Accessi® kehaprotsessid

Mis oleks, kui sa hakkaksid oma keha rohkem nautima?

 

Accessi Kehatehnikad® on loodud Accessi looja Gary M. Douglase ja Dr. Dain Heeŕi poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas ja teiste kehades.

 

Läbi energeetiliste protsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja on võimalik saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskkonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused.

Mis siis, kui saad tühistada selle programmeeringu, mis takistab asjadel sinu jaoks muutumast? Mis siis, kui saad muuta oma vaatepunkte millekski, mis panustab sulle, sinu kehale ja ellu? Mis siis, kui see klass on järgmiseks sammuks, et luua ühendust oma kehaga?

Accessi® kehaprotsesside klassis osalemiseks ei ole rohkem eelnõudeid, kui vaid valmisolek õppima midagi uut. Accessi Kehatehnikad® on lihtsad, kus läbi kerge puudutuse keha erinevates punktides aktiveeritakse energia, mis vahendavad muutusi, mida ollakse valmis vastu võtma. Võid kutsuda kaasa pereliikmed ja sõbrad, et saaksite hiljem praktiseerida neid tehnikaid omavahel.


Tule avasta, kuidas täiesti uuel moel oma kehaga paremas ühenduses olla ja temaga suhelda!

 

Kui soovid Accessi® kehatehnikaid individuaalseansil kogeda, siis võta julgelt ühendust.
Eraseanss maksab 250€. 

Erikaalu eemaldamine ja hävitamineSilmanägemise korrigeerimine MTVSSKuulmishäirete ja kõrvahaiguste korral kasutatav tehnikaMaaga ühenduse taastamineEmotsionaalsete pingelisuste vähendamiseks ja hävitamiseks ning rõõmuks kehastumise taastamineKõigi seksi ja suhete automaatpiloodi süsteemide tühistaminePiiritu paindlikkuse taastamineKehastumise avarus ja avarusena kehastumineRakumäluBiomimeetiline järeleaimamineSeisundilised TEHAH-dKolmekordsed järjestikulised süsteemidVastumeelse magnetilise külgetõmbe kustutamine ja genereeriva seksuaalenergia taastamineKülmetus- ja viirushaigustest vabanemiseks ning immuunsuse kiireks taastamiseks „Ruutjuur miinus ühest“Lümfisüsteemi puhastamiseksAntikehade teadvusDMMD-molekulaarne muundamineKehaprotsess allergiateleNullsumma traumastVastastikkused dimensionaalsusedHüperventilatsiooni taastamineImmunotsütoosi taastamine (vähihaigetele)Viljakuse taastamineNärvi genereerimise elujõulisuse taastamineAja kõigi valguse värvuste elimineerimise ja hävitamise allikasGeneetikast tingitud haiguste elimineerimise ja hävitamise allikasLoitsimine seksuaalsele rumaluseleVäljumine lahkumise etappiVihaks kehastumise loitsiminePimeduse loitsimineKurtuse loitsimineSurma loitsimineVooluaheladValuvaigistuse varjudAnafülaktiline šokk ja lõdvestumise nelinurkToimiva kehatasakaalu tegelikkustamineKompensatoorne kõrvalekalleLümfisüsteemideleDNA muutmineSeksuaalsuse piirangute elimineerimine ja piiritu seksuaalsuse aktiveerimineElu ergutavate võimalikkuste taastamineStruktuurse terviklikkuse ja toimimise taastamine ning rõõmuks kehastumise aktiveerimine

ERIKAALU EEMALDAMINE JA HÄVITAMINE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

See protsess aitab kõrvaldada seda, mida oleme teinud oma kehale, et muuta end raskeks ja tõsiseks, et sobituda sellesse reaalsusesse.

See protsess toob sind suuremasse ühendusse oma kehaga ning elimineerib kõik, kus oled püüdnud läbi erinevate  kehastuste ja maskide omaks  võtta  erinevaid  kultuuri–  ja moraalinõudeid, mis on loonud kehasse kaalu ja olemise tõsiduse, mis ei ole sina.

Selle kehatehnikaga lood sa oma kehasse muutuse ja teadmise, et midagi muud on võimalik, kui sa seni arvanud või omaks võtnud oled. Keha hakkab selles ruumis tegema teistsuguseid valikuid ja kehakaal võib/saab hakata muutuma.

SILMANÄGEMISE KORRIGEERIMINE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga.

