Kas nüüd saab sinu vägi avaneda?

Access Energetic Facelift®

Kestus: 1 päev

Eelnõuded: puuduvad

Osalustasu: 210 €
Kuni 15-aastastele lastele tasuta koos vanemaga.
16-17-aastastele noortele poole hinnaga.
Klassi kordajatele 105 € aasta jooksul pärast viimast klassi.

Facelift® on elumuutev kursus, mis peatab inimese keha vananemise. Sinu vägi saab avaneda, Sinu olemus lendu tõusta, Sinu keha särama lüüa ja Su väikesed valikud suurteks muutuda … Ja mis veel on võimalik Sinu jaoks?

See kehatehnika toimib energeetilisel tasemel, et hooldada kogu su keha, võimaldades sel säravam välja näha ja tunda end paremini. Protsessi käigus kasutatakse mitmeid energeetilisi sagedusi, et tervendada keha ja nahka, kaotada vananemise ja vanusega seotud ilmingud, vabastada traumad, aktiveerida rakumälu ja vabastada hinnangud, mille oleme oma keha vananemise osas omaks võtnud.

Protsessi ajal taastatakse loomulik energia voolamine kehas. Läbi õrna puudutuse näole, kaelale ja jalgadele vabastatakse emotsioonidest ja stressist tingitud energiablokid kehas. Mis siis, kui läbi selle kehatehnika saad oma keha rakke noorendada ja luua muutust, mida oodatagi ei oska? Pärast Facelift® seanssi tunned end tõeliselt lõdvestunu ja hoolitsetuna.

Tänu Faceliftile® loome suuremat teadlikkust oma keha osas ning õpime kehaga koos looma ja küsimusi esitama. Liigume lähemale mõistmisele, et teadvustada keha sõnumeid ja seda panust, mis keha meie jaoks on.

Facelift® loob energeetilist muutust kogu kehas, elus, suhetes, töös, seoses rahaga jne; vabastab traumasid ja aktiveerib rakumälu; elimineerib kehast kinnistunud vaatepunkte.

Facelift® kursus on heaks kiidetud Rahvusvahelise Sertifitseerimisjuhatuse poolt USA-s Terapeutilise Massaaži ja Kehaprotsesside valdkonnas.

PÄRAST KURSUST:

– saad kaasa Facelift® kehaprotsessi materjalid,

– sertifikaadi klassi läbimise kohta,

– õiguse soovi korral pakkuda Facelift® seanssi oma lähedastele, sõpradele, klientidele.

– osaleda Access kehatehnikate vahetusõhtutel.

LIITU UUDISKIRJAGA

Kui soovid olla kursis kõikide minu poolt korraldatavate ürituste, koosviibimiste ja koolitustega ning anda endale valikute võimalus, mis loob enamat su ellu, siis kirjuta enda nimi ja e-mail siia lahtrisse. Luban et ei jaga sinu e-maili kolmandatele isikutele ning saadan sulle ainult asjakohast infot. Milline panus see sulle olla saab?

FB-grupp OLEMISE VÄGI
KASULIKUD LINGID
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
X