veebruar, 2020

07Veebr.(Veebr. 7)14:3010(Veebr. 10)22:30POP Global Foundation in TallinnTALLINN KAIDI KODUS VIIMSIS

Sündmuse üksikasjad

Paar korda aastas kirjutavad Access Consciousness’i loojad Gary Douglas ja dr Dain Heer kogu Põhialuste (Foundationi) klassi sisu ümber. See on ülemaailmne 4-päevane sündmus, kus osalejad liituvad klassiga nii reaalajas kui ka veebis üle kogu maailma.
See on 4-päevane intensiivne avastusretk sellest, mis on veel võimalik, mida te pole oma elus veel kasutanud. Need päevad annavad teile võimaluse valida täiesti erinevaid asju, kui eales olete varem osanud valida.

?Tallinnas korraldab Kaidi ACCF selle sündmuse reaalajas veebivahendusel otseülekandega Brasiiliast . Party Of Possibilities. See tähendab, et sina saad osaleda ülemaailmsel Foundationi kursusel veebivahendusel Tallinnas reaalajas, kus me kõikide osalejatega koos osaleme , vaatame ülekannet veebivahendusel OTSE Brasiiliast Me saame esitada küsimusi Garyle ja Dainile ja Kaidile (kes on POP-i Korraldaja).
Sündmuse täpne koht selgub lähipäevil .

?Esmaseks registreerumiseks palun rega siin: https://forms.gle/uaAhW1kUCaJS8iWa8

? EELTINGIMUS OSALEMISEKS: BARSI® KURSUSEL OSALEMINE.

?TOIMUMISKOHT : Täpsustamisel Tallinnas

?KURSUSE OSALUSTASU 1280$ .Lastele kuni 15 a koos vanemaga tasuta, Lastele 16-17 vanuses ja kursuse kordajatele 12 kuu jooksul 640$
Kehtib rahvusvaheline hinnakiri. Kui sa elad väljaspool Eestit küsi lisa.

?PROGRAMM: kindlasti muutub ja täpsustub
Iga päev alustame kl 14.30 ja päev kestab kuni 22.30
Kui mõnel päeval õhtuklassid lisaks siis läheb päev pikemaks.

Foundationi eesmärk on anda teile võimalus muuta absoluutselt kõike, mida soovite oma elus muuta. Teile antakse terve tööriistakomplekt, mis võimaldab teil lahti harutada põhialuste piirangud, millest me nii sageli funktsioneerime, et ehitada uus platvorm, milleks on piiritud võimalused, et teie saaksite hakata looma elu, mida tõeliselt ihaldate.

Kõik võib muutuda. Kõik on võimalik. Küsimus on selles, kas valite selle? Mida sa tegelikult soovid? Kas sulle meeldiks olla erinev? Kas sooviksid rohkem rõõmu? Rohkem lõbu? Rohkem kergust? Kas sulle meeldiks ärgata hommikul tänutundega … olla õnnelik, et olete planeedil Maa?

Mis iganes see sinu jaoks on, on see on võimalik. Tuhanded inimesed kogu maailmas on loonud soovitud elu kasutades Access Consciousness®-i lihtsaid ja praktilisi tööriistu, mida teile Foundationi klassis tutvustataksegi.

Suurim võimekus on võime muuta ja transformeerida kõike ja kõiki.

Aeg

7 (Reede) 14:30 - 10 (Esmaspäev) 22:30

Liitu uudiskirjaga

X