oktoober, 2021

17Okt.12:0019:00Aftekas 1000 tasuta Barsi Eesti rahvale!TALLINN

Sündmuse üksikasjad

Septembris tegime 1000 tasuta Barsi üle Eesti.
Õnnelik keha, õnnelik rahvas!
Soovitati ka valitsusele ja kõikidele kõikidele …
Kuna septembrikuu järelkaja oli eufooriline siis järelainetus kogub uut hoogu ja me…
ME TEEME SEDA VEEL!
https://youtu.be/pwBuOHVI0OU
TOIMUB Viimsis Harmonikumis 17. OKT kl 12.00-19.00 https://harmoonikum.ee
(kui sulle kerge, siis võtame vastu ka raha- NB! ei pea, kuna see meie kingitus sulle!)
REGISTREERU Barse pakkuma VIIMSISSE või seansil osalema siit https://forms.gle/gDFb58zzbnGmeUKNA
Kerides allapoole leiad pakkujaid üle Eesti ja mõned ka Soomest.
Viimase 1,5 aastaga on Eestis tõusnud teismeliste laste enesetapu katsete arv 2-3x.
Üleüldine stressi ja ärevushäiretega inimeste arv on kasvanud hüppeliselt.
Mida see meile kõneleb?
Mis panus saame olla Maailmale?
Igaüks meist saab olla panuseks, et näidata, et alati on midagi võimalik.
ÄRATUSKELL HELISEB JUBA PIKALT!
Kes või mis saad sina olla, et olla panus ja võimalus Maailmale?
Mina jätkan. Kes veel ?
Kingime 1000 tasuta Barsi sessiooni üle Eesti. Kas osaled ka?
Iga Barsi sessioon puudutab kuni 35000 inimest ja nende elusid.
Annab võimaluse teistsuguseid valikuid teha.
…ja asi pole kunagi rahas- asi on VASTU VÕTMISES!
🌎BARS – LÕÕGASTAV VABASTAV PIKUTUS on üks neist võimalustest, mis on toiminud tuhandete inimeste puhul ja andnud neile võimaluse valida elada .
🌎VAATA MUUTUMISE LUGUSID SIIT:
https://youtu.be/gUu-nY5Vq14
🌎SÕNADEST ENAM Bars ja autism, https://youtu.be/CB3DPofWex8
🌎BARSI MEGAMÕJUST ITAALIA KOOLIS https://youtu.be/l8x6gGNbNYE
🌎TEADUSUURINGUD BARSI MÕJUDEST vaimsele tervisele. Dr Terry Hope. https://youtu.be/5UjO-LC-RHs
🌎EESTI – ROOTSI VAIMSE TERVISE JA SUITSIDOLOOGIA INSTITUUT- https://bit.ly/2QlyVrx
• Tõenäoliselt sooritab maailmas aasta jooksul enesetapu miljon inimest.
• Kusagil maailmas sooritab iga 40 sekundi järel üks inimene enesetapu.
• Iga 3 sekundi järel sooritab üks inimene enesetapukatse.
• Eestis on enesetapu sooritanuid enam kui liiklusõnnetustes hukkunuid.
• Möödunud sajandi suurima suitsiidisurmaga aasta oli 1994 – 614 suitsiidi, s.o. 40 surmajuhtu 100 000 elaniku kohta.
• Enesetapp on 15-29-aastaste noorte suurim surmapõhjus Eestis.
• Iga enesetapp puudutab väga lähedalt umbes 5-8 inimest.
• Enesetapukatsete arv on üle 10 korra suurem enesetappude arvust.
• Enesetapu psühholoogiline, sotsiaalne ja majanduslik mõju perekonnale
ja ühiskonnale on mõõtmatult suur.
KERGUST RÕÕMU JA HIILGUST MAAILMALE!
Alati on veel midagi võimalik kas usaldad?
Kaidi Karilaid
EESTIMAAL KINGIVAD TASUTA BARSI SEANSSI :
Kilingi-Nõmmes, Kaubakeskuse 2 korrus
Lea Lensment: lealensment@gmail.com
Kuressaare, Ainar Õisnurm: ainarois@gmail.com
Karksi-Nuia, Tartu mnt 22, Kauri Sõlg, kauri.solg@gmail.com
Põlva,Triin Ratt: triinratt@gmail.com
