oktoober, 2020

21Okt.19:0022:30Sündmus on lõppenudAC kehatehnika lümfisüsteemideleTARTU

Sündmuse üksikasjad

Käed peal Accessi kehaprotsess, mis toimib lümfi sõlmedel ja näärmesüsteemil eeskätt kuulmise, kõrvade ja ninakõrvalkoopa probleemide korral.
Rohkem saate energiaid kogeda klassis.
ACCESS CONSCIOUSENSS® KEHATEHNIKAD….on loodud Accessi asutaja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas.
Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja võimalik on saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskkonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused.
Mis siis, kui saad tühistada selle programmeeringu, mis takistab asjadel sinu jaoks muutumast? Mis siis, kui saad muuta oma vaatepunkte millekski, mis panustab sulle, sinu kehale ja ellu? Mis siis, kui see klass on järgmiseks sammuks, et luua ühendust oma kehaga?
Hea võimalus kogeda ja omandada erinevad Accessi Kehatehnikad iseenda rahulolu suurendamiseks või teiste aitamiseks. Need on suurepärased oskused iseenda, pere, sõprade või hoopis klientide aitamiseks. Accessi kehatehnikaid saab kombineerida ja kasutada ka koos teiste meetoditega.
Osalustasu 80€ Lastele kuni 15 a. osalmine koos osalustasu maksva vanemaga tasuta. lapsed vanuses 16-17 -50% hinnast
Kohtumiseni
Kaidi

Aeg

(Kolmapäev) 19:00 - 22:30

Asukoht

Helisev Sõnum Oü

Gildi 3

Osavõtutasu

Lastele kuni 15 a tasuta

Kohad on täidetud

Vaata ESTO järelmaksu võimalusi!

ESTO järelmaks

Liitu uudiskirjaga

X