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Kehatehnika, mis läbi erinevate energeetiliste sageduste aitab kaasa silmanägemise taastamisele, annab leevendust silmade ülekoormuse, nägemishäirete või ka eredast valgusest tingitud pimestuse korral jms. 

Kõigele lisaks annab see kehatehnika võimekuse näha läbi sõnade, kehade, seinte ja olukordade, mida suurepärast seal veel leidub. 

Kehaprotsess annab võimaluse vabaneda prillidest või läätsedest. See protsess võib aidata luua muutust ka mitmete silmahaiguste korral. 

Sobib hästi nii inimestele kui loomadele. Püsivate tulemuste saavutamiseks on protsessi vaja teha mitmeid kordi.

Mida tähendab sinu jaoks näha? Mida tähendab sinu jaoks mitte näha? Mida sa oled otsustanud, et nägemine tähendab? Millist definitsiooni ja tõestust sa olemasolevale nägemisega otsid? Mida soovid läbi nägemise omale kinnitada? Kui palju oled võtnud omaks teiste vaatepunkte oma nägemise osas?

MTVSS

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

MTVSS kehaprotsessil on tuhandeid erinevaid kasutusviise ja iga kord loob see erinevaid võimalusi. Kasutades seda imelist kehatehnikat aktiveerime need võimalused oma kehas. See kõik on see, mille oled lukustanud oma kehasse mõeldes, et sinu praegune reaalsus ongi kogusumma sellest, mida sa saad teha või olla. Kasutades seda tehnikat, hakkad märkama oma tervendaja võimeid. Sa saad muuta igasuguseid asju nii enda kui teiste kehades.

MTVSS tehnikad on kujundatud vahendamaks suuremat ühendust oma kehaga. Sinu kehal on võime end ise luua, kuid kahjuks kipub meil olema vaatepunkt, et me keha peab surema. Kui laseme lahti oma vaatepunktidest, siis vananemise protsess meie kehas lakkab. Iga vaatepunkt kinnistab su keha vananemisprotsessi. 

Kui teed MTVSS-i 20-30 korda, siis kogu su keha struktuur muutub. Need protsessid on nii dünaamilised, et kui neid tõesti kasutad, siis saad isegi rohkem muutusi, kui soovida oskad.

KUULMISHÄIRETE ja KÕRVAHAIGUSTE KORRAL KASUTATAV TEHNIKA

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga.

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

See kehatehnika vahendab muutust nii kuulmisehäirete kui kõrvahaiguste korral.

Mille osas oled otsustanud, et ei soovi seda kuulda? Mis on mitte kuulmise väärtus sinu jaoks? 

Kas oled valmis oma vaatepunkte kuulmise ja mittekuulmise osas vabaks laskma?

MAAGA ÜHENDUSE TAASTAMINE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

SINU KEHA ON OTSEÜHENDUSES PLANEET MAAGA! Kui palju oled ära lõiganud neid sidemeid temaga? Kui palju ignoreerid oma keha ja planeeti? Kui palju sa surud peale, käsid, piitsutad ja VÕTAD oma kehalt ja planeedilt? 

Kas nüüd aitab?

Kui palju oled teinud ennast ebateadlikuks ja lukustanud oma kehasse vaatepunktid ja seisanud energiad, et mitte olla teadlik kõigest ja kõigist, sest see on liiga intensiivne? Kui teadlik su keha tegelikult on ja kui palju keelad seda ühendust oma kehaga, mida ta sulle öelda tahab? Kas tiirled orbiidil, kuid oled unustanud selle ühenduse ja teadlikkuse, mis sul on oma keha ja planeediga? Kui sa saad teada, mis tegelikult toimub, mida sa siis valida saad oma keha jaoks, oma elu loomiseks ja kogu planeedi jaoks?

Kui sügavas ebateadlikkuse unes sa oled ja mida sa sellega oma kehale lood? Kas oled valmis ärkama ja looma ühenduse oma kehaga, et taastada kommunikatsioon ja teadlikkus ning kosmiline kiirus oma kehas ja elus, ning panustada sellega meie planeedile? Kas oled valmis täielikult ja totaalselt olema see universumi ja planeedi ürgne vägi, mis sina ja su keha tegelikult olete?

