november, 2019

28Nov.10:0018:00Sündmus on lõppenudOLLES RAHA - 1-päevane iseendaks olemise seiklusTALLINN

Sündmuse üksikasjad

Luua raha on iseendaks olemise seikluse kütus. Olla raha on vägi!
Kas oled valmis kütust peale võtma, et seiklus veel suurema hoo sisse saaks? Mida see küll sinu iseendaks olemise seiklusele lisaks luua saab?

Registreeru siit: https://forms.gle/koNbFiQpHMs6D3K88

Kas sa oled otsija, unistaja; keegi, kes on alati teadnud, et siin peab midagi enamat olema võimalik Rahaga, kui see, mida sa hetkel maailmas näed ? Mis siis, kui see midagi enamat oled sina? Mis siis, kui sina, olles see, kes sa päriselt oled, on see, mida on vaja, et muuta kõike – sinu elu ja kõike, mis on su ümber ja ka maailma ning RAHA ?
Kas nüüd on aeg luua suurem elu ja reaalsus, kus on lõbus mängida ? Mis siis, kui ainus asi, mis meid pidurdab muutmaks kõike kohe praegu, on lihtsalt uskumus, et me ei saa või et raha luua on raske?

See kursus on selleks, et sa lõpetaksid elamise autopiloodil ja hakkaksid täiega elama kohalolus, olles see piiritu olend, kes sa tegelikult oled KOOS RAHAGA. See avab sind üha suurenevale teadlikkusele võimalikkustest rahaga ilma hinnanguteta ja väestab sind teadma, et sa tead raha kohta, kus raha saab sinuni tulla kergusega.

Mis siis, kui see on palju lihtsam ,hakata olema rahakas , kui sa ette kujutada oskad? Oleksid sa valmis ?

Mis siis, kui võti lahendada “raha probleem” on sinuga seotud ja sellega, et sa pead olema valmis raha vastu võtma?

Ja mis siis, kui see saab hakata toimuma siis, kui sina oled valmis omama iseendaks olemise seiklust ?

See kursus põhineb Dr Dain Heeri raamatu Being You, Changing the World, “Kuidas saada iseendaks ja muuta maailma” ainetel ja selles klassis kasutatakse meetodit, mida Dr. Dain Heer pidevalt arendab ja avardab muutuste loomiseks.

Seda klassi vahendab Sertifitseeritud Iseendaks Olemise Seikluse vahendaja Kaidi Karilaid .
Ta kasutab She Access Consciousness® tööriistu kombineeritult Unikaalse transformatiivse tehnikaga , mida Dr Dain Heer on välja arendanud , mida kutsutakse Energeetiliseks olemise sünteesiks Energetic Synthesis of Being.

Kaidi jagab lihtsaid ja võimsaid tehnikaid , et lahti lukustada ebateadlikkusi RAHA ja FINANTSIDEGA ja seal all olevad energiad, mis sind piiravad. Kas oled valmis suuremaks eluks ja reaalsuseks, milles sa tegelikult oled väärt mängima. Kas nüüd on aeg?
Tere tulemast väga teistsugusesse klassi.
Kas sa oleksid valmis teadma, et maailm saab olla selline paik, mida sa alati oled teadnud, mis võimalik saab ja võib olla?
Elu ilma hinnanguta KOOS RAHAGA ning väestav sind teadma, mida sa tead. .
Luues raha- iseendaksolemise seikluse kütus.

Selles klassis osalemiseks pole eeltingimusi.
OSALUSTASU 240€ (kehtib rahvusvaheline hinnakiri) Lastele kuni 15 a koos vanemaga tasuta. Noored ja klassi kordajad -50% hinnast
Sa saad peale kursust MP3 ning samuti
PDFi kustutuslausetega

Aeg

(Neljapäev) 10:00 - 18:00

Asukoht

Holistika Instituut

Endla 15,

Registreerimine

REGISTREERU SIIT

Osavõtutasu

Lastele koos vanemaga kuni 15a tasuta

Kohad on täidetud

Liitu uudiskirjaga

X