oktoober, 2021

22Okt.10:0018:00Sündmus on lõppenudBarsi kursus Setomaal KaidigaSetomaal

Sündmuse üksikasjad

Tere tulemast Access Barsi kursusele SETOMAAL.
Kursust vahendab Kaidi Karilaid
KOHTADE ARV PIIRATUD
Mis on Access Bars?
Access Bars on 32 punkti sinu pea peal, mille õrnal puudutamisel saavad muutuda kõik mõtted, tunded ja emotsioonid, mis on implanteeritud sulle igas elus. Access Barsi® tutvustas Gary Douglas Access Consciousnessi looja 1990. aastate alguses. See koosneb 16 energia Barsist, mis jooksevad läbi ja ümber pea. Need Parsid ühenduvad kindlates “barsi-punktides” ja avaldavad vastastikust mõju erinevates eluvaldkondades ja seisukohtades.
Access Barsi seansi ajal puudutab praktik õrnalt neid punkte, et vabastada kõikide mõtete, ideede, hoiakute, otsuste ja uskumuste elektromagnetiline laeng, mis võis sind piirata olemasolevas eluvaldkonnas.
Täna praktiseeritakse ülemaailmselt Access Barsi rohkem kui 170 riigis, seda võimsat ja pragmaatilist vahendit kasutavad pered, koolid, ettevõtted, atleedid, vanglates, psühholoogid, kunstnikud ja paljud teised. Access Barsi koolituse on EESTIS läbinud 7 aasta jooksul rohkem kui 2000 inimest.
Vaata Access Barsi kohta eesti keeles siit: https://www.accessconsciousness.com/…/what-is-access-bars/
Milline on seanss?
Kas sa mäletad viimast korda oma elus kui sa olid täielikult lõõgastunud ja hellitatud ja hoolitsetud? Või on sellest liiga kaua aega möödas, kui sa võtsid vastu tervenemist ja lahkust ilma ühegi hinnanguta oma keha suhtes või enda olemise suhtes?
Kõik on erinevad seega ei ole olemas “normaalset” Access Barsi seanssi. Iga seanss on erinev, iga kord, isegi kui sa kordad sama inimesega.
Kõige sagedamini antakse tagasisidet, et tajutakse täielikku lõõgastust. Paljud inimesed jäävad magama – isegi väga lärmakas keskkonnas. Mõned inimesed näevad pilte, teistel on kehades aistingud nagu surinad, soojus, tõmblused või värinad.
Siin ei ole õiget ega valet viisi ja parim viis teada saada, mis see on- on kogeda.
Vaata Access Barsi kohta siit: https://youtu.be/3BaBWRHnN-s
ja siit: https://youtu.be/X2HWH9fG_40
Tule õpi selgeks see elumuutev kehaprotsess Access Bars®, mis jääb sulle tööriistaks kogu sinu eluks, et sa saaksid luua omale ilma pideva stressita elu, elu mis tuleb sinuni kergusega.
See kursus annab sulle litsensi – pärast kursust oled Access Barsi® praktik ja sa saad seda protsessi kinkida raha eest või tasuta kõikidele. Samuti saad seda endale ise teha.
OSALUSTASU 240€ esmaosaleja, Kursuse kordaja ja lapsed vanuses 16-17 hind 120€ Lapsed vanuses kuni 15 a koos osaleva vanemaga tasuta.
Rahvusvaheline hinnakiri, kui elad mujal riigis: https://spaces.hightail.com/receive/xGQvXkL5Kt
Tänulikkusega,
Kaidi Karilaid
kaidik@gmail.com

Aeg

(Reede) 10:00 - 18:00

Registreerimine

Registreeru siin

Osavõtutasu

Lastele kuni 15 a tasuta

Kohad on täidetud

Liitu uudiskirjaga

X