Access Bars®
kursusel
osalenud
0
Access
Foundationil
osalenud
0
9 aastaga
kursustel
osalenud
0
0
Access Bars®
kursusel osalenud
0
Access foundationil
osalenud
0
9 aastaga
kursustel osalenud
Sündmuste kalender

aprill, 2021

04Apr.11:0018:00Kahe Accessi kehatehnika kursus TARTUSTARTUS, KOHTADE ARV PIIRATUD

06Apr.00:0000:00

07Apr.19:0020:30Mis kingitus see kõik praegu on?ONLINE zoomis

11Apr.10:0018:00Sündmus on lõppenudBarsi kursus Tallinnas KaidigaTallinn-Miiduranna KOHAD TÄIS

12Apr.(Apr. 12)00:0016(Apr. 16)00:00TASUTA ONLINE SÜNDMUS

15Apr.10:0015Mai10:30Ärkame üles! 30 päeva energiatõusu.FB GRUPP JA ZOOM

21Apr.11:0018:00

25Apr.10:0018:00Barsi kursus Tallinnas Kaidiga

28Apr.10:0018:00Barsi kursus Tallinnas KaidigaTallinn-Miiduranna- KOHAD TÄIS

Saa tuttavaks Kaidi kergust loova gängiga.

Kristi Roomets - ACBF, ACBP, AFPR
Sotsiaalmeedia, assistent kõiges.

Ma olen Kaidi assistent siin ja seal- nii, et kui sa soovid millelegi lahendust mis seotud Kaidi kodulehelt ostmisega, Facebookiga, kursustega või millega iganes, siis kirjuta mulle :).

Kõik mis puutub netiavarustesse on mulle kerge ja ma naudin vaheldusrikaste asjade loomist. Accessi tehnikaid kasutan igapäevaselt enda elus. Kaidile assistendi tegemiste kõrvalt, olen Access Barsi kursuste vahendaja ja pakun Access Barsi seansse, erinevaid Accessi kehatehnika seansse  Soomes, aitan sotsiaalmeedia kasutusele võtta ja jagan FB saladusi millest eriti ei räägita, vaata minu FB LEHT. Lisaks toetan enda Buldooser meetodiga neid, kes soovivad luua enda ellu laenuvabadust. 

Milline panus saame me teineteisele ja maailmale olla?

Kirjuta mulle: kristirelax@gmail.com

Märt Sepper - ACBP, AFPR
Poeet ja turundus spetsialist.

Mina olen Märt Sepper, luuletaja, turundusspetsialist, button pusher ja armuhiiglane. Olen definitsioonideta looja, kellele pakub naudingut esteetika ja teadlikkus ning nende vormide manamine siia reaalsusesse.

Vahendan teadlikkust inimestele ja olen lummatud sellest panustamisest. iga naeratus ja särav silm on kingiks sellele maailmale ja toob rõõmu ka minu hinge. Te võite mind kohata kirjandusajakirjade vahel või raamatupoodide riiulil, Access Consciousnessi klassides Kaidiga ja erinevates laivides. 

Kogu elu tuleb meieni kerguse, rõõmu ja hiilgusega.
 
Kirjuta mulle: sepik9921@gmail.com
Gerli Peterson - ACBF, AFPR
Piiritu looja.

Minu nimi on Gerli. Kaidi tiimis panustan piiritu tänulikkusega tõlkimisse, tekstide korrigeerimisse ja kõigesse sellesse, milles saan iseendana olla parimaks panuseks teadlikkuse plahvatuslikule levikule.

Kui ma parasjagu Kaidile kaasloomega ei lõbutse, läheb minu põhifookus pisikesele taaskasutus- ja kingibutiigile Inglilaeka Buduaarinurk. Lisaks naudin igapäevaselt emaks olemist oma kolmele imelisele lapsele, olen aktiivne MTÜ Vali Ennast tiimiliige, tutvustan pisikestele huvilistele jooga võlumaailma Joogapai lastejooga õpetajana, võlun Inglilaekas poolvääriskivide toetavatest omadustest ja inglitest inspireeritud ehteid. Samuti aitan minuni jõudnud kaasteelistel läbi Access BARS®i seansside ja klasside ning teiste Access Consciousness kehatehnikate jõuda lähemale iseendale ja oma tõelisele väele.
Ma olen alati olnud veidi teistsugune ja mittenormaalne, teadnud alati, et midagi enamat on võimalik. Ja täna, koos nende imeliste inimestega, kes mind igapäevaselt ümbritsevad, inspireerivad ja üle selle reaalsuse iseennast valima tiivustavad, tean ma, et KÕIK ON VÕIMALIK, PÄRISELT!

Mis panus saame me Sulle olla?
Piiritus tänulikkuses! 

Kirjuta mulle: gerlipeterson777@gmail.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Scroll to Top
X