september, 2020

04Sept.19:0020:30Seksuaalsusega seotud piirangute kustutamise õhtu Ka OnlineTartu ja ONLINE

Sündmuse üksikasjad

Tere tulemast Seksuaalsusega seotud piirangute kustutamise õhtule Tartus ja Online
Osalustasu 25€
TASUTA, kui tuled osalema 1-päevasesse kehaklassi Tartus 5. sept
SEKS ja SUHTED on selles reaalsuses kõige enam hinnanguid, väljamõeldisi, valesid, eraldatusi, ja saladusi omavad valdkonnad, mis piiravad meid , meie olemist ja loomist iseendana.
Meil kõigil on võime kõike vastu võtta ja salvestada kõigelt ümbritsevalt. Vaata millised on olnud meie vanemate suhted ja seks? Milline on olnud suhtumine seksi ja suhetesse sinu lähedastel ja maailmal?? Mille baasilt on kogu maailm seksi ja suhete osas toiminud ja mida loonud? Me oleme salvestanud iga vaatepunkti oma kehasse ja ellu ja toimime sellest lähtuvalt ka oma elus. Mis energiaga on need inimesed elanud ja kuidas suhtunud suhetesse ja seksi. ..ja sellegi poolest on nad teinud parima teadlikkuse juures parimaid valikuid.
Kas nüüd on aeg seda muuta, mis sinu jaoks ei toimi? Kas oled valmis looma suhetesse ja seksi määdzikut? Kas oled valmis vastu võtma midagi täiesti, täiesti teistsugust? Kas valid?
ACCESS CONSCIOUSNESS ® võimaldab sulle vahendeid, et saada täielikult teadlikuks ja hakata toimima teadliku olendina, kes sa tõeliselt oled. Kui sa oled teadlik, mis päriselt toimub, kes sa oled ja mida sa päriselt tahad, siis oled sa sa kingitus kogu maailmale muutuste loomisel. Ka suurepärasema suhete ja seksi loomisel, mitte ainult enda jaoks vaid kogu maailma jaoks .Kas oled valmis olema see kingitus?
Sinu vaatepunkt loob sinu reaalsuse, sinu reaalsus ei loo sinu vaatepunkti.
………………………………………………………………………………..
Kui sa soovid omandada LISAKS ka 2-kehaprotsessi , mis hakkavad elimineerima su kehast kõiki seksuaalsusega seotud piiranguid, siis registreeru osalema TARTUSSE 1-PÄEVASESSE KLASSI 5.sept kl 10.00-18.00 siit: https://forms.gle/7gvbSFC1esLvE6zt5
…………………………………………………………………………………….
Kursust juhendab Kaidi Karilaid ACWM

Aeg

(Reede) 19:00 - 20:30

Asukoht

Devi Reikistuudio

Pikk 12b hoovis

Registreerimine

REGISTREERU SIIT

Liitu uudiskirjaga

X