Kas oled valmis koos oma kehaga olema see piiritu võimalikkuste ruum, mida tajud, kui vaatad öisesse augustikuu taevasse? Kas oled valmis piiritult teadma, tajuma, olema ja vastu võtma ning LOOMA sellega oma kehasse ellu enamat? Kas oled valmis suhtlema iga planeedi ja keharakuga? Iga lille, liblika ja rohukõrrega, iga mullakivi ja sõnnikutükiga? Iga veepiisa ja lehevõbelusega? …, mis kõik hüüavad: “ma kingin sulle elu, võta vastu!”?

EMOTSIONAALSETE PINGELISUSTE VÄHENDAMISEKS JA HÄVITAMISEKS NING RÕÕMUKS KEHASTUMISE TAASTAMINE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga.

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Mis siis, kui su elu võiks olla taas rohkem nauditav ja selles oleks iga päev kasvõi natukenegi rõõmu ja see hakkaks kasvama kuni kaasaksid sellesse ka kõik, kes on sinu ümber? Mis siis, kui sul on nii lõbus, et sa ei märkagi, kui inimesed sulle hinnanguid annavad?

Mis siis, kui nüüd on aeg millekski teistsuguseks, mis on tegelikult sinu jaoks palju leebem, lahkem ja kergem – kus saad olla lahke kõigepealt enda vastu ja selliselt, mida oled alati lootnud, et keegi teine on valmis olema sinu vastu? Kas sa oled alati teadnud, et midagi rohkemat on võimalik? 

Milline energia, ruum ja teadlikkus saad sina ja keha olla, et kehastuda täielikuks rõõmuks?

KÕIGI SEKSI JA SUHETE AUTOMAATPILOODI SÜSTEEMIDE TÜHISTAMINE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Kui palju sinu suhetest ja seksist toimub automaatpiloodil? Mis siis, kui seda on võimalik muuta? 

Seks katab kõiki neid kohti, kus saaksid omada olemise ekspansiivsust, laienemist. Kas oleksid valmis olema nii seksis kui suhtes täielikult kohal? 

Mis siis, kui see võiks avada sinu jaoks hoopis teistsuguse olemise, mida sa kunagi isegi oodata pole osanud?

PIIRITU PAINDLIKKUSE TAASTAMINE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga.

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

See protsess võib kustutada jäikuse ja paindlikkuse puudumise, mida meie kehad võivad võtta osana “normaalsest” (inimese) vananemise protsessist sel planeedil. 

See protsess võib luua enam paindlikkust nii olemisse kui kehasse.

KEHASTUMISE AVARUS JA AVARUSENA KEHASTUMINE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Selle asemel, et end defineerida selle reaalsuse tiheduse ja tihkusena, näitab protsess kehale, kuidas olla hoopis ruum molekulide vahel. 99,9999999999999% füüsilises maailmas on molekulide vahel ruum, mis on puhas teadvus. Kui palju oleme meie otsustanud, et me oleme tahked ja tihked, vormi ja struktuuriga, määratletud? Kui palju oleme seda loonud oma kehasse järeldusest ja hinnangust tehes selle ülioluliseks?

Mis siis, kui olles määratlematu, ilma vormi ja struktuurita, loob see meile ühenduspunktid loomispuntidega, kus saame valida olla piiritu ruum, kes sina ja su keha tegelikult olete, kus meie kehadel on piiritu võimekus ja valik?

RAKUMÄLU

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga.

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Annab keharakkudele tagasi algse mälu, aitab keharakkudel meenutada seda hetke, kus kõik oli algne. 

Kaotab arme, muudab šokis ja traumas olevaid kohti kehas ja meenutab neile seda energiat, mis oli enne seda ebakõla.

BIOMIMEETILINE JÄRELEAIMAMINE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Kõik muutused, kus loome oma elusid ja oma kehasid teisi järele tehes selle asemel, et teha seda teadlikust valikust.

Biomimeetiline järeleaimamine on see, mille lukustad kehasse püüdes teisi kopeerida või mõista. See on keha loomulik võime olla suutlik sobituma kogu maailmaga. Iga kord, kui sul on vaja kedagi mõista kas intellektuaalsest või energeetilisest vaatepunktist, aimad järele nende elukäike ja vaatepunkte ning see eeldab, et lukustaksid sarnasused oma kehasse selleks, et omada selgust oma vaatepunktiga teistega suhtes.

Biomimeetiline on see, kuidas püüad end teiste ruumis määratleda. See on sarnane suhtes olles, kus püüad end teisega (teineteisega) sobituma panna.

