ISEENDANA OLEMISE SEIKLUS.

ISEENDANA OLEMISE SEIKLUS.

ISEENDANA OLEMISE SEIKLUS

 

Sa oled mulle inspiratsioon!

Jah, sina. 😉

Ma võibolla ei ole sinuga veel isiklikult kohtunud, aga kui sa loed seda kirja, oled sa üks ägedamatest ja vapramatest inimestest maailmas. Sa oled julgenud astuda kõrvale käidud rajalt ja asunud avastama seda, mis on sinu jaoks tõene. Milline iganes see ka välja näeb!

 

 

Aitäh, et sa oled Sina! Hiilguse, sädeluse, soolatüügaste ja kõige sellega, mis sinna vahepeale jääb.

Sina, olles sina iseendana selles maailmas, teed sellest palju suurepärasema ja ilusama koha!

 

Meie (mina, mu kutsu Musi ja terve hulk sinisuguseid , kes ei sobitu ) soovime tähistada Sinu suurepärasust – meie kollektiivset suurepärasust. Me soovime kutsuda inimesi teada saama ISEENDANA OLEMISE kingitusest.

 

Niisiis on loodud spetsiaalselt selleks mõeldud päev, et tähistada kõiki Sobimatuid, minu ja sinusuguseid, ruudukujulisi kuubikuid ümmargustes aukudes, unistajaid, kes julgevad valida ja luua teistmoodi kui keegi teine kunagi on julenud. Sinu jaoks on loodud päev!

Selle nimi on RAHVUSVAHELINE ISEENDANA OLEMISE PÄEV!

Ja 2021 aasta on selle tähistamise esimene aasta.

 

Kui kõik eelnev toob sinu näole naeratuse, siis võta mõni minut, et selle kohta rohkem teada saada.

Vaata rohkem infot INSEENDANA OLEMISE RAHVUSVAHELISE PÄEVA KOHTA SIIT: www.beingyouday.com

TULE MEIE EESTI KEELSESSE AVALIKKU FB GRUPPI SIIT: https://www.facebook.com/groups/iseendanaolemiseseikluskaidiga

Tea, et see päev ei ole selleks, et promoda Accessi või mind. See on promomaks olemise kingitust, mida igaüks meist valida saab. Uuesti ja uuesti.

Meie eesmärgid Iseendana Olemise Päevaks:
1. Väestada inimesi teadma, et nende unistused (ja teadmine) sellest, mis päriselt on võimalik, on palju olulisemad kui sobitumine.
2. Kutsuda inimesi kaisutama oma unikaalseid võimeid ning loobuma võrldemisest ja hinnangutest kui otsustavatest teguritest valikute tegemiseks ja õnnelik olemiseks.
3. Inspireerida inimesi valima kergust, rõõmu ja naeru teejuhtideks selle juurde, kes nad saavad valida olla, kõigi nende meie vanuse, rassi, kultuuri ja perekonna „peaks“ ja „ei peaks“ asemel.

See on kõik! Ja kõik! 🙂

Suudad sa ette kujutada, milline oleks Maailm inimestega, kes on päriselt nemad ise? Mina suudan! Ja see on ka põhjus, miks ma kutsun sind olema osa sellest väga erilisest päevast!

Ole terve! Lõbutse! Ja ükskõik mis, OLE EDASI SINA ISE!
Maailm nii väga küsib seda!
Kaidi Karilaid
Inspireeritult Dr Dain Heerist.

Liitu uudiskirjaga

X