Tallinn Pääsküla, Triinu Nurmik: triinun@gmail.com
Rakvere, Tiina Randus: tiina.partels@gmail.com
Rakvere, Anu Int: anuintanu@gmail.com
Rakvere Minni Riar minni.riar@gmail.com
Raplamaa, Reet Pillaroo-Lauri: reetpl1@gmail.com
Roosna-Alliku, Tiina Kõiv: tiina.koiv@gmail.com
Tallinn, Liis Viikholm-Kolnes: liis.viikholmkolnes@gmail.com
TALLINN Maria Kristiina mariakristiina@gmail.com või tel 513 5258
Harjumaa, Kristel Kuklase kristelkuklase@gmail.com
Tartu, Sirje Parts: soekulas1@hot.ee
Tartu, Karmen Lepp: karmenlepp@gmail.com
Tudulinna, Tiia Mesi: mesitiia1@gmail.com
Soome Hyvinkää, Juta Sõber: jutasober77@gmail.com
Soome Helsinki, Kristi Roomets:
kristirelax@gmail.com
Soome,Helsingi, Siiri Muinasmaa: siiri.muinasmaa@gmail.com
Võru, Liia Kaabel: liia.kaabel@mail.ee
Võru vald, Kose.
Inge Vallner: Ingevallner@gmail.com
Märjamaa, Ilme Vernik: Ilmevernik@gmail.com
Tallinn, Anneli Kotkas: kotkatiib@gmail.com
Tartu, Sirje Parts:
soekulas1@hot.ee
Pärnu ja lähiümbrus, Annely Peetsalu: annely.peetsalu@gmail.com
Tallinn, Tiskre, Lea Sulaoja: Metsapark@gmail.com
Paide,Kerli Pahovski: Kerli.pahovski.001@mail.ee
Tudulinna,Anu Blum anublum@gmail.com
Varbola, Raplamaa, Kaidi Tähe: kaidi.tahe@gmail.com
Tartu,Tiivi Simonlatser: tiivi@tiivisbliss.com
Jaa ilusalong, Riia mnt 199, Pärnu, Jaanika Nessler: jankajaa@hot.ee
Tallinn, Kristel Kaiva:
Kristel.kaiva@gmail.com
Viljandi : Indrek Lette ja Külli Jürna kylli1771@gmail.com
Kadri Vaan:
kadrivaan@outlook.com
Jõgeva, Estakaadi14,
Maimu kranich:
Maimu.Kranich@gmail.com
Saue Gerli Peterson:
gerlipeterson777@gmail.com
Tartu, Ropka tee 6. Birgit Perv: perv.birgit@gmail.com
Võru, Liia Laanekivi: liialnk@gmail.com
Harjumaal, Tallinnas ja ka Saaremaal. Marju Uustalu: allikapuudutus@gmail.com
Viljandi ( kokkuleppel/ kodus). Kai Kuropatkin: kai.kuropatkin@gmail.com
Tartumaa, Evelin Aljoshkin: 5584625 ewe3@hot.ee
Hiiumaa: Taili Rebane, tailireb@gmail.com
Tallinn, Harku vald: Erica Järv, ericajarv@gmail.com
Hiiumaa, Käina: Ulrika Kuuse, ulrikakuuse@gmail.com
Vääna, Harjumaa; Tallinn: Katrin Rebane, katrin@rebaseonu.ee
Põlva: Mariann Torn, namowar@gmail.com
Karksi-Nuia , Pärnu Helikapilt@hotmail.com
Helika Pilt
Kairit Mikk, Cairyt.m@gmail.com
Tartumaa, Nõo. Margit Helimets, margit.helimets@mail.ee
Soomes Turus, Meelika Oja
meelika999@hot.ee, +358400235212
Laagri, Anne-Ly Orpin-Wilkes
annelyorpinwilkes@gmail.com, 5137960
Tartu, Evi Kahre evi.kahre@gmail.com, +372 5172238
Keila, Harjumaa, Kaja Korolev
kajateraapia@gmail.com, 53906971
Lihula, Tallinna mnt 35, Karin Aruots
karinaruots@gmail.com, 58092119
Karksi-Nuia, Maarja Kaljula. maarjakaljula01@gmail.com
Pärnu, Katrin Alvela. 53035380 kathil67@gmail.com
Saue linn: Airi Liiva, airiliiva74@gmail.com
Rakvere: Piret Tammjärv, piret.tammjarv@gmail.com
TARTU:  Märt Sepper 53574469 sepik9921@gmail.com

Aeg

(Pühapäev) 12:00 - 19:00

X