aprill, 2020

13Apr.20:0021:00Lahutuseta suhted FB LIVEFB LIVE

Sündmuse üksikasjad

FB LIVE esmaspäeval 13.aprill kell 20.00 siit lingilt : https://www.facebook.com/kaidi.karilaid/posts/4457489580943898

Mis siis, kui luues või omades suurepärast suhet ei pea sa suhtes end iseendast eraldama.
On tuhandeid viise, kuidas me suhetes iseennast eraldame. Ja praegu karantiini ajal on see eriti võimandunud, sest inimesed peavad kodus olema ja oma kaaslastega suhtlema.
Milliseid teadlikkusi saan ma sulle jagada?
Mis on need kohad, kus lahutad ennast iseendast suhtes?

SEE FB LIVE on Suurepärase raamatu “Lahutuseta suhted” tutvustus, mis avab sulle täiesti enneolematuid teadlikkusi, mis on avanud nii paljude inimeste silmad ja lubanud välja astuda enesepiiramisest suhetes, vägivaldsetest suhetest või hoopis andnud teadlikkusi täiesti värske imelise suhte loomiseks, kui koos on olnud juba kümneid aastaid.

See raamat on määdzik!
Saate osta seda www.margaret.ee

Lõik raamatust: Enamik inimesi kulutab palju aega iseendast osade lahutamisele selleks, et kel legi teise eest hoolitseda. Ütleme näiteks, et sulle meeldib vabal ajal jooksmas käia, aga selle asemel otsustad sa veeta aega koos oma kaaslasega, näitamaks talle, kui väga sa temast hoolid. „Ma armastan sind nii väga, et olen valmis loobuma minu jaoks hinnalisest asjast sinuga koos olemise nimel.“ See on üks näide sellest, kuidas sa lähisuhte loomise nimel iseendast lahutad. Kui sageli on iseendast lahutamine pikas perspektiivis tegelikult end ära tasunud? Lahutuseta suhe on selline, kus sa ei pea iseendast lahutama ühtegi osa selleks, et kellegi teisega suhtes olla. See on olukord, kus kõik inimesed ja asjad, kelle või millega sul on suhe, võivad suhte tulemusena muutuda millekski enamaks.

Goodnews on avaldanud mitmeid artikleid selle raamatu ainetel https://bit.ly/3eiqYOW

Kerguse ja rõõmuga kohtumiseni
Kaidi Karilaid

Aeg

(Esmaspäev) 20:00 - 21:00

Liitu uudiskirjaga

X