november, 2019

11Nov.18:0020:00Sündmus on lõppenudSa ju tegelikult oskad lennata?TALLINN

Sündmuse üksikasjad

Esmakordselt astuvad üles Kaidi Karilaid ja Lea Dali Lion ühisloomingus “Sa ju oskad lennata?” Muusikaline rännak koos maagilise puudutusega, mis muudab kõike ja paneb sind mäletama , et oskad lennata iseendana selle kerguse ja rõõmuga, kes sa tegelikult oled.
#valiennast

REGISTREERU https://forms.gle/FSmezG5in9h1PdFD8

KAIDI KARILAID on energiate muundamise meister ja erakordne imede ja muutuste looja kehadega. Meedia kutsub teda õnnekoolitajaks. Paljud on öelnud, et tema puudutus muudab kõik, tema läheduses oma kehaga ükski piirang ei püsi paigal.

LEA DALI LION on erakordne täiesti teistsugune muusik. Ta räägib helide keeles, ta edastab sulle helide keeles sinu su enda ette. See sünnib hetkest kohalolust.s Ta näitab sulle helidega SIND.

Nende kahe võluri koostöös ilmub kohale kogu vägi ja sul on võimalus meelde tuletada oma lennuoskus. Sa ju oskad lennata?

MIS TOIMUB 11.11 KELL 18.00- 20.00 Kadaka konverentsikeskuses?

Mis oleks, kui suurima muutuse loomiseks enda elus ja kehas on oluline vaid sinu tahe seda muuta ja valik?
Mis siis, kui see valik saab muuta ja luua kõike sinu elus?
Mida saavad luua ja milline panus saavad olla Sina, kes sa tõeliselt oled, su maagiline keha, helid, mis tulevad Universumist ning maagiline puudutus, mis ühendab Planeedi ja sinu keha haavatava olemise sinu enese sees KÕIGEGA UNIVERSUMIS?

KAS OLED VALMIS KOHTUMA ISEENDAGA?
Kas oled valmis plahvatama iseendasse koos oma kehaga, nii lähedale iseendale, sellesse avarusse, mis sa oled, sellesse en ergiasse, mis sa oled ja sellesse teadlikkusse, mis sa oled ja mäletama seda, et sa oskad lennata?
Ka oled valmis teadma oma kehaga koos seda mida alati teadnud oled?
Kas nüüd on aeg meelde tuletada, kes sina tegelikult oled?

Tere tulemast!
VÕTA PALUN KAASA
Joogamatt padjake ning pleed/tekike

Aeg

(Esmaspäev) 18:00 - 20:00

Asukoht

Kadaka Konverentsikeskus

Kadaka tee 4

Registreerimine

REGISTREERU SIIT

Osavõtutasu

Kohad on täidetud

Liitu uudiskirjaga

X