december, 2019

16Dets.18:0020:00Uus aasta ja minu piiritud võimalusedTARTU

Sündmuse üksikasjad

www.arengutee.com KLUBIÕHTU TARTUS
Esmaspäeval, 16. dets kl 18 Dorpati konvrentsikeskuses Tartus (Turu 2, Tasku-keskus, 4. k)

Kaidi Karilaidi inspireeriv õhtu: uus aasta ja minu piiritud võimalused

“Ühiskonnas levib visalt arusaam, et elu seisneb üsknes raskes töös ja peamine eesmärk on teenida raha.
Ja teiste õnn olgu enda omast alati tähtsam.

​Et muutused saaksid toimuda, alusta sellest, et mõtled välja, mida sa elult päriselt tahad. Elus tuleb teha õigeid valikuid.
​Ka õnn on valik.

Mis siis, kui kogu elu tahab tulla sinu juurde kerguse, rõõmu ja hiilgusega, kas oled valmis vastu võtma?”

Kaidi Karilaid

Aasta viimasele klubiõhtule tuleb meile esmakordselt külla KAIDI KARILAID, särav, heatujuline ning isegi veidi pöörase energiaga naine. Naine nagu säraküünal! Tõeliselt inspireeriva elukäiguga Kaidit on meedias tituleeritud õnnekoolitajaks, võimaluste kuningannaks ja tervendajaks. Aasta viimasel klubiõhtul pöörame pilgu tulevikku ja kõneleme teemal: uus aasta, uus maailm, uus mina: minu piiritute võimaluste algus.

Millist uut aastat sa tegelikult soovid luua?
Millist uut maailma sa endale soovid luua?
Kui sul oleks piiritult võimalusi, millist elus sa sooviksid elada?
Kas oled valmis valima midagi, mida sa kunagi pole valinud? Ja kas pühendud sellele?

Ühiskonnas levib visalt arusaam, et elu seisneb raskes töös ja peamine eesmärk on teenida raha ning teiste õnn on enda omast alati tähtsam. Et muutused saaksid toimuda, alusta sellest, et mõtled välja, mida sa elult päriselt tahad. Elus tuleb teha õigeid valikuid. Ka õnn on valik.

Natuke Kaidist:

Kaidi on üks neist vähestest, kes tänu oma intuitsioonile ja selle usaldamisele pääses Estonia katastroofist aastal 1994, mil noor naine otsustas kehva enesetunde tõttu mitte minna tööle oma vahetusse Estonia laeval saatuslikul 27. septembri õhtul.

Hiljem tegi Kaidi peadpööritavat karjääri: ta juhtis 17 aastat rahvusvahelises korporatsioonis üheksat firmat, kus tema alluvuses töötas 5000 inimest. Ja ometi ei teinud edukas karjäär ja pereelu naist õnnelikuks: ta tundis, et elus peab olema veel midagi! “Arvasin, et viga on minus ja hakkasin ennast remontima, nii nagu seda teeb enamik inimesi.”

Pärast Tallinna Holistika Instituudi lõpetamist sattus talle näppu Dain Heeri raamat “Kuidas saada iseendaks ja muuta maailma?”See köide juhatas naise õpetuseni teadlik olemisest – elu muutva Access Consciousnessi kursusele. “Teadlikkust ei ole, kui on kinnisideed, eelarvamused, järeldused ja hinnangud.” Kui need unustada, suudab igaüks elada sellist elu, nagu ta soovib.

“Mis siis, kui kogu elu tahab tulla sinu juurde kerguse, rõõmu ja hiilgusega, kas võtad vastu?” küsib Kaidi oma koolitustel.

Loengu osalustasu: 13 € ettemaksuna (konto nr EE982200221048414673, Arengutee Klubi, märksõna: 16. dets + osaleja nimi), kohapeal 15 €

NB! Vaata saadet “Räägi oma lugu”, kus Kaidit usutleb Carmen Pritson http://bit.ly/35ijQwS

NB! Loe lisaks: 5 asja, mis lahutavad sind õnnest

1. Hinnangud
Kui annad pidevalt endale ja teistele hinnanguid, oled mõjutatud sellistest tunnetest nagu pettumus, meeleheide ja viha. Teadvusta, et hinnang on sinu vaatepunkt.

2. Armastus
Armastus on igaühe jaoks midagi erinevat. Seda ei saa määratleda. Keskendu tänulikkusele – see loob hoolimist ja tunnustamist, mida loodame armastusest saada.

3. Soov käituda õigesti
Me peame õnnelik olemisest olulisemaks õiget käitumist. Õigesti käitumine loob sinus tunde, et oled võidukas, aga see pole õnn. Oluline on teadvustada, et kõigil on erinev vaatepunkt.

4. Soov päästa maailma
​Mis siis, kui maailm ei vajagi päästmist? Sariprobleemilahendajad ei leia kunagi kestvat õnne, sest probleemide lahendamiseks peab olema probleen. On raske olla õnnelik, kui keskendud pidevalt probleemidele ja võitlusele.

5. Sõbrad
Negatiivsed kaaslased mõjutavad sind niisamuti kui õnnelikud ja positiivsed kaaslased. Mis juhtuks, kui teeksid sihilikult valiku veeta aega nendega, kes sind jõustavad?

Allikas: https://kaidikarilaid.com/

Vt lisaks: Kaidi Karilaid saates “Puuduta mind”: https://www.youtube.com/watch?v=_rcI9aTPieg

Aeg

(Esmaspäev) 18:00 - 20:00

Asukoht

Tasku-keskus, 4. k

Turu 2

Liitu uudiskirjaga

X