jaanuar, 2022

15Jaan.12:0020:00TASUTA Ülemaailmne Barsi päevPõLVAS ja KOGU EESTIS

Sündmuse üksikasjad

#getyourbarsrun
#globalaccessbarsday

SÜNDMUS, MIS MUUDAB MAAILMA, on panuseks planeedile Maa ja muudab Tulevikku.
Me teeme seda jälle!!!! Juba 9.-ndat korda!

Kas sa kujutad ette, mis toimub, kui kümned tuhanded inimesed üle maailma teevad Barsi® ühel ja samal päeval?
Meie kujutame – me tajume globaalset teadlikkuse, kerguse ja rõõmu lainet!!

Kerides allapoole, et leida kõik kohad Eestis ja Soomes, kus Ülemaailmne Access Bars päev toimub.

Mis siis, kui me saame olla panuseks sellele, et

1) …vägivald lõppeks?
2) …et eraldusteta maailm lõppeks?
3) …enesetappude hulk väheneks?
4) …Maa ja kehade tervenemine algaks?
5)… et ebateadlikkus väheneks?
6) … et rõõmu tuleks juurde?
7).. et kergust tuleks juurde?
8).. et eluisu ja võimalused ilmuksid maailma?
9)… et võimalikkused võtaksid üle?
10) …. et sina saaksid olla vaba, see, kes sina tegelikult oled??
11).. LUUA TEISTSUGUNE TULEVIK?


KAS SINA KA TULED SEL PÄEVA KOGEMA BARSI?

Iga Barsi sessioon kinkides või vastu võttes mõjutab vähemalt 350 000 inimest maailmas teadlikkuse energia lainega….

Kas sina soovid olla osa sellest ja panustada tulevikule?

Vaata ametlikku kodulehte: https://www.accessconsciousness.com/en/micrositesfolder/globalaccessbars/2022/

KÕIK ON KUTSUTUD, KA SINA, ISEGI KUI SEDA VEEL ÕPPINUD VÕI KOGENUD POLE.

Oled kutsutud meiega liituma Põlvas (aadress täpsustamisel, saad sellekohase info peale registereerumist vahetult enne sündmuse algust e-mailile)

Mida teeme? Vaatame OTSEÜLEKANNET HOUSTONIST, et tähistada Ülemaailmset Access Bars päeva 15. Jaanuaril 2022 ja samal ajal pakume ja vahetame Barse.

Leia oma linnas, kodukohas võimalus, kus saab selle sündmusega ühineda.

VÕIMALUSED, KUS LINNADES SEE SÜNDMUS VEEL TOIMUB, LEIAD ALLAPOOLE KERIDES.

KUI SA EI SAA OSALEMA TULLA, SAAD JÄLGIDA SÜNDMUST oma kodus TASUTA VEEBI KAUDU. Selleks registreeru osalema siit:

https://www.accessconsciousness.com/en/class-catalog/access-events/at-a-venue/Global-Bars-Day-Event-with-Your-Access-Hosts_637726738832604791/

Tule loome koos imesid!

KAIDI KARILAID
MARIANN TORN
JA TEISED BARSI PRAKTIKUD
——————————————————
SÜNDMUSED TOIMUVAD JÄRGMISTES LINNADES:

Jõhvi, Mare Maido 5292624 mare.maido83@gmail.com

Põlva ja Tartu Märt Sepper 53574469 sepik9921@gmail.com

Harjumaa, Saue vald Gerli Peterson 5280799 gerlipeterson777@gmail.com

Kilingi-Nõmmes Kaubakeskuse 2 korrus
Barsikojas kell 10.00- 16.00
Lea Lensment 56952202 lealensment@gmail.com

Soome Helsinki, Kristi Roomets kell 13-18
Registreeru: kristirelax@gmail.com, 0409353650

Tartu, Urve Kaur 53482903 urvekaur@gmail.com

Kuressaares, Marju Uustalu 5248391 allikapuudutus@gmail.com

Võru, Inge Vallner 56643493 Ingevallner@gmail.com

Põlvas, Tiivi Simonlatser 58237881 tiivi@tiivisbliss.com

Rakvere, Anu Int anuintanu@gmail.com

Jõgeva linn, Elutervis OÜ, Maimu Kranich, 5202539 Maimu.kranich@gmail.Com

Rakvere, Piret Tammjärv 5166581 piret.tammjarv@gmail.com

Pärnu, Katrin Alvela 53035380 info@meeletasa.ee

Pärnu- ja Tartumaa, Aire Killõ 5263088 aire.killo@gmail.com

Lihula, Pärnumaa, Karin Aruots karinaruots@gmail.com

Tartu, Liia Kaabel 56267120 liia.kaabel@mail.ee

Tallinn, Maria Kristiina Jõgi mariakristiina@gmail.com

Tamsalu, Maris Uudeküll maris.uudekull@gmail.com

Rakvere, Minni Riar 56224939 minni.riar@gmail.com

Pärnu, Reelika Joosep 55520114 Reelika.joosep@online.ee

Karksi-Nuia, Helika Pilt, Kauri Sõlg, Maarja Kaljula, Kadri Vaan +372 5373 3874 helikapilt@hotmail.com

Tartumaa, Evelin Aljoshkin 5584625 ewe3@hot.ee

Tallinna vanalinnas, Vene tn.6 “Parem pool” kell 12-18, Marju Kõrvits ja Katarina Naarits, kauksu@gmail.com

Soome, Turku KauneusKonttori Diana Grönroos diana.gronroos@gmail.com

Soome, Turku Meelika Oja +358400827004 meelika567@gmail.com

Tartumaal Elva linnas, Ulja Käos, 53816449, uljakaos1@gmail.com

Palivere, Kairit Mikk 53358928, cairyt.m@gmail.com
Pärnus Haapsalu mnt 11 Loomise Ruumis, Registreeru Barsi seansile siin: https://forms.gle/QvF7MfCrXe3PpGK58 Kadri Tammist

Aeg

(Laupäev) 12:00 - 20:00

X