Kas tunned, et selline suhestumine panustab sulle või on aeg sellest nüüd vabaneda?

SEISUNDILISED TEHAH-D

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga.

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Mingi vaatepunkti või seisukoha omaks võtmisel pead sa oma teadlikkust kõrvale tõrjuma. 

Seisundilised TEHAH-d (Takistus, Entroopia, Halvatus, Atroofia, Hävitus) on seisukohad, mille võtad omaks mistahes teema osas ja hakkad takistama end selles, mis võib juhtuda. Sa lood entroopiat (segadust), mis loob kaost seal, mis varem oli korras või korrapärane. Sa lood halvatust seal, kus oled võimetu toimima. Sa lood atroofiat, mis hakkab lõhkuma struktuuri, et see ei saaks olla genereeriv, loov. Ja siis lood sa hävingut.

Need viis elementi ilmnevad iga kord, kui võtad millegi osas kinnistunud seisukoha.

Sa lood seisundilised TEHAH-d iga omaks võetud kindla vaatepunktiga. See reaalsus ütleb, et kui sul on õige paika pandud vaatepunkt, siis on sul üksnes õigus ja mitte vale, ja ongi kõik. Seega veedad terve oma elu püüdes saavutada õiget kindlat vaatepunkti ja õiget seisukohta, et saaksid sel moel sobituda, et saada kasu, et võida võita ja mitte kaotada. Sellisel juhul on kõik hästi.

Välja arvatud see osa konstruktsioonist selle kõige jaoks, mille osas tead, et see ei toimi sinu elus ja ei toimi sinu jaoks siin. Kas oled valmis nendest piiravatest vaatepunktidest vabanema ja looma oma elu selliselt nagu sa tead, et sulle on panustav?

KOLMEKORDSED JÄRJESTIKULISED SÜSTEEMID

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Kolmekordsed järjestikulised süsteemid on šoki ja trauma vabsatamise protsess. 

Seda on kõige enam kasutatud verbaalse protsessina emotsionaalsete traumade puhul, kuid see võib olla ka väga efektiivne füüsiliste kaebuste korral, kus valu põhjuseks on trauma (eriti õnnetuse puhul), mis oli kas emotsionaalselt või füüsiliselt nii šokeeriv, et inimene hakkas oma elu määratlema “enne õnnetust ja peale õnnetust”.

VASTUMEELSE MAGNETILISE KÜLGETÕMBE KUSTUTAMINE ja GENEREERIVA SEKSUAALENERGIA TAASTAMINE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga.

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Kui sa elaksid oma elu lõbust ja naudingust, mida sa valiksid endale ja oma kehale täna?

Mis siis, kui kehaga parema ühenduse loomiseks on olemas lihtsad ja kiired tehnikad, mille läbi võib kergelt muutusi luua? Mis oleks siis, kui saaksid transformeerida oma keha, vabastada kõik kohad oma kehas, kuhu oled sulgenud piirangu või puuduse mustrid?

See kehatehnika hõlmab kahte erinevat energiat: vastumeelse magnetilise külgetõmbe kustutamine ja genereerivate seksuaalenergiate kehastumise taastamine. Magnetiline külgetõmme iseloomustab seda, kuidas meie keha veetlevad inimesed, kes pole meie jaoks hoolivad ja panustavad. Seetõttu pole me võimelised ka nägema tulevikku, sest oleme enda jaoks ära keelanud kogu vastu võtmise, mis võiks olla panustav selleks, et säilitada seda, mis pole meie ja meie kehade jaoks panustav. Teine energia selles protsessis taastab hoolivad tervendavad seksuaalenergiad, millele ligipääsu oleme piirangute ülalhoidmiseks endale sulgenud.

KÜLMETUS-JA VIIRUSHAIGUSTEST VABANEMISEKS ning IMMUUNSUSE KIIREKS TAASTAMISEKS „Ruutjuur miinus ühest“

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Mis siis, kui keha tervendamiseks on olemas lihtsad ja kiired tehnikad, mille läbi võib keha seisund paraneda kohe või mõne tunniga? … ja seda ilma ravimiteta?

Kui palju kergust, lihtsust ja ruumi võib see luua sinu ellu ja su perele, sõpradele, kui läbi lihtsa energeetilise kehaprotsessi on võimalik tugevdada oma immuunsüsteemi ning lühendada ja kergendada külmetus- või viirushaiguste kestust ja kulgu? „Ruutjuur miinus ühest“ on dünaamiline kehaprotsess, millel on mitmeid kasutusviise.

