Ma olen arvanud, et ma olen kuidagi vale?

Ma olen arvanud, et ma olen kuidagi vale?

Tarkade inimeste teema on see, et nad kõlavad rumalatele hulludena!

JUSTNIMELT JA MA OLEN ARVANUD, et ma olen kuidagi vale???? Mehhhh

Nojahh justnii, olen tunnetanud ja teadnud ikka kaua kaua, et ma tundun nii paljudele veidrik, tilulilu, liiga lihtsameelne, naeran palju, olen elevil rohkem kui norm , võtan elu liiga kergelt, mängin tõsiste asjadega, tegelen asjadega, mis pole normaalsed, pole tõsiseltvõetav, normaalset tööd ei tee, naeran seal, kus maailm ühiselt on otsustanud, et ollakse tõsine ja tähtis, teen selliseid valikuid esmajärjekorras, mida teised viimaseks jätavad, jätan menüüst välja selle, mida teised tähtsaks teevad, ei tähtsusta ega võta tõsiselt ühtki lugu ega draamat, valin seda, mis loob mulle enamat ja kergemat, mis muudab ka maailma, liigutan sõrme ja kõik muutub, inimeste maailmad muutuvad.

Ja tead, mis ?

Milline vabadus see on nüüd, et ma luban endal see olla, kõik see, mida paljud arvustavad ja mida ma ise ka kaua kaua aega valeks tegin iseenda osas! Mul on valik alati olnud ja V A L I K on igavesti.

Muuseas, kui teada tahad, sul on ka valik. Kas olla selle supi sees ja siiralt uskuda, et sa oled imelik ja et sul on midagi viga või, et sina ise oled süüdi, sulle pole lubatud ja on keelatud või siis MITTE!

Kas Otsid samal ajal õigustusi, et seda ei saa muuta, mida sa ka tõenäoliselt leiad.  Ja need lood on sulle kõik nii usutavad ja tõelised ja pakuvad inspiratsiooni? Palju õnne oled suurepärane kokk ja looja, oled omale suure vale nii söödavaks teinud, et sa ei tunne isegi enam ära, et sööd sitta! …räägin nüüd mina , kes ma olen tonnide viisi sitta söönud oma elus arvates, et muud toitu menüüs pole ja et ikka minus on midagi viga- “vajab kapitaaltemonti”.

Tahad teada??? – kõik see on suur V A L E, et pole valikuid – ON KÜLL !!! ?

Sa ise lood oma elu kõige nauditavama osa, selle universumi restorani, kõige selle erilisusega, mida iganes keegi ka selle kohta ei ütle!!! Milliseid imesi see valik -lubada endal olla see maasikavahukoore kook kaunistatud briljantide ja haldjatolmuga, pimestava valguse, kerguse ja hiilgusega just sellisena, kes ma olen – on minu maailma toonud kosmilise kiirusel?

Selleks pole veel sõnu loodud, et siia kirja panna!

Kui sa lubaksid endal olla kohe preagu planeet M A A , siis mida sina tead enda kohta, mida sa oled endale keelanud teada ja olla?

Imede aeg on alanud! Mida sina nüüd valid?

#sinaoledkingitusmaailmale
#kaidikarilaid

Kaidi Karilaid

Liitu uudiskirjaga

X