Access Bars® kursusel osalenud
0
Access Foundationil osalenud
0
10 aastaga kursustel osalenud
0
KAIDI Access Bars® kursusel osalenud
0
KAIDI Access foundationil osalenud
0
10a KAIDI KURSUSTEL OSALENUD
0
Sündmuste kalender

mai, 2022

12Mai19:0020:00Keerates kõik rõõmuga pekki-õhtuklass Kaidiga.VÕRUS JA ONLINE ZOOMIS

17Mai10:0018:00Sündmus on lõppenudAccess Bars® kursus KaidigaPärnus

18Mai12:0015:30Rakumälu- Accessi kehaprotsessi kursusPärnus

21Mai10:0018:00Access Bars® kursus KaidigaTallinn Viimsi

25Mai12:0015:30Rakumälu- Accessi kehaprotsessi kursusViimsis

27Mai15:0019:00Loova kehastumise aktiveerimine-Accessi kehaprotsessi kursusTOPU PUHKEMAJA

27Mai(Mai 27)19:0029(Mai 29)12:00OLLES MAAGIA-Iseendana olemise seiklusTOPU PUHKEMAJA JA ONLINE

Saa tuttavaks, Kaidi kergust loova kaagutajate konglomeraadiga.

Kristi Roomets -
Turundus ja abiline kõiges.

Kaidi tiimis lõbutsen kõigega mis puudutab kursuseid (koduleht, FB üritused, registreerimine jne) ja lisaks olen osaline erinevates projektides. 

Minu tugevus on haarata palju erinevaid nüansse korraga, näha erinevaid tehnilisi lahendusi ja teen kõike ülihelikiirusel ning naudinguga. Accessi tehnikaid kasutan igapäevaselt enda elus 2018 aastast. Minu Muuda elu (FB LEHT).

Lisaks olen loonud sellise kursuse nagu Sotsiaalmeedia töötuba, neile kes soovivad alustada või laiendada enda ettevõtlust sotsiaalmeedias. KLIKI SIIA kui on huvi.

Milline panus saame me teineteisele ja maailmale olla?

Kirjuta mulle oma küsimus või probleemist siia: kristirelax@g

Märt Sepper - ACBP, AFPR
Poeet ja turundus spetsialist.

Mina olen Märt Sepper, luuletaja, turundusspetsialist, button pusher ja armuhiiglane. Olen definitsioonideta looja, kellele pakub naudingut esteetika ja teadlikkus ning nende vormide manamine siia reaalsusesse.

Vahendan teadlikkust inimestele ja olen lummatud sellest panustamisest. iga naeratus ja särav silm on kingiks sellele maailmale ja toob rõõmu ka minu hinge. Te võite mind kohata kirjandusajakirjade vahel või raamatupoodide riiulil, Access Consciousnessi klassides Kaidiga ja erinevates laivides. 

Kogu elu tuleb meieni kerguse, rõõmu ja hiilgusega.
 
Kirjuta mulle: sepik9921@gmail.com
Gerli Peterson - ACBF, AFPR- Piiritu looja.

Minu nimi on Gerli. Kaidi tiimis panustan piiritu tänulikkusega tõlkimisse, tekstide korrigeerimisse ja kõigesse sellesse, milles saan iseendana olla parimaks panuseks teadlikkuse plahvatuslikule levikule.

Lisaks naudin igapäevaselt emaks olemist oma kolmele imelisele lapsele.

Samuti aitan minuni jõudnud kaasteelistel läbi Access BARS®i seansside ja klasside ning teiste Access Consciousness kehatehnikate jõuda lähemale iseendale ja oma tõelisele väele.

Ma olen alati olnud veidi teistsugune ja mittenormaalne, teadnud alati, et midagi enamat on võimalik. Ja täna, koos nende imeliste inimestega, kes mind igapäevaselt ümbritsevad, inspireerivad ja üle selle reaalsuse iseennast valima tiivustavad, tean ma, et KÕIK ON VÕIMALIK, PÄRISELT!

Mis panus saame me Sulle olla?
Piiritus tänulikkuses! 

Kirjuta mulle: gerlipeterson777@gmail.com

Tiivi Simonlatser - ACBF, ACBP, AFPR- Disain ja tekstid.

Minu nimi on Tiivi. Olen Kaidi tiimis disainide ja tekstide võlur. Naudin visuaalse loomingu maagiat ja kõike, mis panustab teadlikkuse tõusule.

Minus on meeletu soov anda oma panus sellesse, et meie armas maailm oleks meile kõigile lahkem, sõbralikum ja hoolivam paik. Mulle meeldib sirutuda väljaspoole oma mugavustsooni ja olla pidevas avastamises, milleks ma veel võimeline olen ja mida mulle meeldiks luua.

Ma valin olla pühendunud oma elu loomisele ja teadlikkusele ning see käib käsikäes kerguse, rõõmu ja hiilgusega. Paar aastat tagasi jõudsin oma elus murdepunkti, mil tutvusin ka Access Consciousnessi maailmaga ning taipasin, et ma ei ole tulnud siia planeedile kannatama, rabelema ega iseennast seesmiselt hävitama ja mis siis, kui elu ei peagi raske olema?

Mis siis, kui ma ei pea enam oma pärisolemust peitma? Mis siis, kui ma võin olla ehedalt mina ise ja see on ilus? Ja mis siis, kui ma võin kõike, mida ma soovin, luua mängleva kerguse, lahkuse, tänulikkusega ja lõbutsedes?

Sealt sai alguse minu pööraselt põnev seiklus oma tõelise potentsiaali avastamisel. Olen Access BARS® kursuste vahendaja (FB leht: TiiviS Bliss) ja teen ka Access Bars®, Access Facelift® ja teiste Access Consciousness kehatehnikate erasessioone. Koduleht: https://tiivisbliss.com.

Naudin loodust, seiklusi, muutuseid ja silmale nähtamatut – mind on alati paelunud see, mis on pealispinna all.

Mis kingitused me üksteisele ja maailmale tegelikult oleme?

Kirjuta mulle tiivi@tiivisbliss.com.

Scroll to Top
X