Üks neist on erineva reaalsuse loomine külmetus- ja viirushaiguste intensiivsusesse ja selle kulgu ehk siis luua drastiline muutus häirivatesse sümptomitesse juba kohe või mõne tunni jooksul. Lisaks sellele vahendab see kehatehnika muutust näiteks artriidi ja unetuse puhul.

Olen väga tänulik selle kehatehnika teadmise eest, sest see on aidanud luua kiiret muutust nii minu enda, kui lähedaste ellu ja saanud suurepärast rakendust teiste kehatehnikate praktiseerimisel.

LÜMFISÜSTEEMI PUHASTAMISEKS

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga.

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

See kehatehnika toimib kogu lümfi- ja näärmetesüsteemi ebakõlade, vastuolude ja kokkusobimatustega. Lümfisüsteem on tähtsaim süsteem meie organismis. Tema ülesanneteks on tagada keha immunoloogiline kaitse, immuunrakkude koordineerimine, viiruste, makromolekulide ja bakterite leviku tõkestamine, ainevahetus ja mürkide väljutamine kehast. See on alus kogu meie immuunsusele ja elule.

Lümfipuhastust võib kasutada kogu immuunsüsteemi toetamiseks ja taastamiseks stressirohketel perioodidel, viirushaiguste põdemisel, pärast keemiaravi, antibiootikumikuuri või mistahes organismi mürgistusi, limaskesta probleemide korral jms. 

Milline panus saab see protsess olla sinu keha jaoks?

ANTIKEHADE TEADVUS

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Kehaprotsessi võib jooksutada, kui teadlikkus on muutunud võõraks või ohtlikuks või võõrkehaks, mille vastu tuleb võidelda. 

Siin on ka sarnane protsess, mida kutsutakse “Antikehade teadlik kehastus” ning mida tavaliselt tehakse loomadele. Kui sulle meeldivad loomad enam kui inimesed, siis on protsess “Antikehade teadlik kehastus” sobilik ka sulle.

DMMD-MOLEKULAARNE MUUNDAMINE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga.

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Tõeline maagia elus on see, kui meil on oskus-võime muuta või transformeerida ükskõik mida. Seda kehatehnikat kasutatakse juhtudel, kui soovitakse midagi kuskile juurde panna või ära võtta.

Mis oleks, kui oskaksid ise seda teha? Näiteks, kui soovitakse kehale midagi juurde tuua – juuksed või mingi kehaosa jms või kui soovitakse kehast midagi liigset ära võtta – näiteks paistetus, sünnimärk, herpes, rasvarakud või muud kasvama hakanud või tekkinud moodustised.

Mis oleks, kui oskaksid ise oma toidu- ja joogikvaliteeti muuta? Molekulaarset muundamist kasutatakse ka muudes eluvaldkondades nagu toidu ja jookide kvaliteedi, maitseomaduste ja nendes sisalduvate ainete paremaks muutmiseks või muutmiseks selliseks, mis on su kehale vajalikud ja mis paneb keha tundma suurepäraselt.

Boonusena õpime juurde tehnika, kuidas veest toksilisi amalgaame hävitada ja eemaldada.

KEHAPROTSESS ALLERGIATELE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

See protsess võib aidata autoimmuunsüsteemi ja neerupealsete talitushäirete (reumatoidartriidi) korral. Kas piiritul olendil oleks midagi sellist? Ei. Seega peame looma reaalsusele allergilise vastukaja.

NULLSUMMA TRAUMAST

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga.

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Nullsumma traumast on käed-peal kehaprotsess kehadele, mis on trauma läbi kannatada saanud. Protsess kustutab trauma kumulatiivse mõju kehale. Vajadus selleks protsessiks tekib korduva trauma korral, kus sa harjud valuga elama ning koged üha enam traumat kuni täieliku nõrkuse tekkimiseni.

Nullsumma traumast kustutab kõik, mis lukustab trauma paigale.

Gary Douglas koges hobustega töötamisel oma käte all luude liikumist. Protsess eemaldab kehast šoki ja trauma. Lisades nägemise taastamise protsessile nullsumma traumast võib see protsess kustutada silmadega seoses toimunud traumaatilisi kogemusi. Näiteks välklambist või väga heledast valgusest põhjustatud silmakahjustuste korral.

