Kas sind ajab ka vahel hulluks ja närvi see, et sa ei suuda otsustada, valida?

Kas sind ajab ka vahel hulluks ja närvi see, et sa ei suuda otsustada, valida?
Kas sind ajab ka vahel hulluks ja närvi see, et sa ei suuda otsustada, valida?
Kas märkad, et nagu miski pidur on peal? Hirm? Kas see on ikka õige valik? Mis siis juhtub, kui ma nüüd seda valin?
Kas masturbeerid oma ajudes, lootes, et aju ja meel annavad sulle loa või vabapääsme, et saaksid teha valiku? Kas sa ootad iseenda järelduste baasil loodud luba valiku tegemiseks, mis on vormitud keeldudest, käskudest, hoiatustest, reeglitest lähtuvalt, mis toodavad HIRMU???
Kelle reeglitest lähtuvalt? Kelle ettevaatlikkusest lähtuvalt? Kas sinu maailmas kehtib tõesti see, et tagasihoidlikkus on voorus?
Kas see on tõesti TÕDE? ….või on see suur vale?
Või tead sa tegelikult seda, et iga hetk võib olla seiklus, põnevus, mäng koos Universumiga ja nende piiritute valikutega, mida sina ja Universum koos kandikule loote, mille hulgast sina valikuid saad teha igal sekundil?
Kas sa ootad ikka, et keegi tuleb ja toidab sind toppides lusikat suhu nende valikutega, et ise ei peaks oma elu eest vastutama? Või võtad sa ise pea oma tagumikust välja?
Nohh võib ju arvata, mida sa seal näed, kui sul pea tagumikus on? Ega eriti seal valgust vist ei paista, pigem sitt ja pimedus ja piiratud kitsikus …..ja väga loogiline, et tundub, et mitte midagi pole võimalik või siis vaid teatud valikud on võimalikud, teatud kiirusel.
Kas oled valmis Olema see valiku kiirus, kes sa tegelikult oled, et kihutada veel edasi, edasi edasi iseendasse sellesse piiritusse teadlikkusse, kes sina tegelikult oled?
Selleteemaline ONLINE sündmus ka tulemas, kui soovid pead tagumikust välja võtta ? ?
?…muide sa ise võtad, ma olen su selja taga vaid toeks selle valiku juures.
Hahaahhhaaa, nagu uuestisünd pea tagumikust välja ?
Varsti rohkem infot.
Armastusega
//Kaidi Karilaid

Liitu uudiskirjaga

X