november, 2020

29Nov.11:0014:30Sündmus on lõppenudPÕLVAS "Rakumälu" kursusPõlva linn

Sündmuse üksikasjad

Tere tulemast Accessi kehatehnika kursusele Põlvasse
RAKUMÄLU ON energeetiline. “käed peal” Accessi kehaprotsess, et tühistada füüsilise trauma mõjusid või armkudet kehal.
Klassi Vahendab Kaidi Karilaid ACMW
Rakumälu seisneb rakkude vabastamises vaatepunkist, millesse nad on kinnijäänud, et nad saaksid minna tagasi toimimise juurde, mida nad tegelikult peaksid tegema. Kui me teeme “Rakumälu, loomispunkt (POC), pöördu”, siis lukustame seeläbi lahti vastuolulise rakumälu. Me kustutame sellega traumaatilise mälestuse, mida rakk pole senini vabastanud.
See on uskumatult dünaamiline protsess ja loob silmnähtavaid imesid, lubades kehal valida tervenemise. See on väga võimas protsess nii loomade kui inimeste puhul kasutades.
ACCESS CONSCIOUSENSS® KEHATEHNIKAD….on loodud Accessi asutaja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas.
Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja võimalik on saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskkonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused.
Mis siis, kui saad tühistada selle programmeeringu, mis takistab asjadel sinu jaoks muutumast? Mis siis, kui saad muuta oma vaatepunkte millekski, mis panustab sulle, sinu kehale ja ellu? Mis siis, kui see klass on järgmiseks sammuks, et luua ühendust oma kehaga?
Hea võimalus kogeda ja omandada erinevad Accessi Kehatehnikad™ iseenda rahulolu suurendamiseks või teiste aitamiseks. Need on suurepärased oskused iseenda, pere, sõprade või hoopis klientide aitamiseks. Accessi kehatehnikaid saab kombineerida ja kasutada ka koos teiste meetoditega.
Osalustasu 80€ Lastele kuni 15 a. osalmine koos osalustasu maksva vanemaga tasuta. lapsed vanuses 16-17 -50% hinnast
Kursuse korraldaja PIIA RUNTHAL
KOHTUMISENI
Kerguse, rõõmu ja hiilgusega
Kaidi Karilaid

Aeg

(Pühapäev) 11:00 - 14:30

Asukoht

Põlva, Piiri

Piiri 5

Osavõtutasu

Kohad on täidetud

Vaata ESTO järelmaksu võimalusi!

ESTO järelmaks

Liitu uudiskirjaga

X