Nullsumma traumast tehnikat võib kasutada ka juhtudel kui on tegemist valudega, millele pole kas lahendust leitud või see on vana trauma tagajärjel tekkinud liikumispiirangutega, eriti kui tegemist on korduvate traumadega. Seda võib kohaldada ka sportlastele ja neile, kes teevad füüsilist tööd, mis hõlmab korduvat intensiivset pingutust/ülepingutust.

Pärast trauma läbi elamist kohaneb inimese keha vähenenud toimimisega ja valuga uuel tasemel, justkui oleks see normaalne. Need, kes harjumuspäraselt tegelevad selliste tegevustega, kipuvad selle taseme valu ja vähenenud liikumisvõimega harjuma ning jätkavad tegevust, lisades kehasse täiendavat traumat. Siia alla kuuluvad ka kõiksugused korduva stressihäired.

Kas nüüd on aeg nendest harjumuslikest käitumistest vabaneda?

VASTASTIKKUSED DIMENSIONAALSUSED

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Inimesed, kel on kaela või alaselja valud (eriti siis, kui kaela ja alaselja valu vaheldub) on vastastikkuste dimensionaalsuste protsessi esmakandidaadid. Kuna tegemist on vastastikkuste dimensionaalsustega, siis pole probleemi allikas täielikult selles reaalsuses, vaid osaliselt teistes dimensioonides ja teistes reaalsustes.

Selle protsessi kasutamise järgselt on inimesed märganud oma keha toimimises tohutuid muutusi.

HÜPERVENTILATSIOONI TAASTAMINE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga.

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Hüperventilatsiooni taastamine taastab meie jaoks humanoidide võimekuse võtta vastu rohkem hapnikku kui tavalised inimesed. 

See taastab humanoidide jaoks normaalse hingamise, kuigi see võib inimeste jaoks olla hüperventilatsioon.

IMMUNOTSÜTOOSI TAASTAMINE (VÄHIHAIGETELE)

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Kasutamiseks vähihaigetel, et toetada ja taastada nende immunnsüsteemi. Lisaks on soovitatav sellise seisundi korral leha läbi MTVSS tehnika immuunsüsteemil ja liigestel. 

Mõeldud kõikidele, kes saavad või on saanud kiiritust või keemiaravi

 

VILJAKUSE TAASTAMINE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga.

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Annab võimaluse taastada produktiivsuse ja viljakuse nii kehas, kui ka kogu sinu elus ja loomises. 

Samuti võib panustada inimestele, kellel on raskusi lapseootele jäämisega.

NÄRVI GENEREERIMISE ELUJÕULISUSE TAASTAMINE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

See protsess võib aidata närvidega seonduvalt ja kiilaspäisuse puhul.

AJA KÕIGI VALGUSE VÄRVUSTE ELIMINEERIMISE JA HÄVITAMISE ALLIKAS

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga.

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

See on see, mis loob kortse. Kui inimese nahk hakkab vananema, siis valguse refraktsioon (murdumine) sinu nahale väheneb. Siit ka põhjus, miks nooremad inimesed näivad säravamad välja kui vanemad inimesed. Kromaatilisuse puhul on tegemist värvide leviulatusega. 

Tulemusi on saadud nii värvilise valgusteraapia kui laserteraapiaga. Need saavad tõepoolest muuta DNA struktuuri lastes allikaväljal (spetsiifilisel lainepikkusel) sellest läbi joosta.

GENEETIKAST TINGITUD HAIGUSTE ELIMINEERIMISE JA HÄVITAMISE ALLIKAS

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

See võib toimida armkoe peal koos rakumälu ja nullsumma traumast protsessidega.

Tegelikult pole miski geneetikast tingitud, aga kui inimesed võtavad omaks, et miski on geneetikast tingitud haigus, siis loovad nad pooltoonilisust, mis elimineerivad valgusvärvused, mis seda muudaksid.

Mis muutust looks su ellu see, kui sa teaksid, et ükski nähtus su kehas ei pea olema geneetiliselt päritav?

LOITSIMINE SEKSUAALSUSE RUMALUSELE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga.

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Seksuaalsus seisneb täielikus hinnangus. Sa tõrjud iga arvustamise ja tehtud hinnanguga täielikku vastuvõtmist. Kehaprotsess muudab seda.

