oktoober, 2022

22Okt.(Okt. 22)17:3023(Okt. 23)01:30

Sündmuse üksikasjad

BARSI KURSUS Hõbeallikas Tallinnas- video vahendusel Houstonist Dr Dain Heeriga.
VAHENDAB: Kaidi karilaid.
TÕLGE : eesti keelde .

KELL 17.30-01.30 22-23. oktoobril

HIND: 280USD esmaosalejale , kordaja 140USD, samuti lastele 16-17 a vanuseni, Lastele kuni 15 eluaastani on osalemine koos osalustasu maksva vanemaga tasuta.

KUIDAS: Videootseülekanne , mida vaatame suurelt ekraanilt otse Houstonist ja ülemaailmselt.
Hõbeallikas narva mnt 59, Tallinnas on massaazilauad ja osalejad , kes õpivad Barsi tegema üksteisele Kaidi juhendamisel kohapeal.

KOHAPEAL Tallinnas : saadaval magusad ja soolased suupisted , tee ja vesi.

See eriline kursus toimub vahetult Ülemaailmset Access Barsi päeva 23. oktoobril . Vaata selle kohta siit rohkem. www.globalaccessbarsday.com

………………..
Mis siis, kui on olemas lihtne viis vabaneda kõikidest mõtetest, tunnetest ja emotsioonidest, mis hoiavad sind peas kinni?
Mis siis, kui on olemas lihtne viis õnnelikuks saada ja jääda?
Liituge meiega selles ainulaadses Access Bars klassis – mida pakutakse ülemaailmselt ja mida juhendab üks kolmest Access Consciousnessi juhtivast vahendajatest dr Dain Heer

Rahu ja lõõgastus on võimalik kõigile maailmas. Lihtne peapuudutusega protsess, mida nimetatakse Access Barsiks võimaldab kehale vastuvõtmise suurendamist ja teadlikkuse avardamist.

Mis kõige parem, seda pole raske õppida.

Milline see oleks kui sa annaksid endale ja kõigile oma tuttavatele, klientidele, sõpradele, perekonnale, töökaaslastele rohkem hoolivust, lahkust , õppides Access Bars® tehnikat?

Sajad tuhanded inimesed on kasutanud Access Barsi, et muuta oma keha ja elu paljusid aspekte, sealhulgas und, tervist ja kaalu, raha, seksi ja suhteid, ärevust, stressi ja palju muud.

Kohtumiseni. Ülemaailmsel Barsi kursusel 22. oktoobril

Registreeru siit https://www.accessconsciousness.com/en/class-catalog/core-classes/bars/Global-Access-Bars-Class_637978757106260939/

Aeg

22 (Laupäev) 17:30 - 23 (Pühapäev) 01:30

Registreerimine

Registreeru osalema siin

Liitu uudiskirjaga

X