december, 2019

20Dets.18:0019:30Sündmus on lõppenudBeebi Unicorn Manifesto- imede õhtu ka OnlineTALLINN JA ONLINE

Sündmuse üksikasjad

TÕHTU LASTELE JA LASTEVANEMATELE KOOS UNICORNI BEEBIGA. (osaleda saab ka ONLINE) Vahendab Kaidi Karilaid BYCF

Registreeru osalema siit: https://forms.gle/cwiSMSV1mmKbkTNz6
Osalustasu 10€ , lastele kuni 15 tasuta.

Mis siis oleks, kui lastele öelda, et nad on sündimisest alates kingitus? Et nad saavad olla ja teha absoluutselt kõike, mida nad tahavad? Mis siis, kui lastele öelda iga päev, kui tänulikud me nende olemasolu eest oleme? Mida nad siis luua võiksid? Mis oleks siis võimalik? Kas koolivägivald saaks eksisteerida? Võib olla? Küll aga kindlasti ilmuks maailma rohkem rõõmsaid , enesekindlaid ja loovaid lapsi ja täiskasvanuid, kes muudavad tulevikku.

Beebi ükssarviku manifesto raamatuga on võimalused lõputud. See raamat on kirjutatud Access Consciousnessi kaaslooja Dr. Dain Heeri ja tema sssistendi Katarina Wallentini poolt. https://thebabyunicornmanifesto.com

Uuringud näitavad, et lapse enesehinnang on viieaastaseks saades välja kujunenud – see muudab esimesed eluaastad kriitiliseks nende arengule ja võimele seda säilitada.

„Beebi ükssarviku manifesto“ pakub lastele ja ka nende vanematele võimalust näha ja mõista nende ainulaadseid võimeid ja panust maailma ning võimalusi, mis on neile kogu elu avatud.

Sõbra tütre sünnist inspireerituna lõi mõtteliider, autor ja kõneleja dr Dain Heer raamatu meeldetuletuseks piiritust potentsiaalist, mida me kõik sündimisest alates maailma kanname. Ka Sina.

Alates sündimisest räägivad inimesed teile, kuidas sellesse reaalsusesse sobituda. Nad õpetavad, kuidas hinnata ja arvustada. Nad õpetavad, kuidas teistest eralduda ja ennast valeks teha ja süüdi tunda, kuidas proovida võita, kuidas mitte kaotada ja kuidas asjad korda saada.

Selleks ajaks, kui lasteaiaga alustame, oleme kujundanud väliste hinnangute põhjal oma enesehinnangu. Me juba unustame selle, kes see on, keda me teame end tõeliselt olevat.

Sel õhtul kutsun kokku lapsi ja vanemaid, kus ma loen eesti keeles seda raamatud, kus me saame taasluua enesele ja lastele selle teadmise, et me oleme kingitused.

Baby Unicorn manifesto räägib võludest ja võimalustest meie kaunil planeedil MAA, kus meid piiravad ainult meie kujutlusvõime. Meie ülesandeks on aidata näha ja arendada kõrget enesehinnangut. Kõik lapsed on erilised oma ainulaadsel viisil ja ka sina.

Kohtumiseni.
Sel õhtul saame niii palju kingitusi, sest sina oled kingitus kogu maailmale!

Kaidi Karilaid
www.kaidikarilaid.com
5299119
info@kaidikarilaid.com
#valiennast #valiennastvõimalikkustefestival?

Aeg

(Reede) 18:00 - 19:30

Asukoht

Holistika Instituut

Endla 15,

Registreerimine

REGISTREERU SIIT

Osavõtutasu

Lastele kuni 15 a tasuta

Kohad on täidetud

Liitu uudiskirjaga

X