VÄLJUMINE LAHKUMISE ETAPPI

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

See protsess on osa Access Barsi kursusest. Protsess võib aidata olemil ja kehal meenutada, et elu ja surm on valik. 

Mõeldud kehadele, kes on terminaalses seisundis, et meenutada neile, et neil on alati valik, kas terveneda või surra.

VIHAKS KEHASTUMISE LOITSIMINE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga.

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Kõikjal, kus väldime oma võimekust ja loome viha ja kehastume sellena. See kehaprotsess muudab seda.

PIMEDUSE LOITSIMINE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Kõikjal, kus oleme oma tajud sulgenud ja vastuvõtmise kinni pannud, mis loob meile pimedust ja lootusetust elus. Kehaprotsess on mõeldud selle muutmiseks.

KURTUSE LOITSIMINE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga.

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Kuulmishäirete ja kõrvahaiguste korral.

SURMA LOITSIMINE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Surm ja selle olemuse vastuvõetamatud toimub seetõttu, et üritame iga hinna eest surma vältida ning see hoiab meid oma valikute ja keha osas püsivas hinnangu seisundis, kuid samal ajal säilitades surma kui halvimat asja, mis üldse eksisteerida saab. Lõpuks juhtub aga see, et sa loodki seda oma kehasse ning tundub, et see on sinu jaoks ka muudetamatu.

Üks põhjustest, miks inimesed ei saa oma elule pühenduda, on see, et neil on tohutu vastupanu määramatu elamise osas ning neil on vaatepunkt selle kohta, mis surm on ja mida surm pole. Surma loitsimise protsessi jooksutades saad üheaegselt vabaks nii vajadusest kui vastupanust seda mõista ja sellele vastu töötada.

VOOLUAHELAD

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga.

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

See toimib nii loomadel kui inimestel, kel on olnud mingisugune kehatrauma. Käivitatakse protsessid, mida saab kasutada töötades inimeste organismi füüsiliste seisunditega. Need on närvi-, ja sünaptilised vastuvõtu süsteemid, mis on kehas füüsilise suunitlusega, kuid paiknevad ka läbi teiste dimensioonide, teiste reaalsuste ja tõenäoliselt ka teiste kehatüüpide.

Protsessi käigus on eesmärk otsida neid lühises, avatud, suletud, kokkujooksnud, katkestatud ahelaid. Need ahelad näivad hoidvat paigal paljusid kroonilisi seisundeid, millest inimestel ei õnnestu üle saada. Ja neil näib olevat palju tegemist vähi ja teiste haiguste loomisega. Kui su nahka lõigatakse operatsiooni käigus, siis katkestatakse selles vooluahel. See protsess tervendab seda. Protsess toimib ka inimestel, kel on olnud atakid.

VALUVAIGISTUSE VARJUD

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Valuvaigistav viitab asenditele, mille osas eeldatakse valu vältimist. Valuvaigistuse varjud hajutavad ja puhastavad valuvaigistavate hoiakute jäänukid teistest aegadest, ruumist, dimensioonidest ja reaalsustest, mis moonutavad hoiakuid ja põhjustavad valu siin ja praegu.

Valu, kas koos moonutatud hoiakuga või mitte, millesse pole teiste meetoditega saanud kergendust tuua ja millele ei paista selles reaalsuses mingit põhjust olevat, võivad sellele protsessile kuuletuda. Näiteks sünnist saadik valu, mis ei paista olevat sellest reaalsusest põhjustatud, on pärit teisest elust.

Valuvaigistamise püüd viitab ka sinu elu osadele, mida sa väldid, seega võib see protsess tuua kergendust kehas olevasse valusse neile inimestele, kes blokeerivad suurt osa oma elust või reaalsusest.

ANAFÜLAKTILINE ŠOKK JA LÕDVESTUMISE NELINURK

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga.

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Neid kehaprotsesse tehakse kehal kõigis valupiirkondades, mis on tingitud ületöötanud ja kurnatud lihastest. Kõige sagedamini kasutatakse neid protsesse koos, kuid väga ekstreemsetel juhtudel (nt kui patsient on koomas) võib osutuda vajalikuks kasutada neid ükshaaval ja järjest.

Anafülaktiline šokk on siin kirjeldatuna leebem versioon sellest, mis juhtub inimestega, kui nad on näiteks mesilase nõelamisele allergilised. Sa võid seda tõenäoliselt kasutada ka mesilase nõelamise korral ning see töötab.

