veebruar, 2020

16Veebr.09:3017:30Sündmus on lõppenudAccess Bars®kursus Tallinnas Kaidi ja SixtenigaTALLINN

Sündmuse üksikasjad

KÕIGE IMELISEM JÕULUKINGITUS OLED SINA! Tahad teha jõulukingituse oma lähedasele, iseendale ???

#valiennast
www.kaidikarilaid.com

Sina iseendana oled kingitus kogu maailmale.

Tere tulemast Access Barsi kursusele TALLINNAS
Kursust vahendavad Kaidi Karilaid Ja Sixten Tedremets

REGISTREERU KURSUSELE siit: https://forms.gle/5QfLQiGGhyvCWWXX8

Access Bars on 32 punkti sinu pea peal, mille õrnal puudutamisel saavad muutuda kõik mõtted, tunded ja emotsioonid, mis on implanteeritud sulle igas elus. Access Barsi® tutvustas Gary Douglas Access Consciousnessi looja 1990. aastate alguses. See koosneb 16 energia Barsist, mis jooksevad läbi ja ümber pea. Need Parsid ühenduvad kindlates “barsi-punktides” ja avaldavad vastastikust mõju erinevates elu valkondades ja seisukohtades. Access Barsi seansi ajal puudutab praktik õrnalt neid punkte, et vabastada kõikide mõtete, ideede, hoiakute, otsuste ja uskumuste elektromagneetiline laeng, mis võis sind piirata olemasolevas eluvaldkonnas.

Täna praktiseeritakse ülemaailmselt Access Barsi rohkem kui 170 riigis, seda võimast ja pragmaatilist vahendit kasutavad pered, koolid, ettevõtted, atleedid, vanglates, psühholoogid, kunstnikud ja paljud teised. Access Barsi koolituse on EESTIS läbinud 7 aasta jooksul rohkem kui 2000 inimest.

Kuidas see töötab?

Access Bars on aidanud tuhandetel inimestel muuta paljusid nende elu valdkondi. Inimesed on teavitanud tervise paranemisest, sügavamast unest, kaalulangusest, paremast seksist ja suhetest, ärevuse vähenemisest, vähemast stressist ja paljust muust…..

Kujutle, kui keegi vajutaks nuppu ja vaigistaks su peas selle hääle, mis ütleb, et sa pole piisavalt hea või, et sa ei suuda saavutada seda millest unistad? Kõik piirangud, mis sa oma elus lood, on seotud sinu mõtete, ideede, hoiakute, otsuste ja uskumustega selle kohta. Õrn barsi punkti puudutus ja sa hakkad puhastama seda, mis on lukustatud, mis hoiab sind uskumas, et sa ei saa elada elu, mille võimalikkusest sa oled alati teadlik olnud.

Üks elumuutev komponent, mis juhtub loomulikult iga Access Barsi seansi ajal on vastu võtmise suurendamine. Kui sageli me laseme lihtsalt lahti, langetame oma barjääre ja lubame teisel inimesel endale tõeliselt kinkida? Vastuvõtmise õppimine on võti kuidas kutsuda rohkem oma ellu seda, mida sa küsid. Access Bars aitab kaasa vastuvõtmisele teistmoodi kui ükski teine selle reaalsuse modaalsus.

Milline on seanss?

Kas sa mäletad viimast korda oma elus kui sa olid täielikult lõõgastunud ja hellitatud ja hoolitsetud? Või on sellest liiga kaua aega möödas, kui sa võtsid vastu tervenemist ja lahkust ilma ühegi hinnanguta oma keha suhtes või enda olemise suhtes?

Kõik on erinevad seega ei ole olemas “normaalset” Access Barsi seanssi. Iga seanss on erinev, iga kord, isegi kui sa kordad sama inimesega.

Kõige sagedamini antakse tagasisidet, et tajutakse täielikku lõõgastust. Paljud inimesed jäävad magama – isegi väga lärmakas keskkonnas. Mõned inimesed näevad pilte, teistel on kehades aistingud nagu surinad, kirvendused, soojus, tõmblused või värinad.
Siin ei ole õiget ega valet viisi ja parim viis teada saada, kuidas

Access Bars sinu jaoks toimib on see järgi proovida
Vaata Access Barsi kohta siit: https://youtu.be/3BaBWRHnN-s
ja siit: https://youtu.be/X2HWH9fG_40
Loe siit: https://bit.ly/2U359rH

Tule õpi selgeks see elumuutev kehaprotsess Access Bars®, mis jääb sulle tööriistaks kogu sinu eluks, et sa saaksid luua omale elu, mis tuleb sinuni kerguse rõõmu ja hiilgusega.
See kursus annab sulle litsensi- pärast kursust oled Access Barsi® praktik ja sa saad seda protsessi kinkida raha eest või tasuta kõikidele. Samuti saad seda endale ise teha.

OSALUSTASU 240€ esmaosaleja, Kursuse kordaja ja lapsed vanuses 16-17 hind 120€ Lapsed vanuses kuni 15 a koos osaleva vanemaga tasuta.
Rahvusvaheline hinnakiri siit : https://spaces.hightail.com/receive/xGQvXkL5Kt

REGISTREERU KURSUSELE siit: https://forms.gle/5QfLQiGGhyvCWWXX8

Tere tulemast
Kaidi ja Sixten

P.S
Kes on Sixten? Sixten on noormees, kel vanust 25 ja kes elab koos Kaidiga juba neljandat aastat. Tahad temast ja suhtest Kaidiga teada rohkem tule kursusele.
Sixten osales 2018 a selgeltnägijate tuleproovis , samuti temast ja Kaidist on kirjutatud artikleid. Ühte neist saad lugeda siit: http://www.saladused.ee/me-ei-ole-koos-mitte-kohustusest-vaid-vabadusest-?fbclid=IwAR3vX_WFqKSjD1g_ZUcYdj80map7FLoFUW12Fx56ZtjVgYjrwp6eJUaVfNU

 

Aeg

(Pühapäev) 09:30 - 17:30

Asukoht

Kadaka Konverentsikeskus

Kadaka tee 4

Registreerimine

Registreeru siit

Osavõtutasu

Lastele kuni 15 a tasuta

Kohad on täidetud

Liitu uudiskirjaga

X