Access Bars klass

Kas mäletad viimast korda oma elus, kui olid täielikult lõdvestunud ja sinu eest kanti hoolt ning hellitati?

Või on sellest natukene liiga kaua aega möödas, kui võtsid vastu tervenemist ja lahkust ilma hinnanguteta oma keha ja selle osas, milline sa oled?


Kas nüüd on selleks aeg?

Access Bars® klass

Kestus: 1 päev

Eelnõuded: puuduvad

Osalustasu: 300 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – 150€

Klassi kordajatele – 150€ (aasta jooksul pärast viimast klassi)

Võtke kaasa oma lapsi, sest lapsed on alati panuseks klassile ja mis panus see saab olla nende tulevikule. Laste energia klassis loob alati enamat.

Inimese peas on 32 punkti, mille õrna puudutamisega vabastatakse kergusega kõik, mis takistab sul ükskõik mida vastu võtmast.

Need punktid sisaldavad kõiki mõtteid, ideid, uskumusi, emotsioone ja arvamusi, mille oled salvestanud kõikide oma elude jooksul.

Iga Barsi® seansiga on võimalik vabastada suur hulk piiranguid selles eluvaldkonnas, mis on seotud konkreetse Barsi® punktiga.
Näiteks tervenemise punkti puudutamise kaudu võivad vabaneda kõik sinu arvamused ja uskumused selle kohta, kuidas sul on võimalik terveks saada või terve olla.

See protsess on uskumatult hellitav ja lõdvestav ning vabastab piirangud sinu nendes elu aspektides, kus oled muutusteks valmis.

Bars® on üks imeline töövahend oma elus muutuste loomiseks. Enamik inimesi ütlevad, et pärast Barsi® seanssi on pea selge ja liigsetest mõtetest vaba.

Kui suure osa oma elust veedad sa tegutsemises selle asemel, et vastu võtta? Oled sa märganud, et su elu ei ole ikka veel selline, nagu soovid? Sa võid saada kõik, mida ihaldad (ja rohkemgi veel), kui oled valmis rohkem vastu võtma ja vähem tegema.

– Bars® seansi kogemine või tegemine annab võimaluse selleks, et sinu ellu saaks ilmuda palju enamat.

– Bars® on aidanud tuhandetel inimestel muuta erinevaid aspekte oma keha ja elu osas, kaasa arvatud uni, tervis, kehakaal, raha,   seks, suhted, ärevus, stress ja palju muud.

– Kõige halvemal juhul tunned pärast Barsi® seanssi, et oled saanud elu parima massaaži. Parimal juhul võib kogu su elu täieliku   kergusega muutuda suurepärasemaks.

*Access Bar® klassis osalemine on eelnõue kõigis teistes Access Consciousness® põhiklassides osalemiseks, sest see   lubab  su kehal töödelda ja kerguses vastu võtta need muutused, mida sa valid.


Korduma kippuvad küsimused Barsi kohta KLIKI SIIA.

PÄRAST KURSUST:

– saad kaasa Bars® kehaprotsessi materjalid

– sertifikaadi klassi läbimise kohta

– õiguse soovi korral pakkuda Bars® seanssi oma lähedastele, sõpradele, klientidele

– osaleda Access kehatehnikate vahetusõhtutel

Liitu uudiskirjaga

X