4-päevane raketisõit sinu tulevikku

Kas otsid võtmeid, mis avaksid kõik selle elu piirangud ja lubaksid sul astuda piiritutesse võimalustesse, et päriselt ka saada kõik, mida sa elus ihaldad?

Kas see on muutus, mida oled otsinud?

4-päevane raketisõit sinu tulevikku. Vahendab: Kaidi Karilaid

Eelnõuded Access Bars kursus läbitud.

Mis on Access Foundation®?

Nii nagu mõni inimene teeb näiteks mahlapaastu, et kehast toksiinid välja saada, on Foundation® inimesele justkui energeetiline puhastusprotsess, et kogu eksistentsi jooksul kogunenud ebateadlikkus meie kehast välja ajada.

Siia alla kuulub näiteks see, kui halvasti sa endaga minevikus käitunud oled: kui oled arvanud, et sa pole “piisavalt hea”; oled end mingis olukorras väikseks või maha teinud või lasknud kellelgi teisel enda eest otsustada.

Foundationi® kursus seisnebki selle reaalsuse raamistikest väljumisel. Sa hakkad vabastama neid vaatepunkte, mis sind piiravad ja muutes neid avaneb sul võimalus toimida küsimisest, valikust, võimalusest ja panusest.

Sa avastad, kuidas tõeliselt luua oma elu selliselt, nagu oled soovinud. See 4-päevane kursus annab sulle veel suurema teadlikkuse iseendast kui piiritust olendist ja annab sulle aimu nendest piiritutest võimalustest, mis tegelikult sinu käsutuses on. 

Küsides „Mis veel võimalik on?“, võid imestuda, mis kõik sinu jaoks tegelikult võimalik on.

Nelja päeva jooksul õpid selgeks ka neli kehaprotsessi, et luua energeetilisi muutusi enda ja teiste kehades. Need on tööriistad, millega sa saad oma elu veel vägevamalt luua.

Lisaks paksule käsikirjale omandad 4 energeetilist käed peal kehaprotsessi, et luua energeetilisi muutusi enda kehas ja teiste kehades.
 
1) Rakumälu – annad keharakkudele tagasi algse mälu, aitad neid meenutada seda hetke, kus kõik oli algne. Kaotab arme, muudab shokis ja traumas olevaid kohti kehas ja meenutab neile energiat, mis oli enne seda.
 
2) Biomimeetiline järeleaimamine– muudad automaatse süsteemi kehas, mis paneb järele ahvima kõiki teisi inimesi, samuti muudad kõike seda kehas, mille oled järele ahvinud , mis sinu kehas ja elus ei toimi sinule panustavalt ja enam loovamalt.
 
3) Molekulaarne muundamine– muudad molekulaarstruktuuri, kaotad seda, mis kehale ei kuulu ja lood seda, mis kuulub.
 
4) MTVSS, molekulaarne terminaalne valentsuse eraldumise süsteem – muudab keha jäljendit ja tuhandeid muid versioone muutuste loomiseks.
 

Kõige suurem võime, mis inimesel olla saab, on oskus muuta ja transformeerida kõike. Kas oled selleks valmis? Kas oled valmis astuma ühendusse iseendaga?

Foundationi tagasiside ja mis on Access Bars?

Access Foundation® on Access Consciousness®’i edasijõudnute kursus, mille eelnõudeks on Access Bars kursus.

Access Bars ® on Access Consciousness®’i kursus. Vaata mida Kaidi Karilaid räägib Barsi kursuse kohta:

Access Consciousness® on pragmaatiline süsteem, mis aitab toimida väljaspool inimkonna piiranguid, mis sinu jaoks enam ei toimi. Vaadates elu probleeme teisest perspektiivist, muutub kõige muutmine lihtsaks. Selleks, et miski sind limiteeriks, pead sa toimima mõne anti-teadvuse või alateadvuse vormi baasil. Seega, mida sa saad selle asemel valida?

Kas see on muutus, mida oled otsinud?

Access Foundation 4 päeva osalustasu: 1100 €  

Eelnõuded Access Bars kursus läbitud. Online osalemise võimalus.
Kuni 15-aastastele lastele tasuta koos vanemaga.
16-17-aastastele noortele poole hinnaga.
Klassi kordajatele 550 € aasta jooksul pärast viimast klassi.

Sul on võimalus osaleda ka eraldi vaid Barsi kursusel või Foundationi kursusel.

PÄRAST KURSUST:

– saad kaasa suure hulga abistavaid ja väestavaid materjale,

– sertifikaadi klassi ja kehatehnikate kursuste läbimise kohta,

– õiguse soovi korral pakkuda õpitud kehatehnikaid oma lähedastele, sõpradele, klientidele.

Liitu uudiskirjaga

X