MITTE MISKI EI TERVENDA SIND, PEALE SINU ENDA.

MITTE MISKI EI TERVENDA SIND, PEALE SINU ENDA.
Kui me asendame enesearmastuse, iseenese väärtuse, kui me asendame selle, kes me tegelikult oleme, asendame selle, et mitte tunda end üksi, kui me asendame selle välisega, kellegagi, millegagi või kogemusega, oleme selles alati kinni.
Ja sa oledki illusioonis, et see isik, see asi või see kogemus on see, kuidas ma vastu võtan armastust, kuidas ma vastu võtan väärtuslik olemist. See on see, kuidas ma vastu võtan üksikuna mittetundmist, kuidas ma vastu võtan aksepteerimist ja kui see läheb ära, mis juhtub…. SISEMINE draama, mis algatas sinu vajaduse minna otsima seda väljaspoolt sind, hüppab kõva häälega välja.
Ta ütleb sulle: “Hei sa pole mind 30. aastat, 40. aastat vaadanud, kui ma esimest korda ilmusin.
Sa oled taga ajanud neid väjaspool olevaid inimesi, asju, sa oled taga ajanud neid väliseid kogemusi.Ja niipea kui need on kadunud ja klammerdumine läheb valjemaks, siis sind suunatakse nendele originaalsete draamade juurde, et sa enam ei klammerduks välisesse ja ei teeks seda kõike vastutavaks sinu enda tervendamise ja heaolu tekitamise eest.”
Miski väline ei tervenda sind kunagi. Ükski inimene ei tervenda sind IIALGI. Ükski kogemus, suhe ega töö, maja, riided, ega raha- MITTE MISKI EI TERVENDA SIND, PEALE SINU ENDA, kui sa vabastad kogu klammerdumise välise külge, vabastad kõik selle!
Kui sa avastad ennast situatsioonist, kus inimesed lahkuvad su elust, kindlustunne on sinult ära võetud, on see imeilus kingitus ebamugav, jube, tüütu, vastik kingitus lõpuks koju tulemiseks, mis hakkab tervendama seda draamat, mis on olnud pakitud sinu kehasse.
Vaadake seda klammerdumist, kui energeetilist välise maailma kohtunikku, mis loob illusiooni sellest, kuidas see lahendab ja parandab selle koha sinus, kluidas sa ennast tunned ja mida endast mõtled, et sa tegelikult ei tunneks seda draamat, mis on sinu sees.
See nagu plaasterdaks selle keepununa. Seepärast me klammerdumegi.
Siin pole mitte kõik versioonid klammerdumisest. Suur osa klammerdumistest on energeetiline kohtumõistja välise osas, mis lubab meil kekskenduda kõigele, mis on väljaspool, kus me ei pea vaatama iseenda sees olevat draamat, mis tegelikult selle energeetilise kohtu välise maailma osas ongi loonud.
Põhjus, miks klammerdumised (attachment’s) on nii ohtlikud on see, et niipea, kui see klammerdumise objekt on kadunud, keerab see energia kohe tagasi iseenda draama juurde. See, mida me sel hetkel otsekohe tegema hakkame, onjU see, et me läheme otsima uut klammerdumist.
Läheme otsima uut välist, mille külge klammerduda, sest keelatud on tunda seda draamat .
Klammerdumine eraldab meid sisemisest draamast ja sa ei saa kunagi sellest vabaks. Sa vangistad oma sisemise draama isenda sisse, vangistad ennast, mis seespoolt sind sööma hakkab.
Paljusid on söönud juba väga kaua aega …
Mis siis, kui see draama, mis sinu sees on, on midagi, mida vaadates ja vastu võttes saab see tranformeeruda ja midagi imelist ilmuda sinu ellu, mida sa oled arvanud, et sa saad välisest maailmast?
Kaidi

Liitu uudiskirjaga

X