teadnud alati, et midagi enamat on võimalik. Ja täna, koos nende imeliste inimestega, kes mind igapäevaselt ümbritsevad, inspireerivad ja üle selle reaalsuse iseennast valima tiivustavad, tean ma, et KÕIK ON VÕIMALIK, PÄRISELT!

Mis panus saame me Sulle olla?
Piiritus tänulikkuses! 

Kirjuta mulle: gerlipeterson777@gmail.com

Scroll to Top
X