Kui inimesed saavad vanemaks, siis loovad nad oma kehi üha vähem paindlikuna. Nad lukustavad oma kehad põhiliselt anafülaktilise šoki süsteemi, kus nende kehad hakkavad kinnistama kõikide vananemise süsteemide loomist. Minu tunnetus on, et suur osa sellest, mida kutsutakse vananemiseks, on sellega seotud.

Inimene, kel on pingul, pinges lihased, omab kehas anafülaktilise šoki elementi ja see protsess võib olla siinkohal abiks. Iga kord, kui lihastes on mingisugune trauma, on suur võimalus, et anafülaktilise šoki protsess sellele toimib. Šokk võib olla põhjustatud hinnangust või teiste poolt peale surutud vaatepunktidest. Kui sinu poole on suunatud erakordne kogus pealesurutud vaatepunkte, siis su keha võib minna šokki (ka nii, et sa ise seda seostada ei oska).

Lõdvestamise nelinurk on viis, mille abil saad lihaseid lõdvestada. Kui su kehas on mõni pinges koht, siis lõdvestamise nelinurga protsessi tehes hakkab see lõdvestama keha muskulatuuris kõiki neid kohti, kus midagi on pinges. See on hea meetod lõdvestamaks inimesi, kes on üle treeninud või loonud midagi sarnast. Kasuta seda protsessi alati, kui lihased on pinges või kinni või ei suuda lõdvestuda.

See on ka suurepärane protsess loomade jaoks, kes on üle töötanud/kurnatud, või tantsijatele või lauljatele, kes on oma häält või keha mingil moel üle kurnanud.

TOIMIVA KEHATASAKAALU TEGELIKUSTAMINE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Kui sa võistled milleski, siis lase seda protsessi teha pärast enda osalemiskorda.

Kui teed midagi sellist, kus liigud ja midagi lukustub paigale, siis see protsess on see, mis lukustab selle uuesti lahti.

KOMPENSATOORNE KÕRVALEKALLE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga.

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

See protsess võib aidata kompensatoorsete kõrvalekallete tühistamisel, mis lubab valedel võimetusest või jõuetusest kehastuda. Need on kohad, kus kaldume kõrvale oma tegelikust jõust ja võimekusest ja püüame vaid kuidagi toime tulla selle asemel, et jõudsalt areneda.

LÜMFISÜSTEEMIDELE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Käed-peal kehaprotsess, mis toimib lümfisõlmedel ja näärmesüsteemil eeskätt kuulmise, kõrvade ja ninapõskkoopa probleemide korral.

DNA MUUTMINE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga.

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Mõeldud abistama kõikjal, kus oled oma DNA loonud muutumatuks.

SEKSUAALSUSE PIIRANGUTE ELIMINEERIMINE JA PIIRITU SEKSUAALSUSE AKTIVEERIMINE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

See protsess näib lahti lukustavat kehaga seotud programmeeringuid, mis sunnivad meid olema sisse võetud inimestest, kes näevad kenad välja, kuid ei ole tegelikult ei meile ega meie kehale hoolivad ja panustavad.

Sinu keha on pidevalt tõmmatud inimeste poole, kes pole hoolivad ega talle panustavad, mis elimineerib võime näha tulevikku, sest pead end ära lõikama kõige vastu võtmisest, et saaksid vastu võtta seda, mis pole sulle ja sinu kehale avardav. 

Tuleviku ja tehtud valikute tulemuste tajumine näib olevat enam võimalik neile inimestele, kellele on seda prosessi tehtud. See tundub ka kehtivat kõigis teistes valdkondadse tuleviku osas.

ELU ERGUTAVATE VÕIMALIKKUSTE TAASTAMINE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga.

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Protsessi nimi räägib enda eest.

STRUKTUURSE TERVIKLIKKUSE ja TOIMIMISE TAASTAMINE NING RÕÕMUKS KEHASTUMISE AKTIVEERIMINE

Kestus: 4h
Hind: 80 €

Kuni 15-aastastele lastele koos vanemaga – tasuta

16-17-aastastele noortele – poole hinnaga

Klassi kordajatele – poole hinnaga

Eelnõuded: puuduvad

Taastab keha struktuurse terviklikkuse ja toimimise

Liitu uudiskirjaga

X