märts, 2020

08Märts09:3017:30Ligipääs Ärile ja Rahale! Simone Milasas TallinnasTALLINNAS KOHT TÄPSUSTAMISEL

Sündmuse üksikasjad

See on Sinu elu. Sinu elu pole test ega katse – Sa pead oma elu valima. Sa pead selle looma. Ja mis siis, kui see võib olla Sinu jaoks LÕBUS ning sealjuures on Sul lubatud ka küsida rohkem.

Millega saab see 1-päevane elu, äri ja rahamaailma muutev klass SIMONE MILASAS`ga Austraaliast, sinu elule panuseks olla?
REGISTREERU KLASSI: http://bit.ly/3aNKHEa

Kui sa ei ole tulnud toime kursusele registreerimisega ja soovid selles osas abi, palun täida see väike vorm, aitame sind meeleldi https://forms.gle/TpbW2PZwGRUrcykJ8

Kas sa arvad, et Sul on rahaprobleemid? Või pole Sul aimugi, kuidas äriga tegeleda? Mis siis, kui probleeme tegelikult pole?

Selles ühepäevases klassis saate teada, mis on äris ja teie rahamaailmas tõeliselt võimalik. See ei kehti ainult ettevõtete, ettevõtete omanike või ettevõtjate jaoks, sest te saate selles klassis piiritult teadlikkusi, mida saate oma elus tegelikult luua, mida poleks Osanud arvata võimalikuna.

ÄRITEGEMISE RÕÕM ei seisne hüsteerilises õnnes. See tähendab teadmist, et sinu tehtud valikud võivad vahel toimida, vahel mitte, aga oled sellest hoolimata valmis julgelt edasi rühkima, muutuma ja vajadusel isegi oma plaanidest loobuma. Äritegemise rõõm tähendab sellise harmoonilise süsteemi loomist, mis võimaldaks sinu ellu iga päev ilmuda rohkemal, kui meie reaalsus seda pealtnäha lubab.“

– SIMONE MILASAS, “ Äritegemise Rõõm” asutaja ja autor https://www.accessconsciousness.com/en/public-profiles/simone-milasas/

Eelsoojenduseks on meil Sulle pakkuda Simonelt 5 osaline TASUTA kurus: https://simone-milasas.mykajabi.com/jumpstart

Kas oled valmis esitama küsimusi, mis muudavad piiranguid ja takistusi? Kas oled valmis hakkama looma midagi enamat sellest , mida oled oma äri ja rahaga varem eales loonud?

Mida inimesed räägivad selle klassi kohta:

Pärast seda klassi ja klassist saadud tööriistade kasutama hakkamist suurenesid sissetulekud ja kasum . See oli lihtne, lõbus, täiesti teistsugune . Ma esitan endiselt küsimusi selle kohta, mis veel võimalik on.
– Sam, Austraalia

SIMONE MILALAS ON Access Consciousnessirahvusvaheline koordinaator olnud 19 aastat. Tänaseks on see teadlikkust loovate tööriistade kasutamine levinud enam kui 174. riiki, kui alles 2012. oli see 49-s riigis. Ta on imeline võimas naine, kelle lähedalolek muudab ja avardab sind . Ta reisib mööda maailma ja inspireerib kümneid tuhandeid valima enamat teadlikkust ja tegema äri, mis muudab tulevikku ja Planeedi jätkusuutlikkust ja seda täiesti teistsugusel moel.
SIMONE on pärit Austraaliast.
Tema raamat “Äritegemise rõõm” on tõlgitud 13.keelde. Sealhulgs eesti keelde 2016 aastast.
Lisaks on ta kirjutanud raamatud: “Relationship. Do You want one ?” ja How to get out of dept joyfully” fenomenaalsed kirjateosed.

KLASSI HIND:
Kehtivad riigipõhised hinnad ja vanusepõhised hinnad.
Eestis elavatel eestlastele on hind 300€ , lastele kunin 15 koos osalustasu maksva vanemaga tasuta .Lapsed vanuses 16-17 -50% Soomes elavatele eestlastele 377€ (vastavalt rahvusvahelisele hinnakirjale)

KUS JA MILLAL TOIMUB:
8. Märts 2020 kl 9.30-17.30
Klassis saab osaleda TALLINNAS EESTIS- koht täpsustamisel
Samuti saad osaleda AUDIO LIVE kaudu. Kuuled heli (ilma videota) interneti kaudu
Hiljem pärast 8-märtsi saad klassi salvestuse MP3 e-mailile .

Ühendu Kursuse korraldajatega
Kaidi Karilaid +372 5299119 info@kaidikarilaid.com
Kristi Roomets +358 409353650 info@kristijalakas.fi
ja Vali ennast tiim

Aeg

(Pühapäev) 09:30 - 17:30

Registreerimine

REGISTREERU KLASSI SIIT

Liitu uudiskirjaga

X