oktoober, 2019

19Okt.10:0018:00Sündmus on lõppenudAccess Bars® kursus Kuressaares Marju ja KaidigaSAAREMAA KURSESSAARE

Sündmuse üksikasjad

#valiennas kaidikarilaid.com

Tere tulemast Access Barsi kursusele Saaremaal Kuressaares,
Kursust vahendab Kaidi Karilaid ACMW Ja Marju Uustalu Barsi® vahendaja

REGISTREERU KURSUSELE siit: https://forms.gle/NMVoMr9zGF7L8pZN7

Access Bars on aidanud tuhandetel inimestel muuta paljusid nende elu valdkondi. Inimesed on teavitanud tervise paranemisest, sügavamast unest, kaalulangusest, paremast seksist ja suhetest, ärevuse vähenemisest, vähemast stressist ja paljust muust…..PALJUD ON LEIDNUD LÄBI BARSI VÕIMALUSE ELULE ja vabadusele iseendana.

Kujutle, kui keegi vajutaks nuppu ja vaigistaks su peas selle hääle, mis ütleb, et sa pole piisavalt hea või, et sa ei suuda saavutada seda millest unistad? Kõik piirangud, mis sa oma elus lood, on seotud sinu mõtete, ideede, hoiakute, otsuste ja uskumustega selle kohta. Õrn barsi punkti puudutus ja sa hakkad puhastama seda, mis on lukustatud, mis hoiab sind uskumas, et sa ei saa elada elu, mille võimalikkusest sa oled alati teadlik olnud.

TULE ÕPI SELGEKS see elumuutev kehaprotsess Access Bars®, mis jääb sulle tööriistaks kogu sinu eluks, et sa saaksid luua omale ja teistele elu, mis tuleb sinuni kerguse rõõmu ja hiilgusega. SA SAAD ANDA VÕIMALUSE, mille olemasolust pole paljudel aimugi.
See kursus annab sulle litsensi- pärast kursust oled Access Barsi® praktik ja sa saad seda protsessi kinkida raha eest või tasuta kõikidele. Sa võid sellega muuta nii paljude tumedada tunduva elu võimaluseks elule. Samuti saad seda endale ise teha

Milline on seanss?

Kas sa mäletad viimast korda oma elus kui sa olid täielikult lõõgastunud ja hellitatud ja hoolitsetud? Või on sellest liiga kaua aega möödas, kui sa võtsid vastu tervenemist ja lahkust ilma ühegi hinnanguta oma keha suhtes või enda olemise suhtes?

Kõik on erinevad seega ei ole olemas “normaalset” Access Barsi seanssi. Iga seanss on erinev, iga kord, isegi kui sa kordad sama inimesega.

Kõige sagedamini antakse tagasisidet, et tajutakse täielikku lõõgastust. Paljud inimesed jäävad magama – isegi väga lärmakas keskkonnas.

ACCESS BARS® on 32 punkti sinu pea peal, mille õrnal puudutamisel saavad muutuda kõik mõtted, tunded ja emotsioonid, mis on implanteeritud sulle igas elus. Access Barsi® tutvustas Gary Douglas Access Consciousnessi looja 1990. aastate alguses. See koosneb 16 energia Barsist, mis jooksevad läbi ja ümber pea. Need Parsid ühenduvad kindlates “barsi-punktides” ja avaldavad vastastikust mõju erinevates elu valkondades ja seisukohtades. Access Barsi seansi ajal puudutab praktik õrnalt neid punkte, et vabastada kõikide mõtete, ideede, hoiakute, otsuste ja uskumuste elektromagneetiline laeng, mis võis sind piirata olemasolevas eluvaldkonnas.

Täna praktiseeritakse ülemaailmselt Access Barsi rohkem kui 176. riigis, seda võimast ja pragmaatilist vahendit kasutavad pered, koolid, ettevõtted, atleedid, vanglates, psühholoogid, kunstnikud ja paljud teised. Access Barsi koolituse on EESTIS läbinud 7 aasta jooksul rohkem kui 3000 inimest.

Access Bars sinu jaoks toimib on see järgi proovida
Vaata Access Barsi kohta siit: https://youtu.be/3BaBWRHnN-s
ja siit: https://youtu.be/X2HWH9fG_40
Loe siit: https://bit.ly/2U359rH

OSALUSTASU 240€ esmaosaleja, Kursuse kordaja ja lapsed vanuses 16-17 hind 120€ Lapsed vanuses kuni 15 a koos osaleva vanemaga tasuta.
Kehtib Rahvusvaheline hinnakiri siit : https://spaces.hightail.com/receive/xGQvXkL5Kt

REGISTREERU KURSUSELE siit: https://forms.gle/NMVoMr9zGF7L8pZN7

Tere tulemast

Kaidi Karilaid 5299119
Marju Uustalu

Aeg

(Laupäev) 10:00 - 18:00

Asukoht

Saaremaa

Registreerimine

Registreeru siit

Osavõtutasu

Lastele kuni 15 a tasuta

Kohad on täidetud

Liitu uudiskirjaga

X