september, 2020

20Sept.10:0018:00Sündmus on lõppenudAccess Barsi kursus Tallinnas Viimsi SpasTALLINN VIIMSI SPA

Sündmuse üksikasjad

Tere tulemast Access Barsi kursusele Tallinnas Viimsi Spas
Kursust vahendavad Kaidi Karilaid, Kristel Kuklase ja Karolin Tohv.
20. September on ülemaailmne suitsiidiennetuspäev: ÄRA ANNA ALLA!
Ja meie tahame sellel päeval sulle näidata, et palju rohkem on võimalik, kui pidev stress, pinge, ärevus, valud kehas, unetus või suitsiidsed mõtted.
Kas sa oled üritanud oma elu muuta?
Oled sa tähele pannud, et sinu vanale minale see ei meeldi?
Su sõpradele ja keskkonnale see ei meeldi? Su kehale see ei meeldi? Eriti su kehakeemiale see ei meeldi?
Kui su keha on harjunud ärevuse või depressiooniga, või pideva mõtlemisega, mida teised sinust arvavad ja kui sa oled üritanud oma elu muuta, siis ainult mõtlemisega seda ei saavuta.
Sa ei saa kasutada oma mõtlemist, et muuta oma mõttemustreid. Sa saad kasutada oma mõtlemist, et muuta oma perspektiive, aga kui sa tahad muuta oma mõtlemist, mis ka muudaks sinu elu, pead sa andma oma kehale kogemuse, mis kinnistab uued uskumused sinu ja sind ümbritseva maailma kohta.
Sellepärast on oluline, et toimuks tervenemine nii kehas kui vaimus.
Kui sa tunned, et oled kõike proovinud ja kõike teinud, aga tunned, et oled ikka veel kinni kuskil, siis kutsume sind avastama Access Barsi.
Mis on Access Bars?
Access Bars on 32 punkti sinu pea peal, mille õrnal puudutamisel saavad muutuda kõik mõtted, tunded ja emotsioonid, mis on implanteeritud sulle igas elus. Access Barsi® tutvustas Gary Douglas Access Consciousnessi looja 1990. aastate alguses. See koosneb 16 energia Barsist, mis jooksevad läbi ja ümber pea. Need Parsid ühenduvad kindlates “barsi-punktides” ja avaldavad vastastikust mõju erinevates eluvaldkondades ja seisukohtades. Access Barsi seansi ajal puudutab praktik õrnalt neid punkte, et vabastada kõikide mõtete, ideede, hoiakute, otsuste ja uskumuste elektromagnetiline laeng, mis võis sind piirata olemasolevas eluvaldkonnas.
Täna praktiseeritakse ülemaailmselt Access Barsi rohkem kui 170 riigis, seda võimsat ja pragmaatilist vahendit kasutavad pered, koolid, ettevõtted, atleedid, vanglates, psühholoogid, kunstnikud ja paljud teised. Access Barsi koolituse on EESTIS läbinud 7 aasta jooksul rohkem kui 2000 inimest.
Vaata Access Barsi kohta eesti keeles siit: https://www.accessconsciousness.com/et/micrositesfolder/accessbars/what-is-access-bars/
Milline on seanss?
Kas sa mäletad viimast korda oma elus kui sa olid täielikult lõõgastunud ja hellitatud ja hoolitsetud? Või on sellest liiga kaua aega möödas, kui sa võtsid vastu tervenemist ja lahkust ilma ühegi hinnanguta oma keha suhtes või enda olemise suhtes?
Kõik on erinevad seega ei ole olemas “normaalset” Access Barsi seanssi. Iga seanss on erinev, iga kord, isegi kui sa kordad sama inimesega.
Kõige sagedamini antakse tagasisidet, et tajutakse täielikku lõõgastust. Paljud inimesed jäävad magama – isegi väga lärmakas keskkonnas. Mõned inimesed näevad pilte, teistel on kehades aistingud nagu surinad, soojus, tõmblused või värinad.
Siin ei ole õiget ega valet viisi ja parim viis teada saada, mis see on- on kogeda.
Vaata Access Barsi kohta siit: https://youtu.be/3BaBWRHnN-s
ja siit: https://youtu.be/X2HWH9fG_40
Tule õpi selgeks see elumuutev kehaprotsess Access Bars®, mis jääb sulle tööriistaks kogu sinu eluks, et sa saaksid luua omale ilma pideva stressita elu, elu mis tuleb sinuni kergusega.
See kursus annab sulle litsensi – pärast kursust oled Access Barsi® praktik ja sa saad seda protsessi kinkida raha eest või tasuta kõikidele. Samuti saad seda endale ise teha.
OSALUSTASU 240€ esmaosaleja, Kursuse kordaja ja lapsed vanuses 16-17 hind 120€ Lapsed vanuses kuni 15 a koos osaleva vanemaga tasuta.
Rahvusvaheline hinnakiri, kui elad mujal riigis: https://spaces.hightail.com/receive/xGQvXkL5Kt
ÄRA ANNA ALLA ja anna endale võimalus ?
Kaidi Karilaid
Kristel Kuklase
Karolin Tohv

Aeg

(Pühapäev) 10:00 - 18:00

Asukoht

Viimsi Spa

Randvere tee 11

Osavõtutasu

Lastele kuni 15 a tasuta

Kohad on täidetud

Vaata ESTO järelmaksu võimalusi!

ESTO järelmaks

Liitu uudiskirjaga

X