september, 2019

28Sept.10:0018:00Sündmus on lõppenudAccess Bars® kursus suitsiidiennetamise kuu raamesTALLINN

Sündmuse üksikasjad

NB!!! See kursus on EESTI KEELES tõlgitud vene keelde
NB Этот курс по эстонский перевод на русский язык – принтованные матерялы на русском языке.
зарегистрируйся здесь https://www.accessconsciousness.com/en/class-catalog/core-classes/bars/access-bars-class_102497/

Tere tulemast Access Barsi kursusele Tallinnas, mis seekord pühendatud suitsiidi ja enesetappude ennetamisele.
Kursust vahendab Kaidi Karilaid ACMW

MIS SIIS, KUI ALATI ON VEEL MIDAGI VÕIMALIK? PALJUD ON LEIDNUD LÄBI BARSI® VÕIMALUSE ELULE, kui peas olid mõlkunud enesetapumõtted. Mis siis, kui see on midagi täiesti teistugust, millest sul eales aimu pole olnud, mis annab sulle võimaluse?

Kuidas see töötab?

Access Bars on aidanud tuhandetel inimestel muuta paljusid nende elu valdkondi. Inimesed on teavitanud tervise paranemisest, sügavamast unest, kaalulangusest, paremast seksist ja suhetest, ärevuse vähenemisest, vähemast stressist ja paljust muust…..PALJUD ON LEIDNUD LÄBI BARSI VÕIMALUSE ELULE, kui peas olid mõlkunud enesetapumõtted.

Kujutle, kui keegi vajutaks nuppu ja vaigistaks su peas selle hääle, mis ütleb, et sa pole piisavalt hea või, et sa ei suuda saavutada seda millest unistad? Kõik piirangud, mis sa oma elus lood, on seotud sinu mõtete, ideede, hoiakute, otsuste ja uskumustega selle kohta. Õrn barsi punkti puudutus ja sa hakkad puhastama seda, mis on lukustatud, mis hoiab sind uskumas, et sa ei saa elada elu, mille võimalikkusest sa oled alati teadlik olnud.

TULE ÕPI SELGEKS see elumuutev kehaprotsess Access Bars®, mis jääb sulle tööriistaks kogu sinu eluks, et sa saaksid luua omale ja teistele elu, mis tuleb sinuni kerguse rõõmu ja hiilgusega. SA SAAD ANDA VÕIMALUSE, mille olemasolust pole paljudel aimugi.
See kursus annab sulle litsensi- pärast kursust oled Access Barsi® praktik ja sa saad seda protsessi kinkida raha eest või tasuta kõikidele. Sa võid sellega muuta nii paljude tumedada tunduva elu võimaluseks elule. Samuti saad seda endale ise teha

Milline on seanss?

Kas sa mäletad viimast korda oma elus kui sa olid täielikult lõõgastunud ja hellitatud ja hoolitsetud? Või on sellest liiga kaua aega möödas, kui sa võtsid vastu tervenemist ja lahkust ilma ühegi hinnanguta oma keha suhtes või enda olemise suhtes?

Kõik on erinevad seega ei ole olemas “normaalset” Access Barsi seanssi. Iga seanss on erinev, iga kord, isegi kui sa kordad sama inimesega.

Kõige sagedamini antakse tagasisidet, et tajutakse täielikku lõõgastust. Paljud inimesed jäävad magama – isegi väga lärmakas keskkonnas. Mõned inimesed näevad pilte, teistel on kehades aistingud nagu surinad, kirvendused, soojus, tõmblused või värinad.
Siin ei ole õiget ega valet viisi ja parim viis teada saada, kuidas

ACCESS BARS® on 32 punkti sinu pea peal, mille õrnal puudutamisel saavad muutuda kõik mõtted, tunded ja emotsioonid, mis on implanteeritud sulle igas elus. Access Barsi® tutvustas Gary Douglas Access Consciousnessi looja 1990. aastate alguses. See koosneb 16 energia Barsist, mis jooksevad läbi ja ümber pea. Need Parsid ühenduvad kindlates “barsi-punktides” ja avaldavad vastastikust mõju erinevates elu valkondades ja seisukohtades. Access Barsi seansi ajal puudutab praktik õrnalt neid punkte, et vabastada kõikide mõtete, ideede, hoiakute, otsuste ja uskumuste elektromagneetiline laeng, mis võis sind piirata olemasolevas eluvaldkonnas.

Täna praktiseeritakse ülemaailmselt Access Barsi rohkem kui 170 riigis, seda võimast ja pragmaatilist vahendit kasutavad pered, koolid, ettevõtted, atleedid, vanglates, psühholoogid, kunstnikud ja paljud teised. Access Barsi koolituse on EESTIS läbinud 7 aasta jooksul rohkem kui 2000 inimest.

Access Bars sinu jaoks toimib on see järgi proovida
Vaata Access Barsi kohta siit: https://youtu.be/3BaBWRHnN-s
ja siit: https://youtu.be/X2HWH9fG_40
Loe siit: https://bit.ly/2U359rH

OSALUSTASU 240€ esmaosaleja, Kursuse kordaja ja lapsed vanuses 16-17 hind 120€ Lapsed vanuses kuni 15 a koos osaleva vanemaga tasuta.
Rahvusvaheline hinnakiri siit : https://spaces.hightail.com/receive/xGQvXkL5Kt

REGISTREERU KURSUSELE siit: https://forms.gle/tsoMydppa2Y1UqsK9

Tere tulemast
Kaidi Karilaid
5299119
kaidik@gmail.com
www.kingdomofpossibilities.eu

Aeg

(Laupäev) 10:00 - 18:00

Asukoht

Kadaka Konverentsikeskus

Kadaka tee 4

Registreerimine

Registreeru siit

Osavõtutasu

Lastele kuni 15 a tasuta

Kohad on täidetud

Liitu uudiskirjaga

X