veebruar, 2022

12Veebr.(Veebr. 12)15:0013(Veebr. 13)12:30Segavad implantaadid - ülitransformatiivne praktiline klassPõhja- Eesti puhkemajas ja ONLINE

Sündmuse üksikasjad

Ülitransformatiivne praktiline nädalalõpp 12-13 veebruaril Põhja-Eesti puhkemajas ja ONLINE.
Kursust vahendab Kaidi Karilaid BYCF.

Kas Sind haarab sageli hirm, kahtlused, süütunne, kahetsus või viha? Või avastad end lootusetult mingis kinnisidees, püüdes samal ajal oma elu, äri, suhteid ja seksi, mida te harrastate (või ei harrasta), õigeks saada, et saaksite selle kõigega kuidagi rahutunnet tekitada?

Kui kõik need asjad sind ei segaks, kas sul oleks rohkem avarust ja ruumi luua elu ja elamist, mida tõeliselt ihaldate? Kas sa oleksid oma elus rohkem kohal, selle asemel, et olla kaasa kistud tunnetest, emotsioonidest ja reaktsioonidest, mida sa ei suuda kontrollida ega muuta?

See klass pakub informatiooni ja tõhusaid tööriistu, mis võimaldavad sul segavad implantaadid ära tunda ja neist vabaneda.

Osalustasu Puhkemajas

150€ +80€ (majutus 2-stes ja 3-stes tubades +toitlustus õhtu ja hommikusöök )

ONLINE ZOOM 150€

KOHAPEAL võimalus

Barse ja või teisi kehaprotsesse kogeda.
Klass kl 15.00- 21.00 sealhgulgas ESB sessioon kehaga.
Õhtusöök, hommikusöök, sümfoonia grupisessioon hommikul.

ONLINE ZOOM
12. Veebr Klass kl 15.00-21.00
13. Beebr kl 10.00-12.00 sümfoonia sessioon.

Segavad implantaadid on loodud nii, et neid käivitavad teie elusündmused ja see loob häireid, mis ei lase sul olla kõik, kes sa tõeliselt olla saad, ja omada elu, mida sa tõeliselt sooviksid.
Need on põhjused, miks me usume, et meil pole valikuid.

Kui leiate end olukorrast, mida te näiliselt ei suuda muuta, võite olla takerdunud segava implantaadi külge.

–Gary M. Douglas (Access Consciousnessi asutaja)

Kui valid elada segavatest implantaatidest lähtuvalt, siis need aitavad sul teha kõik selleks , et sa ei teeks teistsuguseid valikuid
Need on loodud teie tähelepanu kõrvale tõmbamiseks sellest, mis teile tegelikult vabaduse annaks. Sellepärast nad seal on – et juhtida teie tähelepanu kõrvale sellest, mis annaks teile vabaduse.

–Gary M. Douglas (Access Consciousnessi asutaja)

Segavatest implantaatidest teadlik olemine on muutnud mu reaalsust ja võimaldanud mul saada rohkem energiat, kui ma teadsin, et see on võimalik.
Minu elus toimunud muutuste ja laienemise ulatus on fenomenaalne – pole sõnu lihtsalt. Ma hakkan esimest korda elus ennast ära tundma.
—Anonüümne

Nüüd on avarus olla täielikult kohal ja hakata elama?
Kas nüüd on aeg muuta oma toimimisviisi ja avastada olemise lihtsus, mida sa pole kunagi ette kujutanud, sest nüüd on avarus!!!!

Aeg

12 (Laupäev) 15:00 - 13 (Pühapäev) 12:30

Registreerimine

REGISTREERU SIIT

Liitu uudiskirjaga

X